Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

dobio je odmor od foruma na 5 dana da se iskulira.

Ti si lake ruke deda, ja to odmah banujem :meshuggah:

 

Ne stvarno, taj je tu samo da spamuje, bilo je par tema otvorenih, tipa "svi ste vi debili" i tako... to je za ban bez rasprave.

 

Nego, dream theater... novi album mi se i dalje ne svidja, a ove obrade nisu mogli bezveznije izabrati... kontam da su to njima mozda drage pesme, ali opet, cemu, i kome, pitanje je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su predobro uradili Stargazer i Crimsona, a za To tame a land sam se već iznenadio da je odlično odsvirana, ali mi je LaBrie malčice slabiji nego obično. Ove ostale pesme ni ne znam... Odnosno, nisam ih znao u originalu dok nisam čuo obrade.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tlja...

Nabavio sam novi album i ....tlja. Od roadruner-a nešto mi je sve zbrzano. Ima super tema, svirke al jbg, ja slušam DT od When Dream And Day Unite, ne mogu da se naviknem na r dz dz bez podloge. Petrucci se natrzao, Portnoy ima par "specifičnih delova" i ostali prosek. Dobro je što Labrie manje zavija i ima par super delova sa pozadinskim dubokim glasom Portnoya. Sve u svemu, zadnje što smatram kao hit je sa Train-a. Činjenica je da sad počinjem da ih slušam i da čujem album rekao bih cool i batalio posle 5 slušanja.

Za sad planiram na koncert u SLO pa ćemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činjenica je da sad počinjem da ih slušam i da čujem album rekao bih cool i batalio posle 5 slušanja.

 

Mislim da ce DT da zivi ubuduce od stare slave a nove fanove koje prikupe nece biti prog fanovi i to je cinjenica.

Nazalost.

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce DT da zivi ubuduce od stare slave a nove fanove koje prikupe nece biti prog fanovi i to je cinjenica.

Nazalost.

 

Pa zbog duzine stvari nece to biti obicni slusaoci. E sad, da li hoces 1000 klinaca ili 500 staraca za fanove. Udaljili su se od progresiva, sad su progresivni trash :). Nije to lose al onda Labrie mora da leti, ili da nauci 2 oktave nize da peva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem sta to znaci? Svako ih slusa valjda od prvog albuma pa nadalje? Ili ih slusas od 1989.?

 

Pa imas koji i ne slusaju od prvog albuma. Konkretno sam ja poceo 1997. i to od Awake-a. Vise volim starije albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...