Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Nisam preslušao ceo novi album, samo "Dark eternal night"...

Koja inače zvuči do jaja!

Jel zna neko gde mogu da preslušam ostale pesme?

Neka priča ko šta hoće, oni su i dalje tate!

 

:rockdevil:

 

 

 

 

 

:muzicar:

Edited by dreambraker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i Change of Seasons naravno (cak je i pozeljno),ali mislim da ce ipak biti nesto u ovom fazonu:

 

Ocekujem depresivno/mracnu,iz ponora pakla,vatrenu stihiju rifova,solaza,odlicnih refrena i catchy djelova koji ce me pratiti godinama i godinama. O da.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem depresivno/mracnu,iz ponora pakla,vatrenu stihiju rifova,solaza,odlicnih refrena i catchy djelova koji ce me pratiti godinama i godinama. O da.

ja vec par godina ocekujem da izbace labrija iz benda i da dovuku dc coopera ili tako nekog... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je njegov vokal u suštini do jaja...

Mada mislim da postoje pesme u kojima se malo dere, kao na primer u refrenu "In the name of god" (za koju inače smatram da je jedna od najboljih pesama koje sam ikada čuo i melodijski i textualno :rockdevil: ) ili "Voices".

Ali jbg, to je njegov glas pa kome se ne dopada, slušaće nešto drugo...

Npr mamu i tatu...

 

:muzicar:

 

Izvoli,drug.

 

http://rs177.rapidshare.com/files/48150339/Dream_Theater_-_Systematic_Chaos__2007__By_sXcAp_.rar

 

Pass: bunalti.com

 

 

Hvala druže.

:muzicar:

 

parara parararararara

najaci rif :rockdevil:

 

 

Može i tako da se gleda...

He, he, he...

Do jaja!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, ne mora DC, moze i pevac symphony X-a. :)

 

iritira me labri kad utaji onako skroz gore, pa zaskici na momente, bas mu se promeni boja glasa u nekim momentima i "primecuje se"... neka spuste stim coveku ili sta vec, ali ovako je bas iritantan ako neko nije navikao.. ja ispiram mozak DT-om vec godinama i u pocetku mi uopste nije smetao labri u "gornjim registrima" :) ali u poslednje vreme, 3 zadnja albuma - ide mi na nerve. :(

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa covek stari i gubi gornji registar sto je normalno, samo glupo je da se forsira

meni je doduse on uvek isao na zivce

gomila pevaca bi bolja bila od njega u dt, izmedju ostalih iz dc cooper - zasto da ne. ali sad je bezveze da se prica o tome nakon images & words i toliko albuma sa labrijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina nepravda na ovom svetu je sto Sir Russell Allen nije u DT u, kada bi on bio njihov pevac, onda ni jedan drugi bend ne bi bio potreban na ovoj planeti. :bigblue:

 

Sto puta ista rasprava, mada meni se Labrijevo pevanje u studiju dopada, cak i je live bio odlican, mislim da on i sada moze da zvuci do jaja live, ali eventualno na pocetku turneje na prvih par koncerata inace posle puca i kraj. Samo mi nikada nece biti jasno sto su dopustili da izdaju ovaj novi DVD Chaos in Motion??? njime su zakopali Labrija. Znaci to je takav uzas da ja ne mogu 2 sekunde da gledam to i slusam

sta vredi sto su neke pesme predobro odradjene kada labri sve usere, primer Surrounded!! a o Lines in the Sand mislim da ne treba ni pricati!!

ali zanemarimo taj DVD, Labrie je DT i niko drugi to nece biti, niti ce iko ikada snimiti bilo sta priblizno Images & Words, Awake i A Change of Seasons.

 

Ja isto nekad gledam i razmisljam kao bi neki pevac koji do jaja zvuci tu lego, verovatno i sam Labrie je svestan da vise nije to sto je bio kao i ostali ljudi iz DT a ali kako izbaciti coveka s kojim su svirali preko 20 godina, i cijom zaslugom su takodje postali ovo sto jesu... mislim da sam cak negde procitao da je labrie hteo valjda pre neku godinu ili tako nesto da napusti bend pa su ga ovi ostali odvratili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi nikada nece biti jasno sto su dopustili da izdaju ovaj novi DVD Chaos in Motion??? njime su zakopali Labrija. Znaci to je takav uzas da ja ne mogu 2 sekunde da gledam to i slusam

sta vredi sto su neke pesme predobro odradjene kada labri sve usere, primer Surrounded!! a o Lines in the Sand mislim da ne treba ni pricati!!

Na nekim pesmama je odličan: Panic attack i Take the time je super otpevao, između ostalog i Ministry of the lost souls i In presence of enemies. Ostalo đene-đene, mada su pojedine skoro pa neslušljive. Ja mislim da je Scarred posebno skrnavio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...