Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

ti si bar sa nekim likom sanjala poganstine, a ja sa zenskom...

 

:evotigana: ња ња ња њаааања! :evotigana:

 

Moja srednja noga je jos uvek na svom mestu, hvala na pitanju. Doduse, malo je kraca od druge dve. :P

 

лажеш!!! :) видим ти ја те сисе на аватару :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjala sam da me neka zenska ljubi... i to posteno! trip.zeshci. :blink::wacko:

 

 

Jujuju...bezobraznice!!! :)

 

Takvi snovi se ne iznose u javnost... :mhihi: ...salim se...

 

Oce to nekad... :)

 

Doduse, nocas sam sanjala "Orkanske visove" i glavnog junaka knjige...Uglavnom, probudila sam se i budna pocela da buncam...rekla sam naglas "Hitklife, djubre jedno!!!"

 

Kad si se probudila jel bilo mokro?

 

 

:):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, jutros sam baš bio u šoku i sumirao ispresecane misli iz noćašnjeg sna!

 

Imam izuzetno komplikovane, živopisne i nepovezane snove ( košmare gotovo nikada)...

al' gde mi dođoše samo fleške kako sa Čedom stojim ispred ćevabdžinice ''Pikant'' preko puta moje zgrade,

pušimo zajedno pljuge, i pregovaramo oko buduće koalicije na državnom nivou. :udri:

 

I kao valjda raziđem se ja sa njim, sretnem najboljeg komšiju - ovaj mi odbrusi kako mi je noć pre toga bambusao devojčicu... mi se kao žešće pošibamo, skrši mi on meni zub, ja njemu polomim prste ...

pojuri me drugi komša turskim jataganom ( sa kojim nemam nikakav kontakt) inače dugogodišnji heroinski zavisnik.

Ja kao šmugnem kući onako sav frapiran, zavalim se u krevet - kad ono upadaju mi u sobu trojica likova sa crnim maskama istresaju iskasapljeno telo omiljenog mi fudbalera Ryana Giggsa i kao fantomi gube se u noći. Dotrčim do kupatila da se umijem, a u lavabou zateknem Rajanovu odrubljenu glavu! Iscimao sam se opasno ... a budem li ovako slična sranja u buduće sanjao - stvarno ima se obratim nekome stručnom licu za pomoć. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, jutros sam baš bio u šoku i sumirao ispresecane misli iz noćašnjeg sna!

 

Imam izuzetno komplikovane, živopisne i nepovezane snove ( košmare gotovo nikada)...

al' gde mi dođoše samo fleške kako sa Čedom stojim ispred ćevabdžinice ''Pikant'' preko puta moje zgrade,

pušimo zajedno pljuge, i pregovaramo oko buduće koalicije na državnom nivou. :udri:

 

I kao valjda raziđem se ja sa njim, sretnem najboljeg komšiju - ovaj mi odbrusi kako mi je noć pre toga bambusao devojčicu... mi se kao žešće pošibamo, skrši mi on meni zub, ja njemu polomim prste ...

pojuri me drugi komša turskim jataganom ( sa kojim nemam nikakav kontakt) inače dugogodišnji heroinski zavisnik.

Ja kao šmugnem kući onako sav frapiran, zavalim se u krevet - kad ono upadaju mi u sobu trojica likova sa crnim maskama istresaju iskasapljeno telo omiljenog mi fudbalera Ryana Giggsa i kao fantomi gube se u noći. Dotrčim do kupatila da se umijem, a u lavabou zateknem Rajanovu odrubljenu glavu! Iscimao sam se opasno ... a budem li ovako slična sranja u buduće sanjao - stvarno ima se obratim nekome stručnom licu za pomoć. :confused:

 

Ti si se bas nesto is3povao...

 

Mene mrzi da pisem stra sam sanjao, trebalo bi mi jedno 208750385 sati, i plus, ne bi shvatili, jer se radi o ljudima iz mogg sela... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si se probudila jel bilo mokro?

 

 

ahahahahahahah, nije brate! :lol::lol::lol:

 

Jujuju...bezobraznice!!! :)

 

Takvi snovi se ne iznose u javnost... :mhihi: ...salim se...

 

Oce to nekad... :)

 

Doduse, nocas sam sanjala "Orkanske visove" i glavnog junaka knjige...Uglavnom, probudila sam se i budna pocela da buncam...rekla sam naglas "Hitklife, djubre jedno!!!"

 

 

 

 

:):)

 

 

ups... a jbga, pored svih mojih snova, ovaj je jos dobro i ispao... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...