Jump to content

Post-rock


Recommended Posts

evo, ja bih ovom prilikom da najavim novi album buduceg najboljeg post-rock benda pod imenom Agalloch, koji ce se pojaviti sredinom jula i bice cist post-rock... EP The Grey je najavio kako ce se stvari kretati i mislim da su im jedino Explosions... valjana konkurencija... medjutim, onaj ko ne slusa metal ce ih tesko shvatiti  icon_razz.gif

Ha - Ha [> ovo je onaj ironichni "Ha - Ha"]

 

ma kakvi Agalloch... oni mi nasli da se bakcu postrockom... samo nek se oni bave metalom ilicimevec... nece postrocku nista faliti ako oni ostanu tu gde su icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

ps

nije im tako los cover za The Mantle... no, moglo je i bolje... ali, ipak, muzika je da se slusa a ne da se gleda [>>>fanovima BRITNEY Skrears]

Share this post


Link to post
Share on other sites

napokon sam dosao do Tristeza - Spine and Sensory.

 

ne lici bas toliko na tortoise.

 

semplovi losije zvuce nego tamo, vise bi mi se svidjalo da su potpuno blurry a ne maltene u prvom planu.

 

Bjork ce imati savrsen novi album, cuo sam deo jedne pesme i.... uragan! nisam bio najveci fan dosada, no volim je poslusati nekad.

Cini mi se da ce ovo novo biti vrh!

 

Imam i neke GYBE bootlege, zaveoma zanimljiva resenja naocigled neodsvirivih stvari. Vise nego vredno slusanja!

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kset je dočekao teksašane EXPLOSIONS IN THE SKY. U svijetu hvaljena post-rock četvorka nije razočarala, ali niti pretjerano uzbudila još malo pospanu Ksetovsku publiku, kojoj će ovomjesečni koncerti dobro poslužiti za trening pljeskanja, skandiranja i raznog drugog afirmativnog urlikanja. Malo smo zahrđali, a Explosionsi su trenutno preveliki bend da bi se sami pozivali na bis. icon_razz.gif

 

http://gornjastubica.com/zbrdazdola/rec_kon/jah_04.htm

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da sam smarao vec sa ovim:

Da li neko zna nesto o muzici iz filma Mothman Prophecies? To radi neki Tomandandy i definitivno je neki post-rock, ali maksimalno jeziv i savrseno uklopljen u film.

Malo informacija na net-u, a mene mrzi da kopam, pa se nadam da je neko od vas postrockgeek-ova cuo za ovo. Mnogo mocno!

 

A sto se tice EITS u Zagrebu> pazi kad ce da im dodju opet! A nama nece ionako nikada, tako da je bolje ne loziti se na te price o koncertima

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice EITS u Zagrebu> pazi kad ce da im dodju opet!

ph34r.gif odakle ti to?!?

 

A nama nece ionako nikada, tako da je bolje ne loziti se na te price o koncertima

 

ma hteli su da dodju ali im je ambrozic nudio halu, a explosionsima se to nije dopalo, jer je prostor ogroman, a oni su ipak za dob ili sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...