Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Evo odslusao samo nekoliko puta za redom ponovo ove dve pesme. A rite of passage mi je bolja od a nightmare to remember. ANTR nije nista posebno, osrednja pesmica, ocekivao sam vise s obzirom da traje 14 minuta. Videcemo za album. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se bre neko ne zajebe pa ih dovuče ovde? :udri: To u principu ni ne očekujem od Legacyja ili Terra Nostre, već od nekog sa više para, ima ovde dosta ljudi i van UG metal krugova (npr narodnjačkih muzičara) koji se lože na DT...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jel neko slušao "Images and Words 15th Anniversary Performance" ?? Upravo sam ga skinuo i uopšte nisam oduševljen zvukom, a posebno ne vokalom (ali na ovo smo se već i navikli) ...

 

 

 

Dobro zvuk i ne moze da se ocekuje da bude nesto jer je to Fan CD, a sad Labrie..... sve u svemu nije nista odusevljavajuce, najbolja je Wait for sleep a podseti me kooooliko je Learning to live dobra pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odslusao samo nekoliko puta za redom ponovo ove dve pesme. A rite of passage mi je bolja od a nightmare to remember. ANTR nije nista posebno, osrednja pesmica, ocekivao sam vise s obzirom da traje 14 minuta. Videcemo za album. :D

 

 

ali obe su vrlo dosadne kako god okrenes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se bre neko ne zajebe pa ih dovuče ovde? To u principu ni ne očekujem od Legacyja ili Terra Nostre, već od nekog sa više para, ima ovde dosta ljudi i van UG metal krugova (npr narodnjačkih muzičara) koji se lože na DT...

 

Hahaha da bre, to za narodnjake si u pravu!!! bio na neki rodjus, live muzika 2 kljavera :P I sad uzeo ja malo da se izivljavam na Korg Tr 88 i pita me kao taj lik, sta slusas?? Ja kao metal, ovo ono... A on, jel si cuo za Dream Theater (ja glavu na desno) Whaaat?? Jesam, a on kao, onaj Rudess ludak, gledam njihove koncerte, skidam ga pomalo, mnogo ga postuju ovi sto sviraju narodnjake?? Loool, smesno mi bilo u pocetku, a posle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Clouds & Silver Linings (Special Edition) 3CD, 2009

 

3-disc Special Edition CD

 

A Nightmare to Remember

A Rite of Passage

Wither

The Shattered Fortress

The Best of Times

The Count of Tuscany

 

The 3-disc Special Edition CD includes the full album, a CD of instrumental mixes of the album and a CD of six cover songs, the titles of which will be revealed at a later date.

 

Šta li možemo očekivati od obrada... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su nju našli, jedna od najdosadnih stvari od Rusha

 

grešiš, ovaj, grešiš silno momče!!!

 

mislim da je portnoy rekao da je rusha dovoljno bilo što u dreamu što u side projectima (cygnus and sea monsters, working man tribute), ali bar po meni - rusha nikad dosta!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A plus ima i onaj "Rush Covers Medley", ali za njega ne mogu da nađem link na youtube-u, imam ga kao mp3. Ako te zanima, mogu da uploadam negde ili da ti pošaljem. :D

Bilo bi fino da uploaduješ ako možeš, verovatno ima još zainteresovanih. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi fino da uploaduješ ako možeš, verovatno ima još zainteresovanih. :da:

 

Uploadovaću malo kasnije. ;)

 

edit: Uploadovao sam, možete skidati 10 puta. :D

 

http://rapidshare.com/files/227987757/08_Rush_Covers_Medley__live_.rar.html

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...