Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Zavisi sta preferiras. Novi The Stone je odlican.

Da, slazem se, Magla je cool.

 

Nego, Svetogrdje vs. Tmina... Svetogrdje kao glavni problem (naravno, ovo je licno misljenje) ima taj sa duzinom trajanja pesama. Previse materijala, nema pesnice u lice, nekog straight in face momenta, kakvih je Tmina imala mnogo. Samo Zacaran i Jata Moja Crna su mi bolje od celog Svetogrdja. Daleko od toga da nije u pitanju i vise nego kvalitetan rad, samo mislim da se kracim pesmama u black metalu mnogo vise moze postici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi kamen jos nisam imao prilike da cujem, ali s obzirom na prethodni album i singlicu cisto sumnjam da ce nadmasiti slovensku krv (barem u nekom mom poimanju stvari :) )

Krace stvari u blek metalu jesu efektne ali meni je svetogrdje najbolji blek metal album sa ovih prostora (ne samo Srbija vec i sire, balkan i ex yu recimo) iako imam onoliko dugacke pesme, plus clean vokal i klavijature su maestralno uklopljeni (a svi koji me znaju mogu da pretpostave sta mislim o clean vokalima i klavijaturama uopste :) )

Poenta ovog mog pisanija je da me niko nece ubediti da je stari mozda rezultat bolji od novog isto tako i za d kamen, niti ja zelim nekog da ubedjujem u bilo sta....ipak je sve ovo samo za budzenje postova. Ajd zdravo odoh slusati ZZ TOP :cool:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi kamen jos nisam imao prilike da cujem, ali s obzirom na prethodni album i singlicu cisto sumnjam da ce nadmasiti slovensku krv (barem u nekom mom poimanju stvari :) )

Ako tako stoje stvari, ne verujem. Ali meni je vrh, odlepili su se od cistog, sirovog blacka, i umiksovali dosta death momenata i thrash rifova. Kazem, "Magla" je kao stariji Desaster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Posto je u toku redovan update sajta www.mayresult.net (zvanican sajt benda), planirano je i dopunjavanje oblasti live shows, sto podrazumeva da se nadju i neke fotografije sa do sada odrzanih koncerata, a sa kojih nisu predstavljene fotografije...

Ovim povodom pozivamo sve ljude koji imaju fotografije benda i voljni su da nam ih ustupe u svrhu update sajta i promocije benda, da nam ih poslaju na sledeci mail:

[email protected]

Ili neka nam se jave na gore pomenuti mail radi dogovora... Sva naravno pitanja i sta god vas zanima mozete slati na ovaj mail.

Ponajvise potrazujemo fotografije sa posledjeg koncerta May Resulta sa Nokturnal Mortumom...

Hvala svim fanovima na podrsci!!!!!!!

Slava!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema bolje od Svetogrdja...

ignoramus et ignorabimus

ili tako nesto!!!

brate DOGMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH!!!!!

:rockdevil:

izskreno svetogrdje mi se nesto i ne svidja...

ma ni sam may result mi se nesto ne svidja...

Jbg!

a mozda je to zato sto i nisam tolko obracao paznju na ovaj band...mislim,samo sam preslusavao...

ALI!

DOGMAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

i

KULTUS USNULIH BOGOVA!!!!

tekst ove pesme se i ne slaze bas uz moja uverenja,ali ljudi svaka cast za muziku!!!!

isto i subbaltern crown of her majesty!!!

ako se tako pise uopste...

stvarno ljudi neke stvaru su vam vrhunske!!!!!!!!!

eto,mislim da je ovo poprilicna pohvala,s obzirom da je od strane gay powerasha!!!

:)

aj poz ljudi!!!!

:pivopije:

Edited by Leshina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...