Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Miilos

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Miilos

  1. Miilos replied to scissors's topic in Black metal
    Drugi Heidenreich? Imam, ali mogu tek sutra da postavim.
  2. Miilos replied to scissors's topic in Black metal
    Postavljeno, a evo i ovde... http://depositfiles.com/files/11o6kfr0m
  3. Miilos replied to scissors's topic in Black metal
    Super je ovo, za razliku od Burzum i Gorgoroth ovde se vidi da je puno truda uloženo. Ona "obrada" od Dead Can Dance baš dobro zvuči. Abigor ne umeju da razočaraju. @Grobodan Jel si ti tražio na metalarea link za prvi Heidenreich? Postaviću kasnije, za nekih 2 sata, spor mi je internet. I Channeling je odličan album, preslušaj ponovo.
  4. Miilos replied to Lunar's topic in Black metal
    Meni je baš dobar album, k'o i uvek... Jedino mi je krivo što su počeli da pevaju na engleskom, a black metal mi najbolje zvuči baš na finskom. I nije mi jasno što Varjoherra nije otpevao ceo album kad se već pojavljuje kao gost, ali dobro... Dobar je album i ovako. 320kbps ako nekom treba... http://ifolder.ru/28464075
  5. http://en.wikipedia.org/wiki/Quo_Vadis_%282001_film%29 Najbolji film svih vremena. Gledao sam ga već tri puta i svaki put mi se sve više sviđa. Najjači utisak na mene je ostavio Petronius iako se na wikipediji maltene i ne pomonje. Glumac koji je glumio Nerona me isto oduševljava svaki put kad ga vidim. http://rapidshare.com/files/351821932/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part1.rar http://rapidshare.com/files/351821957/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part2.rar http://rapidshare.com/files/351822323/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part3.rar http://rapidshare.com/files/351822191/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part4.rar http://rapidshare.com/files/351828470/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part5.rar http://rapidshare.com/files/351828411/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part6.rar http://rapidshare.com/files/351828357/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part7.rar http://rapidshare.com/files/351824599/Quo.Vadis.2001.DVDRip.part8.rar Evo ga i prevod, ali ne znam koji tačno odgovara. http://www.podnapisi.net/cyr/ppodnapisi/podnapis?i=1334810 http://www.podnapisi.net/cyr/quo-vadis-2001-titlovi-p1334810
  6. Dve nove pesme of Desiderii Marginis... http://soundcloud.com/desiderii-marginis/silent-messenger http://soundcloud.com/desiderii-marginis/desiderii-mprocession Ja sam oduševljen, Silent Messenger mi se posebno svidela. Mnogo bolje zvuči od ovog poslednjeg albuma Seven Sorrows.
  7. Miilos replied to Grobodan's topic in Black metal
    Tetra Karcist mi je možda i najbolji njihov album, Pentagrammaton najgori, mada je i on dobar, da ne bude zabune.
  8. Miilos replied to Lunar's topic in Black metal
    www.megaupload.com/?d=0N5QODD8
  9. Kompilacija, 72 pesme, ja sam stavio da se skida zbog Atrium Carceri, ali sigurno ima još nešto dobro. http://kalpamantra.bandcamp.com/album/saur-maas
  10. Bilo je sigurno još dobrih albuma, ali i ovo je previše za jednu listu. Nije baš sve metal, ali nema veze. Najbolji su mi bili Negative Plane, Svartsyn, Peste Noire, Owl, Balance Interruption, ovaj novi Blut Aus Nord, Field Rotation, Septic Mind, Obscure Anachronism, Numinous... Za ove manje poznate evo i youtube linkovi ako neko hoće da čuje. Bilo je par većih razočarenja, ali takvi ne zaslužuju ni da budu pomenuti. Ako sledeća godina bude upola dobra kao ova biće super.
  11. Cruciamentum - Engulfed In Desolation 2011 http://www.mediaboom.org/360465-cruciamentum-engulfed-in-desolation-ep-2011.html
  12. Bolest.... Nešto kao prvi Ondskapt. http://www.youtube.com/watch?v=cr8oYVRbYRw
  13. Miilos replied to Lord Denethor's topic in Black metal
    Bravo majmuni! Gaahl je možda peder, ali to nikad nije pokazivao na koncertima. Ne shvatam čemu ovo. Današnji black metal bendovi me sve više podsećaju na ove naše sa estrade koji ovakvim "skandalima" pokušavaju da šokiraju pubiliku i privuču pažnju. Pre petnaestak godina black metal muzičari su ubijali pedere, a gle ih ovi hipici...
  14. Novi album za koji dan. Jedva čekam. http://www.youtube.com/watch?v=RB6_q5-JwlU
  15. Vidi se po omotu o čemu se radi...
  16. Miilos replied to Ravendark's topic in Black metal
    To da... A ako nešto ne treba menjati na Under The Sign Of Hell to su bubnjevi. Ustvari, ne treba menjati ništa jer je album savršen takav kakav je. Poslušaću ovaj novi kada izađe, mada ne verujem da ću ga slušati često. Čudi me da ga još uvek nema na internetu, prodaju ga na koncertima i preko sajta.
  17. Miilos replied to Ravendark's topic in Black metal
    Kad već pomenu njega, čitao sam skoro njegov intervju za Sick Drummer i bio mi je simpatičan ovaj deo: What was playing in Dissection like? Do you have fond memories of the band? - I do. We were all very dedicated to the band and the concept, and it was really great to play all these classic songs on big stages in front of a very engaged crowd. The downside for me was that Jon wanted to do a more Heavy Metal-oriented follow-up album, whereas I wanted to keep the progressive Black Metal drumming style of "Storm of The Light's Bane". Drummer vs Songwriter 0-1! ...tako da je Jon glavni krivac za Reinkaos. Što se tiče albuma na kojima Tomas svira, poslednji Gorgoroth mi je baš dobar, Vobiscum Satanas isto, a i Infernal nije loš. Jedino taj Reinkaos, ali čovek nije toliko kriv.
  18. Miilos replied to Ravendark's topic in Black metal
    Profetens Apenbaring 2011 re-recording http://www.youtube.com/watch?v=N3IKvDAgJY8
  19. Ukupno sa poštarinom oko 1700 dinara.
  20. Miilos replied to MissionVao's topic in Black metal
    Za treću da, ali za prve dve ništa. Lepo izgleda tako napisano, ali tek po neka reč može da se pročita.
  21. Miilos replied to MissionVao's topic in Black metal
    Da li neko možda ima tekstove za ovaj novi EP? Ne mogu nigde da ih nađem, a u bukletu se ništa ne vidi.
  22. Miilos replied to nocturnog's topic in Death & Grind
    Ni ja. Svaka njima čast za svu muziku koju su napravili do 2003. ali samnom su završili. Ne bi ih gledao ni da mi sviraju u dvorištu. Još kad čujem da neko kaže kako će se možda popraviti na sledećem albumu... Ovu ljudi su odavno izgubili kompas, nemaju više veze sa životom i verovatno nisu ni svesni kakav su album izdali. Siguran sam da im je neko pustio ovo čudo pre nego što im je droga pojela mozgove da bi i sami rekli da je teško sranje.
  23. Miilos replied to sevast's topic in Black metal
    http://www.amazon.com/The-Depths-of-Darkness/dp/B0063TAJBM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1320784397&sr=8-2 Ne zvuči loše, koliko može da se zaključi od po pola minuta svake pesme. Pevanje se čuje tek u devetoj pesmi...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.