Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Nego o čemu da pričam? To je sve na konto onih izjava kako su ljudi pucali po 50 evra za koncerte u Mađarskoj... kad mi budemo bili u EU i kad budemo nešto actually privređivali, 30 evra za koncert će biti potpuno normalna stvar. Sad nije.

Nemojte me pogrešno razumeti, više od svega bih voleo da odem na Guardiane, ali oću pritom da budem potpuno srećan, a ne onaj fazon sa čašom meda i čašom žuči...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte me pogrešno razumeti, više od svega bih voleo da odem na Guardiane, ali oću pritom da budem potpuno srećan, a ne onaj fazon sa čašom meda i čašom žuči...

da...jos das pare za raspad halu i raspad ozvucenje...

ako Guardiani dodju na ovaj festival u Bugarsku nisam

u fazonu da ih gledam i u Beogradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh kakvi sve ovde ljudi postoje icon_smile.gif. Dovedes im bend na koji secu vene i onda kake kako nece u da ih gledaju u beogradu, nego oce sa strane.... Kazem ja uvek ima mnogo pametnih ljudi u nasoj zemlji icon_smile.gif)))).

Skc je odlicna hala za svirke sto su potvrdili ljudi koji se mnogo bolje razumeju u to od svih nas zajedno. A o ozvucenju necu da pricam. Ko je bio na DEstruction uverio se sam, da se i kod nas moze napraviti dobar zvuk.... Ajd pa se vidimo icon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre moglo bi komotno da se nakupi 2000 ljudi sigurno... udario sam "reklamu" za koncert u potpis na ostalim forumima koje posećujem, mnogi ljudi (koji nisu "aktivni" metalci ili jednostavno ne znaju za yumetal) su se jako prijatno iznenadili... tako da ono, ko zna šta će do kraja biti, ako karte brzo planu, valjda će da prebace u drugi prostor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako svi kazu da ce da dodju a onda dodje 500 ljudi na koncert

Ama, Blind Guardian je to. Ne neki Gurgoth Morgoth.

Guardiane vole i nemetalci.

 

Znači samo da reklama bude blagovremena, i ako prodaja karata u startu krene dobro da prebace na veće mesto (i da cena naravno bude 20e icon_biggrin.gif ), sve će biti bajno-sjajno...

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao da nece doci vise od 500 ljudi.....svasta......Ja naravno da idem....ima i da popusim svom omiljenom vec-toliko-godina-bendu, sve kurcine, samo da me puste da se slikam sa njima, i da mi potpisu bard's song maju....nazovite me lozanom, ali CE ME I mrtvog NA CERT NOSITI AKO TREBA.....

 

gUARdian, guradian, guardian of the blind...

Jedva CEKAM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...