Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Talvi

Moderatori
  • Joined

Everything posted by Talvi

  1. Talvi replied to Cold's topic in Doom & Gothic METAL
    Koliko videh na forumu, ponovo se snimaju stare stvari kao bonus uz DVD. Jos nije objavljeno sta i kako, ali nema da ne valja. Cudi me da je Koivusaari resio da ponovo otvori usta, jes' da je pevao drugim bendovima ali rekao je da vise nece za Amorphis. Sto rece neko na forumu, ovaj Joutsenov growl u klipu je mozda za "Against Widows".
  2. Talvi replied to Cold's topic in Doom & Gothic METAL
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ovi nesto kriju od nas.
  3. Ja sam vise za ove sexy varijante: http://www.youtube.com/watch?v=bzl0zIPDD_E
  4. A, to nisam video. Ja reko' sam naslov zbog Route, kad ono o meni se radi. Nisam jos skinuo inace, posto me ni onaj prosli nije ni najmanje impresionirao.
  5. Mislis na naziv albuma?
  6. Mediaportal promenio domen, sad je www.mediaboom.org. I imaju novi megakul dizajn.
  7. Jenna voli i Necrophagiu i privatno se druzi sa Killjoy-em btw. http://www.youtube.com/watch?v=KabM6DnIlFY
  8. Jenna Jameson voli Necrophagiu.
  9. Meni ovo na prvo slusanje mlako, isto kao i EP. Ono, na momente umeju fino da prizovu taj "Elegy" duh, zaista, ali tek na momente i imam taj problem sto mi je album nekako ravan, nema nekih udarnih delova koji bi ti se zabili u mozak momentalno i naterali te da ga opet pustis. Ali 'ajde, obrnucu jos koji put, svakako.
  10. Aj' ovako: na prvo slusanje mogu reci da album uopste ne zvuci lose, ali da je, ocekivano, dosta slabiji od starih Negura radova. Ali, bez obzira na to, opet ima neku svoju atmosferu i car koja te drzi dok ga slusas i nije uopste dosadan niti slab. Medjutim, za mene ipak Martolea > nova Negura.
  11. Nisi pratio. Kacili smo linkove ovde, i ja, Astrallis i Ajlin smo se dobrano napalili. Black/folk projekat lika sto je svirao folk instrumente na "Om"-u, ima zasad jedan demo i okacio ga je za free download na svom sajtu. Odlican materijal, ni ne znam koliko sam ga puta izvrteo, obavezno da skines.
  12. A u kurac, sad i to moram skinuti, ali ona tvoja preporuka od malopre ipak ima prioritet. Nego, ne rekoh, odlicno zvuci ovaj "Maiestrit", ja zadovoljan, i vise od toga. Prema ovome novom sam malo skeptican, ali sve i da je fail, koga briga - sad je tu Martolea, koja, po meni, stoji rame uz rame po kvalitetu sa starom Negurom.
  13. Meni i sama struktura nekako - ono, taj "plutajuci" vokal, pa i kad krene solaza... Jako mi lici.
  14. Jel' provalio neko da "Shepherd" lici na "Planet Caravan"?
  15. Talvi replied to Lungworm's topic in Black metal
    S vremena na vreme volim da obrnem "Microcosmos" i tako mi lepo legne svaki put da je to milina jedna.
  16. Ne mogu nigde da nadjem, jbg. Nego, zna li neko da li je nas unholy moderator uspeo da se skrpi za put do Rumunije na Agalloch/Alcest?
  17. I ja isto primetih, jebes ga. Aj onda lepo se provedite danas.
  18. Talvi replied to a post in a topic in Deep Vault
    Glup je fazon, ali me je nasmejalo: Kako se naziva pojava kada neki Nenad prdne? - Iznenada.
  19. Sadist - Season In Silence (2010)
  20. Talvi replied to Narsil's topic in Black metal
    Upravo - ta i "Hail Murder", vrhunci.
  21. Talvi replied to kasapin's topic in Black metal
    Morfeus iz Limbonic Art i onaj ruzni Francuz, sad imaju 2 gitare.
  22. Talvi replied to kasapin's topic in Black metal
    One way or another, ovo mu dodje najinteresantniji koncert u Bg-u na vidiku u bas dugo vremena, Deicide definitivno otpada. Uf, kad pomislim... http://www.youtube.com/watch?v=wgK6TFflD_k
  23. Talvi replied to kasapin's topic in Black metal
    Sto? Meni ovaj novi album od Noctiferie sasvim dobar. Jes' da zanrovski vise veze nemaju, ali meni su ok.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.