Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ako volis paladine, budNi jedan.. Ja sam protection paladin i srecan sam, iako ne pravim mnogo stete, mogu istu dosta da podnesem... :) Srbski receno! Tj. ja sam ono sto se u WoW zove 'tank'... ali mozes i da budes Holy paladin (healer) ili Retribution paladin (melee dps), zavisi, uvek mozes da promenis spec... Tipicna situacija za mene je tenkiranje mnogo protivnika odjednom, i prezivljavanje... naravno, i dungeonova.. ;)

Videces i sam kad pocnes tabati, BA! :rockdevil:

 

Death Knight je ok, samo sto su floodovali i smor mi je vec, ali plus je sto pocinjes od lvl 55, al moras da imas vec nabudzeni karakter da bi pravio DK-a (ne znam dal su menjali stosta u patchu, nisam citao note)...

 

Preporucujem da, ako se kacis na WoW, se uvalis u/na server (realm) kod nekog sto je lvl 80 a znas ga, pa da moze da ti pomogne... dosta detalja ima u WoW-u sto treba vremena savladati (najmanja je briga genocid nad veprovima)... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiljadu i nešto malo je WoW, a one kartice za pretplatu su sad poskupele i dva meseca je 3000 din. Preporučujem vađenje Visa Internet kartice kod Intese, potrebna je lična karta i ništa više, i onda plaćate na karticu, 13 evra mesec dana tako da je to nešto jeftinija varijanta.

 

Od klasa ja najviše volim rogue i svima ih preporučujem :) Za zarađivanje para, uzmi mining i herbalism profesije, to je mašina za pravljenje para. Krenuo sam novog roguea, level sam 17, juče sam uzeo 30 golda na aukciji samo prodavajući ubrano cveće u prethodna dva dana :) Možeš naravno i neku od ovih "kreativnih" profesija kao što je blacksmithing, leatherworking i ta sranja, al to je bezveze jer na nižim nivoima praviš samo džank opremu i njenom prodajom dobijaš neku siću. Ovako bolje da mlatiš pare na resource gatheringu a od njih kupuješ ljudsku opremu.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, pošto uz igru dobijaš mesec dana igranja, ne moraš da vadiš karticu odmah (mada vodi računa da od dana podnošenja zahteva u banci pa dok ne dobiješ karticu prolazi dve nedelje + jedan dan da se kartica aktivira). Svejedno, pri kreiranju naloga, na Blizzardovom sajtu će te pitati da uneseš broj kartice (koju u tom trenutku nećeš imati - tada idi na google i kucaj "Visa Number Generator" i upiši bilo kakav (validan) broj kartice. Blizzard ovo ne proverava niti će pokušati da išta skine sa kartice, ali je to korak koji mora da se odradi, pa čisto da se ne uspaničiš ko svi kada naprave svoj prvi nalog.

 

Kad budeš produžavao pretplatu, imaš na account stranici opciju "setup subscription", tu ćeš uneti broj prave kartice kad dođe vreme i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj Ivane da me nadjes da mi pomognes

tj ako mi i dalje radi ona trajl verzija :):):)

imam Orka(Worior :rockdevil: ,Paladina (mislim) i nekog gej najt elfa

 

Ja sam na americkom serveru (koji je inace pun), tj. moji mainovi, tako da te ne mogu naci.... Ako si Orc, onda verovatno Warrior, jer oni nemaju Paladine (samo BloodElfovi imaju sa Hordine strane)...

 

@Varg - jesu opasni, jer mogu da nose Mail opremu (mislim da je Elemental spec opasan), i dosta Nature-Lightning damage-a cine, plus imaju mnostvo totema koje ih budze! Ali paladin je baja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se skinuo sa WoW-a... :)

Sad sam lajfer! :(

Hahaha, da, sad smo lajferi :) Jel ima neko od naših da je igrao sa Hordom? Pošto sam ja igrala tamo i retkost je bila da sretnem nekog naše; svi su mi pričali da igraju sa Alijansom. Ne znam, nekako mi Horda prirasla za srce :) (Ali respekt za Nelves!)

 

@Varg: Što? U mom gildu bilo je bar 5 ženskih, od kojih je uvek bar jedna vodila rejdove. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bas deluje komplikovano, sa svim tim likovima i opcijama.. :)

 

Skroz. :)

Jedno vreme sam cak i igrao ovo, srecom na nekom single player serveru, ali me nije mnogo zadrzalo.

Ne usudjujem se da igram online. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@donkey:

Verovatno znaš da se na tab targetuje najbliži neprijatelj, a da se akcije iz toolbara mogu pritiskati i na brojeve na tastaturi.

Mislim kad je ex gf koja veze nema sa kompovima uspevala da igra end-game instance, šta da ti kažem.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...