Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sad se setih sna od jutros jbt.

U pocetku zombiji oko mene,bezim u neku zgradu,ono sve isto ko u filmovima,penjem se gore,nailazim na neke prezivele,idemo sad zajedno,medjutim kako nalecu zombiji jedonog po jednog ujedaju i oni se pretvaraju,ja ostajem sam,bezim do vrha zgrade,al do gore ima i neki tobogan kao garaze za kola,kao da jos gore iznad zgrade ima garaza.

Tu srecem jos neke prezivele.I nagrcu,ima ih dosta.

Onda se spustam dole,koknem dva tri zobija,jedan me ujede za prst,medjutim,ono kao kod mene se ne vazi,ne menjam se,bejzbolka mi je u ruci,okrecem se ka nekoj zgradi,a iz nje izlazi jebeni postar(reko koji ce kurac postar i jos radi,a grad pun zombija),skrenem pogled desno prilazi mi neka lepa riba,plavusica,vezan repic,u teksas jaknici,medjutim zabodem je bejzbolkom,al onda provalim da nije zombi pa se izvinjavam,ljubim je u celo,kao jao izvini izvini izvini(ma picko!!!),medjutim iza nas beze jos neki ljudi,a iza su zombiji,onda premlatim jednog i bezim.

 

Onda sam u podrumu-sobi kod ortaka,provaljujem da zombija nema nego se nesto snima,a ja pobih ljude jbt.Penjemo se gore,pa se opet spustamo,e sad na jednom zidu celom duzinom ima police sa knjigama,prilazim,on mi pokazuje nekih desetak knjiga koje je uzeo i onda vidim ogromnu koricenu knjigu koja je u nekoj futroli,crno-zuta,nesto u vezi kompova.

Medjutim ja da pipnem vidim da je to kutija i unutra je cokolada,ona debela velika,neka flasa i ta knjiga,medjutim pogledam levo,sad je tu otvor za neku radnju,prodavacica nesto prodaje,a ortak pizdi jer su mu neke dzidzamidze pomaznjavali.

Sad ulazim u tu radnjicu,medjutim ogromna je ko trzni centar,nailazim na neke djitre,razgledam ih i dolazim do neke staklene vitrine.Tu gledam neke DVD-ove,znam da je bio neki DVD Kleptona,neki live,nebitno.Prilazi neki matori tripuje se da sam prodavac,medjutim ,ja mu kao prodajem DVD,za nekih 700 kinti,al vidim da dolaze pravi prodavci,grabim dva crvena kofera za fender,dolazim do onih djitri i u kofere trpam barem 15 gitara(!?),i zgranut sam kako moze toliko da stane.

 

Onda izlecem u stilu desperada(onaj marijaci s dva kofera) bezim do nekog grada,mali gradic,kao onaj u filmu Tri amigosa,na jednom kraju ispred ulaza u nesto sto je kao crkva stoje neke camuge,na sredini grada su isto neki,da li talijani il siptari(ma isti kurac),a na drugom kraju grada latinosi.I prilazim latinosima,trazim pistolj,medjutim odjebu me,oteram ih u picku materinu,pa prilazimsiptarima,zabadam jednog koferom po contari,otimam utoku,prilazim camugama i upucavam ih i krenem da begam a sad me jure svi i crnje i siptari i latinosi.

Medjutim nesto mi se ne svidja,sve se premotava do upucavanja crnja,tu je porse,ubacujem kofere ulecem u kola i brm brm,ali kola gledam,kao kad pikas igricu.I picim picim picim,dolazim do gajbe,medjutim sad imam samo jedan kofer,torbu s malo manje od milion dolara,otvaram kofer,vadim nekih 5-6 gitara,redjam ih na kauc i to je to

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocas sam sanjao da je Egipat napao Srbiju :haha: Ja i ortaci u rovovima kod Tivta (!) i cekamo napad Egipcana, medjutim odjednom nas opkole sa svih strana i jedino ja pobegnem. I tako ja dolazim kuci koja je istovremeno kasarna (koja izgleda kao vikendica mojih babe i dede kod Valjeva), ali Egipcani opkole i kucu... i tu sam se probudio :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kakvu sam bolestinu sanjala danas, sad ne smem da zaspim

 

idem kod kevine prijateljice da uradim (!?) nesto, i prilazi mi njena komsinica da mi kaze da je ova otisla da proseta pse, bice kuci za 15ak minuta. nista, ajd' da prosetam, krenem nizbrdo, skrenem desno (pritom je DAN), vidim neku kafanu na cosku posle nekih 10 minuta hodanja, tu skrenem desno opet i vidim da ulica ide previse na gore i da ne moze nikako da izadje tamo gde mi treba... ajd' da prosecem kroz park, izmedju zgrada... kako sam usla u park, tako je pao mrak, al' ne ono mrak bzv, nego bukvalno ne vidim prst pred okom... malo hodam, malo padnem, sudaram se sa nekim stubovima od cigle, i shvatim da od hodanja nema vajde pa krenem da puzim po onoj mrakcini... kako spustim ruku na zemlju, na 20 cm od mene se pojavljuje rupa, deluje k'o raka il' tako nesto, malo okruglije samo, i kao da me vuce da upadnem u to... i tako pored svake te jame ima neko sranje, kao nightvision, ne znam sta je ono... nista, dopuzim do stepenica nekih i...

 

tu zavalim da neka zena ide ka meni, i zamolim je da mi pomogne da ustanem, a ona je u fazonu gtfo narkomane... nista, puzim ja po tom stepenistu ka svetlu, tek se ona okrece, kao "a sto puzis tako?" i ja joj kazem sta je bilo, i skontam da je sve to sranje kroz koje sam prolazila pola sata zapravo savrseno osvetljen prilaz zgradi i nigde ni stubova ni cigli ni rupa po zemlji... ustajem opusteno, produzim dalje do stanice, skontam da neam blage 'de sam, na stanici ispisani neki brojevi linija (secam se da je bila 56 i 58) i jos prelepljenih brojeva, a meni kao treba 37 da odem nazad kod te kevine prijateljice... tu neka dva lika krecu da me troluju zato sto ne znam gde idu ti busevi (!?)... udjem u nei bus, krecem ka sajmu da tamo presednem u 37, i kako udjem u bus, tako skontam da su mi ruke krvave i da sam bosa i da je bus pun ljudi iz odeljenja u srednjoj i da su svi nekako osakaceni.. na kraju ustaje vozac stanicu pre sajma i krece manijakalno da se smeje i izlazi izz busa.

 

ja imam problem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontam da je to jedina svetla tacka u snu, pritom je ona obucena u kratku zutu haljinu i ima debele listove i onaj veliki zuti sesir od slame, a napolju ledeno -.-

 

sad kad bolje razmislim, lici na ruskinju iz osnovne, tako da ne moze da bude svetla tacka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

udjem u nei bus, krecem ka sajmu da tamo presednem u 37, i kako udjem u bus, tako skontam da su mi ruke krvave i da sam bosa i da je bus pun ljudi iz odeljenja u srednjoj i da su svi nekako osakaceni.. na kraju ustaje vozac stanicu pre sajma i krece manijakalno da se smeje i izlazi izz busa.

ово дефинитивно личи на песетшес

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontam da je to jedina svetla tacka u snu, pritom je ona obucena u kratku zutu haljinu i ima debele listove i onaj veliki zuti sesir od slame, a napolju ledeno -.-

 

sad kad bolje razmislim, lici na ruskinju iz osnovne, tako da ne moze da bude svetla tacka.

 

imala si ruskinju u osnovnoj?

ja gruzijca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontam da je to jedina svetla tacka u snu, pritom je ona obucena u kratku zutu haljinu i ima debele listove i onaj veliki zuti sesir od slame, a napolju ledeno -.-

Оk je to, nego ti meni objasni šta to znači kada ZAVALIŠ da žena ide ka tebi. Opet se družiš sa Lunarom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...