Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

Haha...brate to su gluposti...igra jeste zarazna,ali sve zavisi od tebe...ja recimo ne igram po nekoliko meseci,pa se onda vratim...uglavnom kada drushtvo odluchi tako neshto...mrzi me da igram sam...a i igram zbog zezanja,ne da bi kao vecjina njih stigao do lvl 80 ( ranije 70 ) i mogao da se kurchim....

Inache kad smo vecj kod ovoga,WotLK je malko razocharao...mnogo ponavljanih scenarija,mnogo dupliranih tekstura....jbt pa sada se svi napalili na DK klasu,koja je realno neshto najvishe overpowered shto sam ikada video u igrama...ono je neverovatno koliko ih ima...nadam se da cje Blizz nekim patchom uspeti malko da ih spusti na zemlju ili ono vishe necje imati smisla....

Ja se inache polako spremam da solujem MC i BWL,pa nakon toga malko u WotLK HC,pa na Ilidana,Jaeden-a i kompaniju...

Artrasa verovatno ostavljam za kraj iducje godine...inache koliko sam ja shvatio u Icecrow citadel gde cje biti raid sa Artrasom idu zajedno horda i alijansa,shto je malko bzvz...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imaš sad instancu Old Stratholme u Caverns of Time gde ti Arthas pravi društvo i jebe keve neodgovornim građanima, nemrtvima i guverneru. :rockdevil: Najjače je kad uleti u pack elite mobova i oni krenu da ga makljaju a ti, spreman ne spreman, moraš da istenkuješ to sranje. :) Na heroicu je posebna zabava, iako imam 30k HP u mečki morao sam iza sebe da imam dobrog healera na trashu da bismo stigli timer. Problem je što se skript u instaci ponavlja uvek i moraš da slušaš kako se napušava sa svima, isponova.

 

Sve u svemu, meni se sviđa ekspanzija za sada. Pošto i dalje planiram da budem feral, sviđa mi se kako se ljudi krste kad budem 1. ili 2. na DPSu u heroicima i dok tenkujem. :)

 

Što se raidova tiče, išao sam samo u 10 man Naxx. Spider wing ko iz pičke pao, a prošlog četvrtka sam wipovao na Patchwerku 10x dok ga nismo ubili. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa upravo to sa tank/dps kombinacijom me ubija!

Znachi NE MOZHE bre jedan DK lvl 71 da bude prvi na dmg meter-u,ako sam ja lvl 73 hunter!

Jeste,SV spec,ali odlichan gear i pet.

 

Mislim,mozhe naravno,ali onda hunter kao dps svakako gubi smisao...

Ionako su ga unishtili skroz novim patchevima i WotLK,a kroz PVP odavno je najgori,tako da ne vidim shto bi iko nadalje uzimao tu klasu...

 

Da ne bude zabune,pricham o prosechnom game skillu,retko kada je neko ispred mene na dmg meter-u,kada idemo u ins bez DK-a.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U subotu uveche odrobijasmo celu hordu...Pao prvo Thrall i ceo Ogrimar pa onda UC i SM i na kraju totalna destrukcije TB-a...i boss i flying masteri i vendori i hordashi...i kokoshke smo pobili ja mislim :)

 

Dobio black war bear-a,prva ally grupa na serveru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu uveche odrobijasmo celu hordu...Pao prvo Thrall i ceo Ogrimar pa onda UC i SM i na kraju totalna destrukcije TB-a...i boss i flying masteri i vendori i hordashi...i kokoshke smo pobili ja mislim :)

 

Dobio black war bear-a,prva ally grupa na serveru :D

 

Gz!

 

Ja sam FRAPSovao ceo pohod sa našeg servera. Ujedno sam i snimio kako sam solovao huntera i rouga dok sam imao 5 NPCovao na sebi posle lansiranja sa lifta u Thunder Bluffu. Uploadovaću na Youtube uskoro da se smejete. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WotLK me je iznenadio pozitivno, iako ima par sablona koji se ponavljaju, ali mislim da su nebitni, sve u svemu strava je, novitet koji je unikatan je mountovani questovi, heroic raids i world PvP koje bih specificno izdvojio aman. Wrath Gate scenario je nesto sto je mislim nedostajalo do sad, DKovi su preplavili sve (noobovi), i sto se tice tenkiranja, fokus je mnogo na strenght BA! :confused:

Icecrown pljunuti Mordor.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pa pazi, nisam ni ja fan Role Play-a, pogotovu ne LARP-a, MMORPG-a i sto sta, ali volim Warcraft jos od kad je izasao prvi deo - ako imas resurse, ja bih se ukljucio da sam na tvom mestu! U zadnjem exp. dodali su viking rasu protiv koje se boris, steta sto njih nisu dodali kao rasu, ali to je vec van price originalne.... Ti budi Human Warrior sa kikama i sekirom i kidaj - eto ti vajking voriora! Mozes i dwarf ali to j druga stvar.. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planirao sam da budem paladin ali su mi rekli da su oni slabi :)

Imam ja jednog ortaka iz vojske koji je Warcraft freak, treba sad da ga kontaktiram, pa da mi udeli koji savet. :)

Meni je skroz strana ta prica oko igranja online..

Kad jednom probaš, nema nazad...

 

Elem, Deathknight je moja preporuka :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...