Everything posted by Angelystor
- Candlemass
-
Vektor
Tog Power Tripa se već za 2-3 godine niko neće sećati. Zabavno je jedino u zlatna ribica smislu i koristan je sad da se lupa kontra radi kontre. Vektor je za vazda.
-
Candlemass
To bi bilo idealno sad, Leven aus iz Candlemassa i onda odjednom novi Krux 2019. Ali nema od toga ništa, mora da se jaše sad "reunion" talas
- Anaal Nathrakh
-
Anaal Nathrakh
Posle prvog slušanja sve što mi je ostalo u glavi (sem zujanja) je - SATAN SATAN SATAN SATAN satan SATAN
-
Behemoth
Ovo mi je u najavi delovao album za koji bih nešto ovako napisao Tek sad ću teško u skorije vreme da ga pustim.
-
Steel Panther
Kako je dobro skinuo drogaša ne verujem Bukvalno samo kofa fali
-
Desaster
Meni se činilo da će pre da napusti jedan od Asphyxa ili Sodoma, to su daleko aktivniji bendovi od Desastera.
-
Filmovi - preporuke
Mene beše super BlacKkKlansman Smejanje i neprijatno ti istovremeno. Možda je to jedina mana filma, što dosta balansira sa tonovima pa neki put zna da pogubi fokus, ali ni izbliza da pokvari užitak.
-
Knjiga koju trenutno čitate?
Terry Pratchett - A Hat Full Of Sky
-
Primal Fear
^Očaj pesma kao i novi album. Elem, overili se live u Pešti sinoć, sas sve Riotom kao gostom, koji mi je na kraju večeri mnogo veći užitak bio. Primal Fear mi lično debelo izvlači prisustvo i vokal Scheepersa, koji je ona klasik power nemačka škola live presence-a, a la Kai, Kiske, Deris... Bukvalno ga gledaš i misliš se da čovek ne može da bude teorijski srećniji onime što se bavi. Good vibes. Vokalno impozantan, jebo mamu al pre dve pesme sam samo nemo mogao da posmatram kako se čovek još uvek dobro drži. Najveća greota je što se najviše troši na neke šmokljive pesme kao što su "End is Near" i "Metal is Forever" gde solidno nerealno jako vrišti oba refrena. Još posle radio sing-a-long za jebeni End is Near sa svim tim vrištanjem.... Kapa dole što je i sve to bez ikakvih drum-bass solo pička materina, to kontam još samo Hammerfall radi uživo. Bend kao bend nemam neke spec zamerke, i da je lista bila bolja pa bih bio i baš zadovoljan. Ovako bez Angel in Black, bez ičega sa Seven Seals, samo "jako dobro".
-
Riot
Strašan je Riot (V) uživo. Baš predobro iznenađenje. Kvalitetnijih sat vremena heavy svirke odavno nisam gledao. Bukvalno da su malo tačniji bili već bi bilo za "ma jel ovo plejbek" nivo realizma. Ovaj Todd se jedva oznojio a izvrištao se pošteno od starta do kraja. Tripovao sam se inače do danas da lik ima 30ak godina, jer em užasno živahan em zvuči nerealno dobro live, kad onda jutros vidim 49 godina Prebac, kapa dole gospodinu. Još najbolje što povremeno koji koji stih pa skine i Moore-ov naglasak malo. Kad smo kod toga, lista bez zameki, 5 komada sa Thundersteel-a nikad nije problem Još par nekih novijih komada i standard stari klasici i stvarno besprekornih sat vremena. Dodatno mi drago za starog Gilchriesta da ga videh konačno i da se ljudski udomio, kad već onaj megaloman iz VS nije više pri sebi, ovo je verovanto i mnogo bolja varijanta za njega live. Ovo treba što pre da bude headliner neki negde, a ne predgrupa ili special guest varijanta. Raspič, jedva čekam opet.
-
Machine Head
Ma Flynn će da nastavi, "samo" su dvojica izašla iz benda, možda treći.
-
Nedeljna lista - predlozi
- Premier League
- Savršenstvo
Koj' si templejtbrejker- Savršenstvo
Ne kontam šta si hteo time.- Savršenstvo
Sve što zdravom čoveku treba od metala sažeto u <4 minuta http://www.youtube.com/watch?v=nZUysqemMmg- Voivod
- Primal Fear
Da se izrazim yumetal izrazom - Refuge album >>>>> novi Primal Fear- Horor filmovi
Meni jako teško držao pažnju Mandy i mnogo mi više pretenciozan nego lud. Fini paljevinski metal momenti though, ali pola filma sam bio u fazonu "bolje da sam uzeo neki random Phantasm nastavak da gledam". Cage odradio service internetu sa onom "You ripped my shirt" scenom.- Satan
Meni je najjače kod Rossa što on i uživo sve to peva kao iz pičke. Uzeo je stranicu iz knjige o sazrevanju vokala od Dia, svaka mu čast.- Tribulation
I Horror i taj. Ovo kasnije ne mora, sorry Slobo.- 2018.09.10. *Dom omladine, Beograd* Leprous, Agent Fresco, 22
To sa skraćivanjem imena im je neki standard islandski. Čak se i Páll skraćuje na Pali, zato što se lakše izgovara- Satan
Ja nisam zabezeknut kvalitetom kao na "Atom by Atom", ali sam svakako zadovoljan. Album cover godine svakako, a muzički bar top5 lagano.