Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja, recimo, izmisljam nemoguca mesta, i obicno ih repeatedly sanjam...

Uglavim ulicu izmedju dve ulice (izmedju Kneginje Zorke i Molerove, tu sanjam najmanje jednom nedeljno), prodavnicu igracaka u ulici pored Beogradjanke koja ne postoji, park ispred moje osnovne, weird podzemni prolaz kod Terazijskog tunela, sumu iza crkve Svetog Marka i neke tri fontane na Kalemegdanu.

I neretko vrtim iste snove, istim redosledom, ponavljaju se iste reci i fraze, i brojevi, sanjam konstantno broj 19. -.-

Cek bre,sta ces u dusana bogdanovica aka patrijarha gavrila.Ja ziveh tamo do skoro u onoj zgradi na cosku sa kicevskom :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ја сам једном сањао да hammerfall има свирку у једној учионици у мојој гимназији. било је живо, видео сам шутку. не беше пуно људи

 

пре тога нам је предавао девин таунсенд. хиперактивно и агресивно

 

негде између ових догађаја, учионица (иначе, кабинет за физику) постала је уређена као унутрашњост очне јабучице или очне шупљине, са гигантским моделима мишића, очног нерва итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sanjao srednju shkolu i kao prvi chas u godini kod mog profesora sociologije. na tabli stoji napisano ime knjige koju treba da koristimo sa sve autorima, a ispod imena autora neko je dodao josh jedno ime, i to ni 5 ni 6 nego "blagoje djurovic". :haha: posle se ispostavi da je to napisao lou koji sedi sa mnom u zadnjoj klupi, iako ne znam ni kako chovek izgleda (ne, nije imao kozu umesto glave :haha:). tu udje profesor i kada skonta blagojevo ime medju autorima popizdi najgroznije i pochinje da preti i sprovodi istragu dostojnu csi-a trazeci krivca, a lou sve vreme mrtav 'ladan ubedjen da ne moze da ga provali.

dalje se ne secam tachno, znam da se pojavljivao neki lokalni debil iz vrbasa, ali nebitno u svakom sluchaju.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjao pre neko vece sledece:

 

 

sedim na klupi za rezervne igrace na lokalnom igralistu u Trnavi,oko kojeg u krug ide kolona kamiona(!?!?!?)

zatim preko tog terena ka meni ide neka drugarica iz osnovne skole sa (njenim drustvom sa fakulteta valjda)..

 

ja na klupi sedim u zimskoj jakni,dok sam od pojasa na dole go..i cim njih ugledah kako mi prilaze,pocinjem da oblacim gace(da ne pomisle da sam neki egzibicionista,jel)

inace ta scena sa njhovim prilaskom i oblacenjem gaca mi se ponavlja dva puta..

 

sledeca scena je gde ja idem sa tom drugaricom do druge klupe za rezervne igrace,koja je oblepljena posterima,medju kojima prepoznajem poster Vesne Vukelic Vendi batnejked..

i onda je ta drugarica rekla nesto"e,trebalo bi da krenemo",a ja otcepim poster od Vendi i kazem:"ne idem bez ovoga"

 

i onda kao odemo valjda negde..

 

lep san..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam imao mnogo jeziv, ne jeziv u smislu strasan, horor i tako to san, vec jeziv da sam se probudio sav mokar od znoja, srce je htelo da mi iskoci iz grudi, tresao sam se ceo, i nisam mogao da zaspim sledeca 3 sata.

 

San je bio nekako klasican, ulazim u kucu, cujem neku galamu, tipa keva se dere: " Udari ga, oteraj ga, izbaci ga nekako...", pas laje, baba se isto nesto dernja, ja se penjem gore na sprat, pogledam nema nista, a keva i baba maju metlama i tako necim po vazduhu. Ja kao prilazim, pitam sta se desava, keva mi odgovara da je neki duh tu, ovo ono, u tom trenutku pravim "Bitch, please" facu, i tada me je taj "duh" cimnuo za noge, podigao u vazduh i poceo vuci ka terasi. Ja se naravno grabim za futer od vrata, hvatam se za sve sto dohvatim, cimam se, bukvalno ne mogu da se otrgnem, jer nemam od cega da se otrgnem (udarim nogom i slicno), i tako me cima taj duh, sta vec, uz neke jezive zvuke, dovuce me do terase, uhvatim se za gelender poslednji put, i tu se budim. U gore opisanom stanju...

 

Znaci kakva glupost od sna, nikada se u zivotu nisam istripovao tako -.-

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...