Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

nikada mi nece biti jasna ta opsednutost prema ovom bendu

 

jako su losi,ali bas jako,ne znam zasto ih ljudi vole.losi muzicari,lose pesme,i uz to se jos i nista ne cuje.

 

zaista ne razumem.

 

 

Е то је зато што се Мејхем (и бм уопште) не слуша због технике, већ због атмосфере и мржње... Коме је до технике нек слуша Опет и ту прогресивну братију.

Edited by пита са сиром

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrznje imaju napretek

 

 

И то је у суштини и најбитније... pivopije.gif

Иначе је од Мејхема стварно волим само ране радове, од каснијих тек понешто...

Edited by пита са сиром

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre cu slusati neki ciganski ava kari,nego ovo sranje.

 

 

 

 

naravno da nije za mene,ja imam sluh.porediti manowar sa ovim uzasom je van svake pameti.

apsolutni???

decko koliko ti imas godina??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kvalitetna muzika mora biti obavezno u E stimu, struktura da bude strofa-refren-strofa-refren-solo-refren-refren, po mogucstvu da bude sto pevljivije i pamtljivije u najboljoj pop tradiciji, tekstovi sto bezbrizniji o nekim stvarcicama sa kojima moze da se identifikuje svako od 7 do 77 (a kud' ces bolje od gusara i zakopanog blaga). Ne shvatas ti to, ne ides u muzicku skolu, jbg.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, kvalitetna muzika mora biti obavezno u E stimu, struktura da bude strofa-refren-strofa-refren-solo-refren-refren, po mogucstvu da bude sto pevljivije i pamtljivije u najboljoj pop tradiciji, tekstovi sto bezbrizniji o nekim stvarcicama sa kojima moze da se identifikuje svako od 7 do 77 (a kud' ces bolje od gusara i zakopanog blaga). Ne shvatas ti to, ne ides u muzicku skolu, jbg.

 

a tekstovi mayhema imaju strasnu dubinu,predvidjeni su za iskljucivo intelektualni milje (i psihopate i palikuce),muzicki su ekvivalent mocartovim kompozicijama a njihovi clanovi su uzor za mlade.bolje da mladi slusaju grand produkciju nego ove polu ljude.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tekstovi mayhema imaju strasnu dubinu,predvidjeni su za iskljucivo intelektualni milje,muzicki su ekvivalent mocartovim kompozicijama a njihovi clanovi su uzor za mlade.

 

Pocinjes da shvatas. :da:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si inače pozvan da sudiš o kvalitetu muzike koju ne slušaš zato što...? Pogotovo imajući u vidu piratske pesmičke koje držiš na avataru.

 

ja mogu izneti svoje misljenje kada god hocu,pazi da ces mi ti zabraniti.to sto ste svi vi ovde apsolutno nesposobni iskulirati iznosenje suprotnog misljenja je vas problem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogu izneti svoje misljenje kada god hocu,pazi da ces mi ti zabraniti.to sto ste svi vi ovde apsolutno nesposobni iskulirati iznosenje suprotnog misljenja je vas problem.

 

Ok, izneo si misljenje i to je to.

Poslednje sto nam treba na ovoj temi je rasprava sa ljudima koji uopste ne slusaju Mayhem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo nesto, a propos muzickog neznjanja:

 

http://www.911tabs.com/link/?2234492

http://www.911tabs.com/link/?3145081

http://www.911tabs.com/link/?7212913

 

Probaj da odsviras, pa onda pricaj. Jbg, nisi jedini ovde koji ima malo prakticnog znanja o muzici.

 

A ti, Grobe, vuci dupe do SKC-a sutra, ako ovo nije vredno uzimanja slobodnog dana, sta jeste? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi ih samo otvorio, video bi koliko "primitivne" harmonije, ritmove i rifove imaju. Ali ti to, naravno, neces uraditi, kao sto i jeste za ocekivati. :da: A sto se tice uzora za ponasanje - ako ti hoces da ti muzicari budu uzori za ponasanje, ja ne znam sta ti radis u metal svetu uopste.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...