Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

E,a koliko je ulaz? Bezobzira,sigurno dolazim!!!Poslednji put sam ih slusala pre 2 godine i mnogo su mi se dopali!!!A ni pevac nije za bacanje icon_wink.gif .Svidja mi se njihova muzika iako ne volim mnogo Kuglas,tako da...C U all there!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,a koliko je ulaz? Bezobzira,sigurno dolazim!!!Poslednji put sam ih slusala pre 2 godine i mnogo su mi se dopali!!!A ni pevac nije za bacanje icon_wink.gif .Svidja mi se njihova muzika iako ne volim mnogo Kuglas,tako da...C U all there!

Uh, ulaz je vec mnogo.... Mislim, ipak ne moze cena da bude niska za njihovu svirku... icon_smile.gif

 

Ma opusteno Jesi-za dz ti je ulaz...

 

Ne vole ni oni Kuglash-guzva je i sl., ali nema mnogo mesta za svirku...

 

Vidimo se veceras-nisam te dugo videla...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je OK.Odusevili su me momci,stvarno su kvalitet! pivopije.gif Atmosfera je bila odlicna,jedino mi je smetalo sto je Kuglash premali za ovakva desavanja,pa smo BUKVALNO jedni drugima sedeli na glavama i sto je bila gomila pijanih bajkera koji ponekad malo preteraju...Od sada,definitivno idem na njihove svirke pod uslovom da su na prostoru vecem od 2 sa 2. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gomila pijanih bajkera

Eh, jedna takva grupica je bukvalno uhodila mene i moje drugarice tako da je bila opsta bezanija po onako malom ''Kuglasu''. no.gif

Uglavnom sam sedela napolju i ''slusala iz prikrajka''. Svirka je bila OK, jedino su provod upropastili neki privatni problemi koji su ''resavani'' bas tu i tad. no.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo mi je bas weeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! biggreens.gif

 

Nazalost dosla sam malko kasnije, ali sam ostala do kraja (i propustila bas icon_smile.gif ).

Videla goooomiiiiluuuu poznatih mi ljudi, mada je to standard na nasim svirkama... icon_smile.gif

 

Svirkica je bila extra, to ubuduce ne moram ni da govorim-podrazumeva se. icon_biggrin.gif

E, sad sto se gostiju tice-lik koji je svirao gitaru, i onaj koji je pevao (Duda cini mi se) sinoc i ranije na vasim svirkama, oni su bili odlicni, napravili dobru atmosferu itd...

Ali ona riba... Mislim... Bolje da ne komentarisem dalje... icon_rolleyes.gif

 

Sve u svemu-bila je ovo jedna od najboljih zurkica koje vi pravite, barem najludja... icon_smile.gif

 

Guzva je bila veca nego obicno...

Jos je ova moja bagra zapalila ranije... Smaraci..

Ja sam se, kao i obicno, lepo snasla da budem u prvom redu gde moze da se dishe i dobro zeza. icon_mrgreen.gif Zahvaljujem na ustupanju mesta... icon_da.gif

 

Od sad vas vise ne hvalim nigde nego cu svima govoriti da ste najgori, da bi bilo sto manje ljudi na svirci. icon_smile.gif Barem dok ne promenite mesto svirke.

Volim ja Kuglash, i kad svirate tamo, ali kad bi bilo ko ranije... Sad ste previse popularni za to mesto. laugh.gif

 

Dakle ono sto sam pre ovoga napisala se ne racuna-svirka je bila ocajna, i vise nikad necu ici na Prorock! ph34r.gificon_smile.gif

I drugi bi mogli da me poslusaju... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je sinoc bilo previse ljudi u tom premalom prostoru, a tek nakon koncerta u nocnoj 68-ici! Sledeci put ostajem do jutra!

i ti si se guzvala u 68 u 2h...ono je bilo uzas!Bukvalno nisam morala da se drzim ni za sta,toliko su me pritisli... no.gif A u Kuglashu sam najvise blejala u basti-cula se muzika i moglo je da se dise...ali bajkeri... icon_mad.gif "srecice moja,hoces da se provozas?" pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...