Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Хаха, пази сад ово! Пре неких недељу дана сам сањао да има ЈУМ кафана (!!!) и кад си онлајн ти у ствари блејиш ту. И у једном тренутку неки бот (!!!) се покачио са Лоу-ом (:lol:) и на кварно га забо, а ми остали који смо били ту скочили смо на бота и кренули да га газимо!

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

 

Bože sjebanog li sna noćas... sanjam kako idem ulicom i slučajno zakačim neku babu, dobro sam je odvalio ali nisam stigao da se izvinem. Produžujem dalje i primećujem kako baba zove policiju i žali se, daje moj opis. Ja nonšalantno odlazim kući, dižem sve pare koje imam i zovem druga, palimo preko neke šume u hotel. Tu me drug ostavlja, pridružuje mi se In the flesh (!), odsedamo u nekom hotelu gde saznajemo da je za mnom organizovana velika potera, da sam izgubio posao i da oće da me uhapse, na TVu izveštaj kako mladi doktor maltretira ljude po ulici, ceo svet mi se ruši. Onda šaljemo PMs po Last.fmu određenima da kažemo da nam se ne javljaju, pridružuje nam se neka Japanka i bežimo i postajemo outlaws a ja se nerviram kako ne mogu da se javim mojima i obećavam sebi kako ću ih obasuti poklonima kad zaradim ogromne pare.

Tu sam se probudio u jaucima :haha:

 

 

Interesantno mi je ovo, se znate vi lično kad se sanjate?? Ili lebde avatari na čiča glišama ili ..?? :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је у овом са Лоу-ом он изгледао нормално, само што му је глава била та коза са његовог аватара :haha:

 

Иначе, не познајем човека.

Edited by Јарослав
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako onda znaš da ih je bilo pet-šest? :)

Jer sam spavao sa prekidima, između ostalog. Osim toga, to je kao da piješ vodu u ovom slučaju - znam da sam popio nekoliko čaša danas, ali ne znam kad i kako. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože sjebanog li sna noćas... sanjam kako idem ulicom i slučajno zakačim neku babu, dobro sam je odvalio ali nisam stigao da se izvinem. Produžujem dalje i primećujem kako baba zove policiju i žali se, daje moj opis. Ja nonšalantno odlazim kući, dižem sve pare koje imam i zovem druga, palimo preko neke šume u hotel. Tu me drug ostavlja, pridružuje mi se In the flesh (!), odsedamo u nekom hotelu gde saznajemo da je za mnom organizovana velika potera, da sam izgubio posao i da oće da me uhapse, na TVu izveštaj kako mladi doktor maltretira ljude po ulici, ceo svet mi se ruši. Onda šaljemo PMs po Last.fmu određenima da kažemo da nam se ne javljaju, pridružuje nam se neka Japanka i bežimo i postajemo outlaws a ja se nerviram kako ne mogu da se javim mojima i obećavam sebi kako ću ih obasuti poklonima kad zaradim ogromne pare.

Tu sam se probudio u jaucima :haha:

 

UMIREM, JBT! :haha: :haha: :haha:

 

Nijesi normalan, nikako.

 

Ovo mogu da protumačim kao tvoje bježanje od stvarnosti, a to bi bila da je Heritage loš album. Baba je očigledno Heritage, album si samo "zakačio", a kad si shvatio da je loš, nijesi želio da se izviniš samom sebi, ćerao si i dalje po svome, uništavajući živote svima redom koji te vole ( :wub: ).

Ali sam prava drugarčina, uprkos svemu tome, ja ostajem do kraja sa tobom...najvjerovatnije zbog te Japanke.

 

Što se nje tiče, ona simboliše limited izdanje albuma za njihovo tržište.

:) ljubav

 

:da:

 

 

 

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Here's a thought: ti si pobegao sa mnom zato što je Lulu toliko loš album da si morao da odbaciš sve što te veže za njega: stan, grad, porodicu... i da kreneš sa mnom u novi život gde ljudi imaju muda za prave stvari a ne prodaju ih za bubrege. Baba je jasna referenca ka coveru, a može i ka Lou Reedu ili Larsu, a Japanka je simbol te slobode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jednom kažeš da je Heritage loš album i banovaću te na 666 dana, uz tebe tri random osobe sa stranice na kojoj ćeš ostaviti dotični post i Lou-a zato što se zove kao Lulu.

Ako neko misli da je mnogo pametan pa kaže isto umesto njega dobija ban zajedno sa In the fleshom.

Izvolite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In your face, doc. :haha:

 

Još jednom kažeš da je Heritage loš album i banovaću te na 666 dana, uz tebe tri random osobe sa stranice na kojoj ćeš ostaviti dotični post i Lou-a zato što se zove kao Lulu.

Ako neko misli da je mnogo pametan pa kaže isto umesto njega dobija ban zajedno sa In the fleshom.

Izvolite.

 

Sad samo da dobro osmotrim situaciju po temama. Da vidim na kojoj se nalaze postovi od 3 lika koja ne podnosim i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jutros sanjam, kao sedim na jugu kod mojih, i sa terase bacim pogled u susedno dvorište, kad tamo - doselila se nova komšinica. Radi neku gimnastiku, dubi na glavi, samo joj se bataci vide, i to kvalitetni. I u nekom trenutku, kažem sebi - jebeš sve, idem da upoznam novu komšinicu. Ona se u međuvremenu prešaltala iza kuće i zatičem je tamo kako leži u koritu i brčka se - gola. I to neka milfica, nije u cvetu mladosti. Ali gola, obrijana dole, sise prosečne veličine, alki ima ih. I predstavim se ja njoj, pružim ruku. Ona u startu malo iznenađena, a onda i ona meni pruži ruku, rukujemo se mi, i - taman da krenem u neku akciju, budi me alarm na mobilnom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...