Jump to content

EKV


SRLE

Recommended Posts

Juce su na kraju u KST-u pustili ''Oci boje meda'',seca vena i svega ostalog mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Ou jeah. Prvi put posle dužeg vremena sam ostao u KST-u do kraja, i definitivno se isplatilo. biggrin.gif

A u toku večeri, standardno, pustili su Sinhro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno sam se odlucila za zid i to ovako!

 

Poljubi prvo one nesrećne,

Pa onda smiri one nemirne.

Lutkama sašij male haljine,

I lovcima zategni lukove.

 

Pomiri pse i mačke rečima,

Nahrani gladne svojim očima.

Dodirni dlanom nedodirljive,

I spasi nas neuhvatljive.

 

Narandzasta slova i crna majica, surta pravim u corelu i ja sam spremna, a vi pozurite, molim vas, hocu sto pre da se pozerisem sa EKV majicom! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam zasto je katarina bila tako prokleta grupa.Svi pomrli samo Srdjan Todorovic ,Ivan Fece Firci ostali zivi za njih znam

Isto i sa Sarlom pokojni Vd i tu je Milan svirao Koja disciplina cudo da je citav

.Ali eto ta zrtva je sigurno imala cenu da je Katarina jedna od nasih najkultnijih

grupa.Ako neko mene pita treba da se odrzi neki tribute koncert i ne samo tribute nego i pojedinci treba da izadju i da pokrenu sve ove ljude koji su hipnotisani ovim medijima i plitkoumnom muzikom sve vise ToNeMo kao sto bi milan reko .Da ima priliku da vidi ovo on bi se vratio iz mrtvih samo da dozivi

infarkt. Lj U D I !!! pravite svirke, skupljajte se, osnivajte grupe,nedajte da nas pojede tama i da zamre R`N`R kod nas . :

 

musik19.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam zasto je katarina bila tako prokleta grupa.Svi pomrli samo Srdjan Todorovic ,Ivan Fece Firci ostali zivi za njih znam

Isto i sa Sarlom pokojni Vd i tu je Milan svirao Koja disciplina cudo da je citav

.Ali eto ta zrtva je sigurno imala cenu da je Katarina jedna od nasih najkultnijih

grupa.Ako neko mene pita treba da se odrzi neki tribute koncert i ne samo tribute nego i pojedinci treba da izadju i da pokrenu sve ove ljude koji su hipnotisani ovim medijima i plitkoumnom muzikom sve vise ToNeMo kao sto bi milan reko .Da ima priliku da vidi ovo on bi se vratio iz mrtvih samo da dozivi

infarkt. Lj U D I !!! pravite svirke, skupljajte se, osnivajte grupe,nedajte da nas pojede tama i da zamre R`N`R kod nas . :

 

musik19.gifrolleyes.gif

hail to that. ali,malo ima kev tribute bendova ,ako poredimo metallica i ekv icon_smile.gif trubute ,, icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, jel zna neko koje je godine izdat Live 91 - Kao u snu?

Znam da je Live'88 izdat 1997. god.

2001. u izdanju EKV Recordsa. Pošto je moj primerak kod drugarice koju nikako da nahvatam da mi ga vrati, uzalud pokušavam da nađem disk po raznim beogradskim muzičkim radnjama. sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima li uopste negde da se kupe original ekv albumi na cd-u?

IPS je bio zvanični izdavač nekoliko poslednjih izdanja, pa bi kod njih trebalo da ih ima, ali ja baš i nisam mnogo toga našao. sad.gif Možeš uvek da pogledaš i po Hi-Fi centrima, i ostalim radnjama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala ja u Hi-Fi centru..nishta no.gif

 

Samo originalne kasete sam vidjala po kojekakvim shopovima.

EDIT-Tj.gledala sam u 2 Hi-Fi centra,mada ne verujem ni da u ostalima ima,al' ono vredi pokusati...

Edited by Ketty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...