Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

  • 1 month later...

Брус Шитинсон је антиСрпско ћубре. Крекетао је у Сарајеву 1992 антиСрпска говна, докле су потурице масовно клали Србе и силовали Српкиње по Сарајеву. Срамота што тад нису Срби гранатама осули говнару на концерту.

 

Dobro,veliki Srbine..... :):):):) Muka mi je od ovih moralista & nacionalista,koji dižu glupava tri prsta(možeš i svih dvadeset,što se mene tiče),i seru.....Jel treba nečije delo i rad da cenim po njegovim privatnim postupcima?!?Ne....uostalom,mnogi muzičari sa ovih prostora su tokom rata ,kao što je neko već pomenuo,činili još veće gluposti,pa im se to ne zamera,nego se-naprotiv-uzdižu i veličaju....Da ne pominjem stvarno anti-srpski naklonjene inostrane muzičare...Dickinson-a je glupo ubacivati u tu priču....

 

Rekla sam svoje. :opusteno:

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zapravo, nije stavljen, vec ostavljen, kad je uklonjen Black knight iz istog razloga zbog kog bi i invictus sad trebao biti. Ali, ja ni ne trazim da on bude uklonjen ili zamenje, vec samo da mene dodaju. Meni je do ove muzike stalo mnogo vise od domace scene, gde na 70% tema ne ulazim jer me bendovi ne zanimaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva nesrecna domaca scena. Tamo bi trebalo uvesti pravilo da ne moze svaki nazovi bend, bez snimljenog bilo kakvog materijala da ima svoju temu. Ali, ljudi pate od toga da se samoreklamiraju, pa to ti je... Koliko znam ni Guardian, a ni Diamond ne zalaze na bilo koji podforum, pa time nemaju pojma kako se ponasaju moderatori. Haos totalni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, na altaru postoje teme gde ih redovno izvestavamo o aktivnostima i problemima i opet nista.

Postoji i Lakijev predlog za podelu domace scene na nekoliko podforuma i svi moderatori su je prihvatili. Samo se jos ceka da se ideja sprovede u delo, a svi znamo da je u zemlji Srbiji to najtezi deo, ako se ikad i dodje do njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cccc... nemam me par dana a vi vec frkisete. Naime, server na koji sam spojen se preseljava u nove prostorije, tako da trenutno nemam net kod kuce, no vraticu se ja vec u Sili & Slavi.

 

A sto se tice Dickinsona, pa uvijek mi je bi drazi Di'Anno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tyranny Of Souls mu je najbolji album koji je snimio jos od 7th Sona...

Uh, daleko od toga da se slazem sa ovim. Slazem se sa pravcem razmisljanja, tj. da je solo karijera vrednija od Maidena posle tog perioda, ali Accident/The Chemical Wedding su albumi od kojih nikad nije, niti ce ikad bolje snimiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Accidenbt Of Birth" је кева од албума! КАда сам га, након иницијалног шока, преслушао још пар пута и скапирао, остао сам без речи. Тешко да ће поново направити такво ремек-дело.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...