Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Iako sam vatreni fan Gamma Ray-a, uvek ih kovao u nebesa i tvrdio da bih voleo i album gde bi svirali narodnjake ovaj album me je razočarao. Pre svega je neubedljiv sa svakog aspekta i nekako mi ne funkcioniše kao celina. Previše neoriginalnosti koja ničim nije zamaskirana i čini mi se čak namerno potencirana. Par odličnih momenata ne može da opravda naziv albuma. Pa valjda i Kai sme da napravi omašku i sebi da dozvoli da bar jednom u karijeri nema inspiraciju i izgubi borbu u meču sa ekipom iz Helloweena...

 

Hehe, slazem se sa svim napisanim, i potpisujem, posebno ovo boldirano..

 

Al ona "Real World" ne izlazi iz glave...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se bas dopada album, mislim da nema nijednu losu pesmu, dobro mozda je Empress malo slabija al ostatak je :rockdevil:

 

I meni se baš dopada... ali brate, pa meni je Empress omiljena pesma na albumu!

 

Ima momenata koji baš i nisu tipicni za GR, poput pesme "When The World"... al' to ipak ne umanjuje kvalitet albuma, po meni.

 

Ipak, meni je za nijansu bolji novi Helloween.

I album svakako nije opravdao naziv, iako na momente ima taj LOTF feeling, nije to dovoljno... ali svejedno, meni je album extra. :rockdevil:

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusaj albume:

2001 No world order

1997 Somewhere Out In Space

1999 Powerplant

 

 

Pesme:

Dethrone Tyrany

Dream the Machines

Eagle

Heaven or hell

Somewhere Out In Space

Send Me A Sign

My Temple

Beyond The Black Hole

Anywhere In The Galaxy

.

.

. mrzi me da kucam dalje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam album drugi put i za sada mi se veoma svidja. Doduse, momenti sa "pozajmljenim" rifovima jesu malo upitni. Empress mozda i najbolja. Mada me nekako strashno podsjeca na Accept - Princess of the Dawn. Definitivno bolje od novog Helloweena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi!

 

Jedno vrlo bitno obavjestenje, za koje vas molim da javite svima koje znate, a da planiraju doci na ovaj koncert:

 

Koncert je prebacen u SKC!

 

Zbog jako lose pretprodaje, prinudjeni smo da prebacimo koncert u veliku salu SKC-a. Ne znam o cemu se radi, vjerovatno je mnogo ljudi u fazonu da nema sanse da se napuni Hala Sportova, pa cekaju poslednji dan. U svakom slucaju, nema sanse da smijemo da rizikujemo.

Jos jedna jako bitna stvar:

Zbog prebacivanja koncerta u manji prostor prinudjeni smo da zbog kapaciteta sale povecamo cijenu karte na 2400 dinara, pocevsi od slijedece sedmice, tako da je pametno da nabavite karte sto ranije.

 

Sve najbolje!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi!

 

Jedno vrlo bitno obavjestenje, za koje vas molim da javite svima koje znate, a da planiraju doci na ovaj koncert:

 

Koncert je prebacen u SKC!

 

Zbog jako lose pretprodaje, prinudjeni smo da prebacimo koncert u veliku salu SKC-a. Ne znam o cemu se radi, vjerovatno je mnogo ljudi u fazonu da nema sanse da se napuni Hala Sportova, pa cekaju poslednji dan. U svakom slucaju, nema sanse da smijemo da rizikujemo.

Jos jedna jako bitna stvar:

Zbog prebacivanja koncerta u manji prostor prinudjeni smo da zbog kapaciteta sale povecamo cijenu karte na 2400 dinara, pocevsi od slijedece sedmice, tako da je pametno da nabavite karte sto ranije.

 

Sve najbolje!

 

A u kurac! glupa Srbija!

Ne mogu da verujem kako sam se smorio... :no: ne moguce da se tako lose prodaju?

Kako je Tool uspeo da popuni?

 

Isto pitanje kao i StarbreakeR: sta cemo mi sa FAN PIT ulaznicama?

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ma i bolje da nas bude manje - ali FANOVA - koji će mi kurac još 1000 nazovi metalaca koji zajedno od helloweena+gammaraya znaju strofu i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali nam jeftiniji tiket za Edguy ak nista drugo : )

 

evo ako neko ima zivce da se bakce sas Real Media playerom, spot za "Into The Storm"

 

http://www.spv.de/ra/gray_intothestorm.ram

 

ovo malo sto videh, svidja mi se, al chekam neka nova normalna verzija da "iskochi" na neta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...