Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

serem se u taj the last baron sindrom. mastodon ipak moze da raspolaze takvim muda. a ovi starci umesto da leakuju kako treba sad se tu nesto kao zlopatimo. diskriminacija. tori amos je vladavina. album izlazi prekosutra, a vec fino leakovao sa sve bi sajdovima i vec 3 spota ima... e tako se to radi. tu mi se nesto kriju... sratjka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomas:

 

gay-called-demotivational-poster.jpg

 

back on the topic: Jos nema The Best of Times? DBrave,ubicu te! :)

 

edit: Astrallise,zamalo tebi da proslijedim ovaj poziv :)

 

edit 2: Evo i rapidshare linka,opet bez The Best Of Times

 

http://rs531.rapidshare.com/files/234181805/2009_-_Black_Clouds___Silver_Linings_mediaportal_by_Jho.rar

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shattered Fortress nije ništa drugo nego nabacani delovi iz svih prethodnih pesama saage. Ima možda 2-3 nova dela u celoj pesmi. U ranijim nastavcima se samo 1 ili 2 dela poklapao, a ovo je sve maltene iskopirano.

 

Ima dobrih momenata na albumu, ali jako bledo za ime Dream Theater. Tako mislim za sada :)

 

Najinteresantnija pesma mi je Count of Tuscany

 

Toliko za sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo, kao što svi kažu, baš je onako kao što smo očekivali, ali mi se čini boljim od prethodnika. Ona Wither je užas, a Count jes naj mada sam očekivao posle onog akustičnog dela na kraju opet neko instrumentalno ludilo ali ništa. Text deluje zanimljivo :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha eto sad je i gej slusati tori amos. ej timepiece, iskopaj iz nerd foldera ceo lajv at ronnie scott's pa pogledaj tamo setlist. ima jedna pesma zove se winter... those prog boys, they never gonna learn.

@astrallis: jbg ja sam svlacio sa torrenta, lakse je naci nego link. ako i dalje treba, javi nekako pa cemo da prosledimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Shattered Fortress im apsolutno nije trebao!nemogu da verujem da su nabacali Glass Prison,the root of all evil,i jos poneki fazon nemogu da se setim sada gadi mi se da ponovo cujem...na Labrie-ja stvarno nemam zamerke dobro je sto je ostao u tim srednjim lagama jer covek nemoze vise da izvuce potrebno...The Count of Tuscany je prava DT stvar jedina prog stvar na albumu i balada Wither je ok.sve u svemu komercijala je uzela maha i odradila svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...