Jump to content

Block Out


DevouredSoul

Recommended Posts

Ha ha ha.. icon_smile.gif) Videh danas da je i Block Out krenuo Rambovim stopama..

1000 kinti karta za elitu icon_smile.gif).. za sedenje.. molim lepo.. Ha ha...

 

Najgore je bilo sto je baba s kojom se druzim izjavio(la) da sad i razmislja da ode na koncert.. Omladina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mi recite realno, kakav je novi album u odnosu na stare?

Ja se ne slazem sa Council A. Album je mnogo dobro isproduciran (naravno, od strane Nikole) i meni je zajdeno sa Snom omiljeni.

 

Imas realne recenzije

 

ovde

ovde

ovde

i moja omiljena, ovde

 

"Muzika ove grupe oduvek je – a na ovom albumu to bi se moglo izdvojiti kao ključna karakteristika - ličila na mirnog, normalnog čoveka, kome će za koji trenutak prekipeti." icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si vec pitao i vec ti je receno icon_wink.gif , al' ok..

Album je tehnicki(u svakom smislu, tu ukljucujuci i mjuzu i tekstove) dobar, ali pomalo bezivotan u odnosu na predhodne - ukratko, moj utisak.

Jebem li ga, starost. icon_smile.gif

Onda sam vjerovatno već i rekao kako ne mogu da shvatim kako mi je Block Out postao tako dalek.

A nekad sam ih užasno volio.

Čuo sam neki dan jednu novu pjesmu na radiju, i nikakve veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio manje-više dobar, onako kako oni znaju da lepo odrade posao. Mada su preovlađivale "sporije" stvari icon_da.gif Dva ipo sata, bez prestanka i bisa. Sa prvog albuma su svirali samo "Deponiju", dok su ostali bili otprilike podjednako zastupljeni, sa blagim naglaskom na poslednjem (razumljivo). Masa je bila dobro raspoložena (koliko sam ja primetio) ali i malo smorena zbog sporijeg izbora pesama. Čini mi se da je Mita dobio i sat na poklon negde na pola koncerta... Ovoga puta nisu delili majice (a tamam sam se dobro locirao icon_mrgreen.gif ). I imali su kao meddley "Godina sirotinjske zabave" i "SDSS" negde pred kraj, čisto za masu koja je došla da skače i šutira sve oko sebe... Sve u svemu, 4+ orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace koncert je bio odlican. Spori prelepi pocetak, (otvorili sa Vezi Me, sto je malo ko ocekivao), malo "tvrdja" sredina, i onda ubitacan zavrsetak!

 

Evo playliste:

 

Vezhi Me, Charobni Akord, Finansijska Konstrukcija, Majdan, Soba, Deponija, Tata Brada, Bedem, Nedostupna Polja, Najduzhi Je Poslednji Sat, Ako Imash S kim I gde, Protiv Sebe, Andrej, Tezhak Sluchaj Pakla, Dan Koji Nikad Nije Doshao, Kad Hodam, Gsz + Sdss, Blentostamin, Nevremena i 3 Korne Penal.

 

Tehnicki, koncert vrhunski odradjen. vrhunsko ozvucenje, (na trenutke maaalko preglasno), odlicne slike i clipovi na video bimu, i sjajna rasveta.

 

Meni je highlight bilo Nikolino izvodjenje pesme Tezak Slucaj Pakla. Imao sam utisak da ponovo prozivljava pesmu. icon_cry.gif

 

Evo jos par slika:

 

user posted image

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da shvatim kako mi je Block Out postao tako dalek.

A nekad sam ih užasno volio.

Čuo sam neki dan jednu novu pjesmu na radiju, i nikakve veze.

Prvo, album je izasao jos 2004. samo u ovoj zemlji je to "novo". Drugo, ne znam koju si pesmu cuo na radiju ali ti toplo preporucujem da bar das sansu albumu pa onda dajes komentare tipa "udaljili su se"!

 

Naravno, slazem se. To nije Block Out. Samo kazem da su mi te pesmice donekle simpaticne, dok Finansijska konstrukcija to nije.

Poseti me, podseti me na price iz davnina

Kad sam verovao ljudima i plasio se neba

musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, album je izasao jos 2004. samo u ovoj zemlji je to "novo". Drugo, ne znam koju si pesmu cuo na radiju ali ti toplo preporucujem da bar das sansu albumu pa onda dajes komentare tipa "udaljili su se"!

Pa, jesu li izdali nešto poslije možda? icon_wink.gif

 

A drugo, nemam stvarno neke potrebe da ga forsiram po BO. Stvarno nemam.

Oni su odradili svoje što se mene tiče.

Poštujem, ali ništa više od toga.

 

Ne znam da li su se oni udaljili, ali ja znam da jesam, to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...