Everything posted by oʞɾoƃ
-
South Park (1997- )
U ovoj sezoni mi je samo prva shit, ostale su vrhunske.
-
Watain
Swedish black metallers WATAIN will release their fourth album, "Lawless Darkness", on June 7 via Season Of Mist. The track listing for the CD is as follows: 01. Death's Cold Dark 02. Malfeitor 03. Reaping Death 04. Four Thrones 05. Wolves Curse 06. Lawless Darkness 07. Total Funeral 08. Hymn to Qayin 09. Kiss of Death 10. Waters of Ain Check out the cover artwork below. The digipak version will include a cover of the DEATH SS song "Chains of Death" as a bonus track. The song can also be heard on the "Reaping Death" picture seven-inch single, due April 30 and available for pre-order on Season of Mist's e-shop. Commented WATAIN frontman Erik "E" Danielsson: "The main cover of 'Lawless Darkness' depicts the legions of the Antichrist, released and untamed from the broken tablets of law. By the shattering of order and the collapse of the laws of the creator god, the free spirits of lawless darkness shall return to the abode of their ancient gods, and unite with them once again. "The artist behind this amazing painting as well as the additional artwork for the album goes by the name of Zbigniew Bielak, a well-kept secret in the world of metal. His flawless detail and all-devouring capacity suits us perfectly, a match made in hell indeed."
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
http://www.southparkstudios.com/clips/154275 Od 2:00 nadalje.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Noctiferia - Death Culture
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Interesantno, i ja nema deset dana da sam to primetio. Bilo mi je sumnjivo da nesretni MkM piše onako dobre lyricse
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Tako i treba, jeb'o ove pozere.
- 1349
-
1349
Samo vi kenjajte i budite sarkastični, do pre godinu dana ste se obojica sekli na religious black, a sad ga pljujete.
-
1349
Mrzimo finske bendove zato što su svi redom sranje, simple as that
-
1349
Samo Beherit i Barathrum. My arse
-
Shining
Pa pisali smo Nevena i ja o tome
- 1349
-
1349
Ne znam šta vam je Reaping Death toliko do jaja, pesma je k'o STTD B-side, tekst je paljevinski, itd. Mislim, do jaja je pesma, ne kažem, ali da je formulaična, jeste.
-
1349
Nisi normalan, ja sam je preslušao bar 50 puta do sad. Eto šta Finci naprave od čoveka. Roditelji, vodite računa šta vam deca slušaju.
-
1349
Moraće Watain dobro da se oznoji da bude bolji od 1349 Leta Gospodnjeg 2010.
-
Enthroned
Kolossus jeste sumnjivo izdanje, ali čekaj samo da čuješ novi Kad krene Atila, pa ti srce zaigra
-
Enthroned
Grob je gej, jebote, šta ima da ga dokučiš. Dobar je novi KoK doduše, ako se pomiriš sa činjenicom da bend jednostavno više nije black.
- 1349
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Ovo je bre Divlji Tigar in disguise.
-
1349
Jesi ti bre morbide uopšte čuo novu pesmu na spejsu?
-
1349
Pazi, kad ja kažem masterpiece ili klasik, to znači bezgrešan album koji je apsolutni vrh u svakom smislu. Ovaj nije daleko i slušaće se još dugo. Devetka je sasvim opravdana, ovog puta nema sumnje nikakve.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Našao si ko će da ti budu uzori Elem, ne zanima me ova rasprava ni najmanje, privuklo me je to što si uopšte spreman da diskutuješ ovako podrobno o ovim idiotarijama, kao da nekog zabole iz kojih si ti razloga stavio nick
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
E jesam glup, trebalo je da pretpostavim da bi Srbin stavio ime paganskog boga na poljskom, pa još dodao i 666 pride. Scene kids...
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Izvalite uploadera sWarog666
- 1349