Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

  • 1 month later...
linkovi za pupka :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=fKbPJ7dBzQo ovo pogledaj ville cmizdri kao malo dete. closing up gig.

http://www.youtube.com/watch?v=oY3PFySufFw evo ih 3.45-4.02 odličan spot baš onako u njihovom stilu to ti je s matorcima

Ovaj live snimak obelezava njihov kraj,preiskresno! :frown:

Spot je boles doar! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, sta ja znam kakve oni imaju textove, nisam ih bas citala.

Tacnije receno, nemam pojma. :)

Al' 'Killing Me Killing You' mi se jako svidela. Imam samo album na kom je ta pesma i nije los, al' moguce da cu skinuti i ostatak da cujem. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da obracas paznju na tekstove, oni su smisao i dusha Sentenceda, a nemoj samo plitko da ih gledas, svi oni imaju dublji smisao, ima tu i jako puno crnog humora, ne shvataj bas sve suvise ozbiljno.

 

Natasha, skini Funeral album, svidece ti se siguran sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, Natasha, obavezno poslusaj bend "Poisonblack" ciji je frontmen i osnivac pevac Sentenceda Ville Laihiala, a recimo kreni od prvog albuma "Escapextasy" siguran sam da ce ti se svideti. Mjuza je slicna kao kod Sentenced, samo sa mnogo laganijim tekstovima koji su nekako vise sa ljubavnom tematikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cak volim i to Villeovo foliranje, ponekad falsiranje, svidja mi se sto su ostavili i te falseve na Buried Alive, da bude sto vise prirodno, realno, sa mnogo emocije i bez pretvaranja. Najiskreniji bend na svetu svih vremena. A i povukli su se kna vrhuncu slave, kada su mogli da zaradjuju mnogo para, ali nisu zeleli, osetili su da je dosta i razisli se u miru i bez skandala. Svaka cast za ovo! Kamo srece da se i Metallica i ostali "velikani" ugledali na Sentenced i povukli se u vreme kad su bili na vrhu, danas bi svet o njima imao mnogo lepse misljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ja cak volim i to Villeovo foliranje, ponekad falsiranje, svidja mi se sto su ostavili i te falseve na Buried Alive, da bude sto vise prirodno, realno, sa mnogo emocije i bez pretvaranja. Najiskreniji bend na svetu svih vremena. A i povukli su se kna vrhuncu slave, kada su mogli da zaradjuju mnogo para, ali nisu zeleli, osetili su da je dosta i razisli se u miru i bez skandala. Svaka cast za ovo! Kamo srece da se i Metallica i ostali "velikani" ugledali na Sentenced i povukli se u vreme kad su bili na vrhu, danas bi svet o njima imao mnogo lepse misljenje

 

Amen to that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sentenced je po meni jedan od najboljih,najiskrenijih bendova!!!!!!!

 

 

 

Raise the gun, take aim and shoot me

Put a bullet through my head

Consider us dead

Raise the gun, take aim and blow me away

Squeeze the trigger, free the lead

Consider us dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O jebem ti, ja tek pre par meseci nabavio Buried Alive DVD (hvala Black desire-u)... Nemam reči. Setlista za seču vena, izgled bine, svirka, publika vatrena ali odmerena, gostovanje Jarve, Ville u pravom elementu :) ... sasvim sigurno jedna od najboljih svirki koje sam gledao ikad, pravi kraj za pravi bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...