Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

сањао сам да присуствујем неком часу, а предавач је фенриз :haha: било је или у некој кафани у сутерену или на калемегдану ноћу. синоћ ми нешто пало на памет да је тед по професији наставник, помињао сам то у некој дискусији, вероватно је то разлог. и онај клип кад фенриз црта историју метала на табли

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ сам сањао да је смак света. У сред ноћи је небо скроз побелело, и ту је био крај. Најгоре је што је неко оставио на "Рандому" сат времена пре тога да ће се десити (:haha:). Сва срећа па је прошао. Био је 4. октобра :haha: Али, опет, нимало пријатно искуство :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, пази сад ово! Пре неких недељу дана сам сањао да има ЈУМ кафана (!!!) и кад си онлајн ти у ствари блејиш ту. И у једном тренутку неки бот (!!!) се покачио са Лоу-ом (:lol:) и на кварно га забо, а ми остали који смо били ту скочили смо на бота и кренули да га газимо!

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Синоћ сам сањао да је смак света. У сред ноћи је небо скроз побелело, и ту је био крај. Најгоре је што је неко оставио на "Рандому" сат времена пре тога да ће се десити (:haha:). Сва срећа па је прошао. Био је 4. октобра :haha: Али, опет, нимало пријатно искуство :mrtav:

I ja sam sinoc sanjao smak sveta. Cela planeta poplavljena (kao u filmu 2012), a jedino Novi Beograd ostao neostecen kao ostrvo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada necu zaboraviti moja dva najdebilnija sna.Prvi je da smo Vesli Snajps i ja u nekoj pustinji ubijali neke beduine na kamilama,posle toga otisli u kafanu u kojoj su stolovi i stolice od peska,i onda je on meni poceo kenjati kako sam ja rasista i mrzim crnce.Ja kao njemu "Vesli brate,koji ti kurac,poznajes me jako dobro,znas da ja nisam rasista!".I on tu pocne da sere kako sam ja zapravo u dubini duse radikal i kako zna da cu glasati za Tomu Nikolica na predsednickim izborima.I onda smo se na kraju potukli.A drugi san,jedan moj drugar i ja,idemo po Crnoj Gori i upadamo u manastire i tamo rokamo popove i sve sto nam se nadje na putu,posto smo deo neke jedinice koja je zaduzena za prevenciju otcepljivanja crnogorske pravoslavne crkve od srpske (naravno,u sve crnim odelima i sa cvikerima).I nakon nekoliko manastira u kojima smo pobili sve zivo i mrtvo,ulecemo u jedan gde nam popovi naprave sacekusu.Mi kod oltara,a oni pocese da izlaze na balkonima sa kalasnjikovima,i krenu da nas zaspiaju olovom.I tu sve naglo staje i taj moj drugar i ja se odjednom teleportujemo u elektrovojvodinu,gde stojimo u redu za placanje struje.Na salteru se jedan nas zajednicki prijatelj svadja sa sluzbenicom nesto,jebe joj mater zbog toga sto mu je zaracunala vise,a nas dvojica se proguramo kroz red,odemo i oderemo od batina tu sluzbenicu.I dok smo je mlatili,neka baba nam je srala da pozurimo posto ona ceka u redu vec dva sata i da mora hitno kuci da skuva rucak sinu koji dolazi iz Amerike.

  • Upvote 12
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jesam li pisao ovde o mom najistripovanijem snu. Desilo se pre par godina dok sam ziveo u Novom Sadu.

 

Probudio sam se u pola noci, pogledao na sat i video da je 4 ujutro. Ukljucio sam komp i pustio neofolk bend Fire + Ice. Nakon toga sam morao do wc-a i tu sam cuo da pada kisa. Vratio sam se u krevet, i dalje slusajuci kisu (sto je bilo cudno jer ranije nisam mogao da cujem kisu iz sobe, vec samo iz kupatila).

Zvuk kise je postajao sve glasniji, pa se postepeno stisavao i tako periodicno, a za to vreme sam se vrteo po krevetu, sklopljenih ociju, kao u nekakvom dubokom transu koji je diktirala sama kisa (plus muzika koju sam pustio ranije i koja je dobijala razlicite tonove, kao da sam je ja komponovao istog trenutka u mojoj glavi).

Odjednom sam otvorio oci i panicno posmatrao kroz prozor, osecajuci necije prisustvo. Nisam mogao da mrdnem niti da izustim rec, celo telo mi je bilo paralizovano. Nakon jezivog osecaja da ce neko doci, video sam siluetu kako lagano prolazi kroz hodnik ka vratima moje sobe. Bezuspesno sam pokusavao da ustanem i vicem, nisam mogao da kontrolisem telo koje je bilo ispunjenom neobjasnjivom panikom. Silueta je usla u moju sobu i lagano lebdela ka meni. Nakon sto je prisla na nekoliko metara, rasprsla se i nestala, a ja sam dobio kontrolu nad svojim telom.

Nastavio sam da lezim i pokusavao da skontam sta se desilo, bio sam sav znojav i disao sam duboko i ubrzano. Sledece sekunde sam se opet probudio, i to je mozda i najistripovaniji deo moje price jer sam bio 100% siguran da sam vec bio budan, kada sam ukljucio komp i otisao u kupatilo.

Te noci sam definitivno bio negde izmedju jave i sna i nisam znao sta je stvarno a sta nije. Osecaj da si se probudio, pa onda osecaj transa pa sav taj uzas i paraliza, pa ponovo budjenje koje izgleda totalno drugacije od obicnog budjenja.. I dan danas osecam kao da se sve to stvarno desilo i ceo dogadjaj me i dalje zbunjuje.

 

Drugi tripozan san se desio nedugo nakon toga, takodje u NS-u.

 

Sanjao sam da sam na selu, lutao sam u kisnoj noci po mracnim ulicama, posmatrao malobrojne prolaznike.. sve je bilo potpuno realno, kao da sam zaista bio tamo a jedino nerealno je sto sam mogao da skacem daleko vise nego u stvarnosti, nesto poput astronauta na mesecu. Osecao sam veliku slobodu, kao dete koje skace i igra se po kisi, a niko me ne vidi, dok ja vidim sve. Jednim skokom sam preskakao citave kuce. Isto tako, bio sam svestan svega, pa mislim da je u pitanju bio lucidan san. Znao sam da je san ali istovremeno sam osecao da sam se nekako projektovao tamo.

Sutradan sam saznao da je tamo zaista padala kisa preko noci, dok u NS-u nije pala ni kap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada necu zaboraviti moja dva najdebilnija sna.Prvi je da smo Vesli Snajps i ja u nekoj pustinji ubijali neke beduine na kamilama,posle toga otisli u kafanu u kojoj su stolovi i stolice od peska,i onda je on meni poceo kenjati kako sam ja rasista i mrzim crnce.Ja kao njemu "Vesli brate,koji ti kurac,poznajes me jako dobro,znas da ja nisam rasista!".I on tu pocne da sere kako sam ja zapravo u dubini duse radikal i kako zna da cu glasati za Tomu Nikolica na predsednickim izborima.I onda smo se na kraju potukli.A drugi san,jedan moj drugar i ja,idemo po Crnoj Gori i upadamo u manastire i tamo rokamo popove i sve sto nam se nadje na putu,posto smo deo neke jedinice koja je zaduzena za prevenciju otcepljivanja crnogorske pravoslavne crkve od srpske (naravno,u sve crnim odelima i sa cvikerima).I nakon nekoliko manastira u kojima smo pobili sve zivo i mrtvo,ulecemo u jedan gde nam popovi naprave sacekusu.Mi kod oltara,a oni pocese da izlaze na balkonima sa kalasnjikovima,i krenu da nas zaspiaju olovom.I tu sve naglo staje i taj moj drugar i ja se odjednom teleportujemo u elektrovojvodinu,gde stojimo u redu za placanje struje.Na salteru se jedan nas zajednicki prijatelj svadja sa sluzbenicom nesto,jebe joj mater zbog toga sto mu je zaracunala vise,a nas dvojica se proguramo kroz red,odemo i oderemo od batina tu sluzbenicu.I dok smo je mlatili,neka baba nam je srala da pozurimo posto ona ceka u redu vec dva sata i da mora hitno kuci da skuva rucak sinu koji dolazi iz Amerike.

 

EPOHALNO :haha: :haha: :haha:

 

ali "teleportujemo se u elektrovijvodinu"me je dotuklo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože sjebanog li sna noćas... sanjam kako idem ulicom i slučajno zakačim neku babu, dobro sam je odvalio ali nisam stigao da se izvinem. Produžujem dalje i primećujem kako baba zove policiju i žali se, daje moj opis. Ja nonšalantno odlazim kući, dižem sve pare koje imam i zovem druga, palimo preko neke šume u hotel. Tu me drug ostavlja, pridružuje mi se In the flesh (!), odsedamo u nekom hotelu gde saznajemo da je za mnom organizovana velika potera, da sam izgubio posao i da oće da me uhapse, na TVu izveštaj kako mladi doktor maltretira ljude po ulici, ceo svet mi se ruši. Onda šaljemo PMs po Last.fmu određenima da kažemo da nam se ne javljaju, pridružuje nam se neka Japanka i bežimo i postajemo outlaws a ja se nerviram kako ne mogu da se javim mojima i obećavam sebi kako ću ih obasuti poklonima kad zaradim ogromne pare.

Tu sam se probudio u jaucima :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne zaboravim...sanjam nesto,ne secam se sta,crnilo.....zvoni neko,otvaram ono Bora i Dzindzer,Bora drzi mesa bugi pojacalo koje kao da je neki trazniztor,ovaj dve gitare.Dzindzer ulazi u klonju,seda na kadu i povezuje sve,ima neku plavu gitaru,stoji na masini,druga je neka bela i nju kao drnda,a Bora otisao u moju sobu i cujem kako se drka oko mog pojacala,al nesto kabl ne radi.

E sad Dzindzer nece da svira al' hoce da dzemuje.Ja sedim na solji gledam tu plavu gitaru i pitam valjda jel Goran pravio,a ovaj odgovara da da,Dragan.Onda sam odjednom u trpezariji,a Bora odlazi u kuhinju i rasklapa ono cudo za peglanje i pocinje da pegla neke majice i ja ono kao zajebi,otvaram vrata i izlazim negde...i onda se opet nicega ne secam,al sanjam nesto...

 

Zasto ovakav san,koji kurac,ne pamtim da sam skoro slusao Corbu,niti me nesto zanima.I onda se setim da je juce u novinama bila neka reklama za neku Borinu knjigu i neki dvd. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre par godina uoci predizborne kampanje sanjao sledeci san.

 

Ustajem, umivam se i krecem na posao. Na ulasku u zgradu neka nevidjena guzva, psovke i ludilo. Ulazim unutra i vidim scenu kao iz filmova o II svetskom ratu kada su nacisti morali da beze pa su vadili sva dokumenta i palili. Idem redom hodnikom, a u kancelarijama sa obe strane opsti haos i ludilo. Papiri samo lete, a narod nesto kao da zapomaze. Ja ulazim u moju kancelariju i tamo sve mirno i tiho. Nigde ni traga nekom neredu(kakav je inace kod mene). Izlazim opet na hodnik i pomazem koleginici da kupi papire sto lete kroz hodnik. U jednom trenutku neko me vuce za rame grubo kad ono Ceda Jovanovic. Zabedjuje me nesto u fazonu da glasam za njega ili ce u opstini i drzavi biti jos veci haos. Ja pokusam fino da ga iskuliram, ali on zapeo kao bivo i pocinje sve vise da me nervira. Cujem u prolazu pricu da je tu i Tadic na spratu. Ja resim naprasno da odem kuci i podjem, ali me Ceda uhvati za rukav i nece da me pusti. Prica mi kako dok se sve ne sredi u zgradi nema odlaska kuci. Objasnim mu ja da je moja kancelarija u najboljem mogucem redu, ali ovaj zapeo ko lud. Ja ga gurnem i krenem na vrata, a on potrci, stane na vrata i ne da mi da prodjem. Meni pukne film udarim ga dlanom prvo 1 put, pa onda drugi i onda pocnem da ga davim. U jednom trenutku provalim da je mrtav i ziv se isprepadam. Gde da sakrijem les jbt? Pa predizborna kampanja je i svi ce ga traziti. Tu je sigurno i krdo policije. Kuda cu i sta cu? Ja ga nekako odvucem na sporedni izlaz pa ga odnesem do parka gde iskopam rupu iza javnog WC-a i tu ga zakopam. Vratim se nazad na posao i pravim se blesav. Ono kao gledam sve kao lovacki ker, a mozak radi na 300%. Svi mi postavljaju neka sumnjiva pitanja, a ja lazem za sve pare. U jednom trenutku sam se probudio mokar skroz.

 

Jeben trip bas. U fazonu kako se izvuci sa ubistvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...