Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

Zapravo, ja cak mislim da ce vecina ljudi doci da vidi Therion. Tacnije, do sada, osim ovde, nisam cuo nikoga ko je rekao da ce ici na Grave Digger. A i ta kombinacija Grave Digger/Therion mi je mnogo cudna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam bre ljudi, nego se vec nekoliko dana vodi polemika ovde kod nas kako prvo treba da svira Grave Digger...i mnoooooooogo me nerviraju ti ljudi(tu si Black!!!)...koj kurac mi je bitno ko ce da svira prvi, sta jel ces da se ubijes ako moras da slusas GD...ako prvo svira Therion, na GD ce da ostane, obrnuto od onog sto rekoh, oko 200 coveka, ali makar nece biti jebenih Hatera, zbog kojih ce ovaj koncert, pricam, biti upropascen!!!!!!

Idete da gledate metal koncert, ako mogu da se bendovi sloze, pa i zajedno idu na turneju,a njihovi fanovi ne mogu...bullshit!

I tako vec mesecima slusam takve haterske poruke od vecine koji idu...pa na kraju cu da ga zajebem i odem na HammerFall gde niko nikog ne mrzi...(ali ipak moram da vidim Sabaton)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, ja cak mislim da ce vecina ljudi doci da vidi Therion. Tacnije, do sada, osim ovde, nisam cuo nikoga ko je rekao da ce ici na Grave Digger. A i ta kombinacija Grave Digger/Therion mi je mnogo cudna!

To sam i ja zapazio takodje, barem po reakcijama na legacy forumu, a i ovde. Iskreno, ne bi me chudilo da ispadne Destruction/Cmass situacija...tj. da na drugom bendu ostane duplo manje ljudi, a kako se chini, ako Therion izadje prvi, a GD drugi, uopste nije nerealno da se to desi..

 

Ja dolazim zbog oba, ali iskreno, da Therion dolazi sam, mozda ne bih i doshao :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja zapazio takodje, barem po reakcijama na legacy forumu, a i ovde. Iskreno, ne bi me chudilo da ispadne Destruction/Cmass situacija...tj. da na drugom bendu ostane duplo manje ljudi, a kako se chini, ako Therion izadje prvi, a GD drugi, uopste nije nerealno da se to desi..

Ne da nije nerealno, vec je vise nego izvesno. Sad, na Legacy forum ne zalazim, ali verujem da je tako. Tesko mi je malo da zamislim samostalan Grave Digger ili Running Wild koncert u Srbiji. Bili bi velicine maksimalno kao Tankard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest realno, ali smeta li kome od ljudi koji stvarno zele da vide oba ta benda? Ja iskreno ne bih bio ni svestan da je bilo malo ljudi na Cmassu da se nisam obrtao..bio sam u prvom redu, bangovao i pevao sa drugarom i bilo mi je extra. I nadam se da kockice padnu kako treba pa da budem i na Grave Diggeru i da mi isto tako bude lepo, a ko zna, mozda nekad i na RWu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...