Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Sanjam vec danima kako tocim pivo a tocilica peni ili kako nekom prosipam pice u krilo,pa me taj isti tera da to brisem haha..

A danas sam sanjala kako sam zaboravila sta ce ko da popije,pa svaki put kad dodjem do sanka ne znam da li je neki lik hteo toceni lav ili flasirani jelen hahahaha..I svaki put sam se vracala da ga pitam sta je hteo..Kosmar jbt :|

'Bem ti pos'o..=D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala pre neko veche Lazu- pije neko pivo, oslonio se na neku ogradu i pizdi zbog Nanowar-a :) A noc je bila i neki vetar jak, a on u nekoj majici kratkih rukava :) A shto ja ni ne znam kako Laza izgleda to je druga stvar, he, he :)

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ja sve sanjam, to nije dobro... svako veče neka teška sranja... redovno se probudim skroz znojav(da dodam onako sexy znojav :P) iz sna gde me jure, napadaju ili jedu svakakve stvari... već sam pominjao, ne sećam se tačno na kojoj temi, da me redovno jure pocepane čarape, devojčice plave kose, ili ja mator a moja mrtva deca traže mi da ih nahranim... mislim da polako ludim zbog svih tih snova, zna li ko rešenje možda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ja sve sanjam, to nije dobro... svako veče neka teška sranja... redovno se probudim skroz znojav(da dodam onako sexy znojav :P) iz sna gde me jure, napadaju ili jedu svakakve stvari... već sam pominjao, ne sećam se tačno na kojoj temi, da me redovno jure pocepane čarape, devojčice plave kose, ili ja mator a moja mrtva deca traže mi da ih nahranim... mislim da polako ludim zbog svih tih snova, zna li ko rešenje možda?

Prestani da gledash horor filmove :smile: Masda, ja imam tu privilegiju da svaki dan gledam horore u poslednje vreme, a sanjam sve neke gluposti i smejurije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

na stranu to što ne znam kako laza izgleda.

Благо теби! Једна траума у животу мање. :)

 

Ја сам релативно скоро сањао да ме ћале јури да ме силује. Не вучем никакве трауме из детињства, зато је хјош уврнутије, а сањао сам садашње стање ствари, дакле он 59 година, ја 28 и он ме јури д аме силује... ЕЈ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta ja sve sanjam, to nije dobro... svako veče neka teška sranja... redovno se probudim skroz znojav(da dodam onako sexy znojav :P) iz sna gde me jure, napadaju ili jedu svakakve stvari... već sam pominjao, ne sećam se tačno na kojoj temi, da me redovno jure pocepane čarape, devojčice plave kose, ili ja mator a moja mrtva deca traže mi da ih nahranim... mislim da polako ludim zbog svih tih snova, zna li ko rešenje možda?

 

popij caj od dushine majchice

 

Vidim, sanjate Lazu i Nanowar. Očigledno mod-previews loše utiču na zdravlje. :D

 

e zato sam ja hejtovao Nanowar na temi o koncertu...

 

de jos njega da sanjam,ko zna kako izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestani da gledash horor filmove :smile: Masda, ja imam tu privilegiju da svaki dan gledam horore u poslednje vreme, a sanjam sve neke gluposti i smejurije :P

da se ova nova sranja mogu nazvati horor filmovima, jedini put kada sam se usrao od filma bilo je kada sam prvi put gledao pravi horor film - ,,The Exorcist''... tada sam se usrao ko ništa, a još više se usrao moj deda koji je gledao sa mnom... dodati tome da sam tada ja imao 6, a deda 50... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto ti odgovora i na snove i na nesanicu na temi spavanje što si me pitao.

 

majkina dušica. i ne horror filmovi i ne dimmu borgir pred spavanje. ni iguman. :) nikakav mjetal u stvari

 

 

 

edit:

@nele

ma nije me dokačio sa previewom. imam anđela zaštitnika. moraću slavu neku da mu izmislim, da mu slavim rođoš kao krsnu slavu i tako to. da žrtvujem koje pile za čoveka, i tako :D

 

 

 

edit2:

@boško

heh ma ja lazu sanjam sa nekom životinjskom glavom i manowarskim telom kako pjevuši nanowar :) troo egyptology influence... sleeejeeeerrrr

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

lazo lazo, nije ni čudo što ti je manowar srednje ime :) sanjaću ga i noćas :) :)

 

 

edit

 

boško. plašiš me. ja ću sutra da ćutim, TI ćeš da pričaš i da me obrazuješ :) jel dogovoreno???

 

 

edit 2

 

gosn pavle pa jedino ako je neki pank. ako je iza te vaše miljenice reči thrash još jedna koja počinje na M a završava se na L (ne ne ne NIJE manowar poslednje je RRRR r R aman) dakle MjETAL, ondaK je odgovor za tebe JOK :)

 

 

 

ajde laku noć idem da sanjam lazu :)

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

boško. plašiš me. ja ću sutra da ćutim, TI ćeš da pričaš i da me obrazuješ :) jel dogovoreno???

То у вези с Лазом или мојим скорашњим сном? Ако је Лаза, живела су у тако блаженом незнању доскора.

Ако је у вези с мојим сном, не заборави да сам ја отворио ову тему. Ја откад се сећам својих снова само сањам неке глупости, ништа озбиљно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...