Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Sad mu je upravo izašao drugi album, za Vai-evu kuću, pogledaj John5 site, nije loše urađen a imaš i mp3-je tamo.

nIsam ga jos slusao zato sto sam uvek mislio da je to neki garib i da nema zive veze laugh.gif .U takvim slucajevima najvise sudim po izgledu ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače video sam par tih električnih Stagg gitara, ništa gore, oni kineski Squier-i su dom kulture sa sve bibliotekom za njih. Jedna od tih gitara je imala zašrafljen bridge na pogrešnom mestu na telu, tj i rupa za tremolo je bila pogrešno izrezana, tako da uopšte nije bilo moguće nakotirati gitaru, posle maksimuma truda, kad se naštimuje da sve dobro zvuči u prvoj poziciji, na visokim pragovima je gitara van štima za pola tona ph34r.gifpukeface.gif Užas.

moj stag nije toliko loš. Nije za sviranje u javnosti, pa ni za osjetljive uši (al sa z00m-om 606 to se ne primjeti), al je fino kotirana i dobra za navikavanje na floyd, al se opet ne bih složio da je ložija od npr affinitija jer sam imao takaw squier i nije bio ni do koljena čak ni ovom stagu. Najveća mana što se mene tiče je loš top lock.

 

Gitara na kojoj ja sada stalno sviram je tenson LP, sa jackovim jackson hummbuckerom i gitara zvuči odlično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ova ima nekako mracniji (dublji) i manje "basovit" zvuk nego JS1000 koji ima dosta bass-a...pusti pesmu The Extremist i to ti je to, otprilike...ustvari Joe je skoro ceo taj album odsvirao na JS6-ici...sve u svemu dosta se razlikuju...inace gitara je stara skoro 15 godina a u boljem je stanju od moje prve koja je kupljena nova pre 2-3 godine...a ja sam inace bolestan kada je u pitanju ciscenje i odrzavanje gitara...pitajte darijusa icon_smile.gif ...da nema taj jedan mali cuk izmedju magneta bila bi ko' nova...pragovi su takodje u fenomenalnom stanju...

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...