Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

vecherash napravih u glavi hororchinu , koliko sam istripovao ustao sam i cirkam vinjak . mozda jer mi je ceo dan bio nekako skenjan samo na momente radostan.

 

projektovao sam ambulantu koja je ustvari garaza koja je u g i ima ulaz sa dve strane tj dvoje kola moze da stane . tu su instrumenti jedan operacioni sto i dvoje ljudi lekar i lekarka . mi ulazimo e sad ko je samnom ne znam ali mislim da je otac i prichamo tako neshto odlazimo a oni ostaju sami .

lekar se pakuje i prichaju o sutrashnjem danu da imaju mnogo posla i muka . lekarka ga ispraca i pochinje da sredjuje stvari odlazi ka vratima da zakljucha vec u mrkloj noci kad dolazi grupa ljudi u tamnim bojama i crnim kapama i neshto joj kazu i odlaze negde da cirkaju , ona se vraca u bolnicu a nedugo zatim na vratima se pojavljuje dechak , tinejdzer sitan sa grimasom na licu i nosi veliki chekic , koracha ka njoj i ubija je .

 

tad sam se iscimao i ustao ..

koje sranje

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja sam nocas sanjala nesto strasno, probudila se oko 4,5 i gadno sam se bila istripovala :( posle me je jos dugo drzao isti odvratni osecaj iz sna.

 

i da, verovali ili ne, ja sam zakljucila da kosmare imam samo kad spavam na ledjima. :) ali ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da mi na MAS-u 3 puta salterusa daje kartu za autobus koji upravo krece i ja ne stizem da udjem na peron i onda moram da se vracam i da se svadjam s njom i da menjam kartu. Situacija veoma slicna onima u realnom zivotu jer je tamo osblje najneljubaznije koje znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shamandalie - najgora noćna mora mi je da propuštam avion. desilo mi se par puta :) i to ne samo u snovima... jes' gadan osećaj

 

 

a vi momci

što je babi milo... ^_^

Ja sam to odavno prestao da sanjam. :P

U stvari, ne bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao da mi bivsa riba pusi karu :)

Ali najozbiljnije :da:

'''Шта ко жели, то и сања.'' :razz:

 

 

Ja sam to odavno prestao da sanjam. :P

U stvari, ne bas.

Ја се никада не сећам својих снова ... и то баш оних свеже сањаних. :frown:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ајлин, напуши ти курцем нечију бабу.

 

 

uh ala si nepristojan

 

 

 

 

Ja sam to odavno prestao da sanjam. :P

U stvari, ne bas.

 

 

znaš šta mi je fascinantno. da se u stvari sećate tačno šta ste sanjali.

ima veze i sa dostupnošću valjda :) šta misliš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znate šta je interesantno

što se tačno sećam da li sam sanjala u boji ili crno-belo

 

 

twilight zone, brale.

 

ja se znam boje u jednom momentu ostale boje ne .

od boja znam te ljude shto su doshli kao da je to bitno , to mi je bio neke chill out u tom koshmaru moze se reci :) vecina ostalih momenata je ono unkul

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...