Jump to content

Blind Guardian


Recommended Posts

Ne, ne, dovoljno je bilo gledati ih jednom, bolje da dodje nesto drugo, nesto sto nismo gledali, zar ne...

Ja zaboravih da ti kenjam za ovo uzivo pre neki dan...moze i ovde...

...brate u drugim zemljama bendovi dolaze svake godine, bilo je krajnje vreme da to i kod nas postane obicaj...znam da nismo mi kao druge zemlje ali je ipak pohvalno to sto oni zele ponovo da dodju i to sto ima ko ce to da im omoguci...slazem se da je mnogima bolje da vide nesto sto do sada videli nisu, ali bez obzira ja cu ukoliko sam u mogucnosti i ovaj drugi koncert da propratim...

...nego po mojim proracunima to je festivalska cena...mada sta se bunim nisam ja organizator...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dh@ Zar nije malo glupo da ponove istu set listu, aman? Mislim ima toliko pesama drugih koje mogu da sviraju pa da naprave jos tri poptuno razlicite set liste, a dobre kao ona od 16og!

Slazem se.

Sad hocu potpuno drugaciju setlistu.Sto ne da neko hansiju adresu foruma,da se malo druzi sa nama covek? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da ovj put nece propustiti a past and future secret i skalds and shadovs. Takodje bih volio da cujem age of false innocence i welcome to duying.

 

 

Age of False Innocence neće svirati, i nikad je nisu ni svirali uživo. Sa Opera albuma, danas izvode samo Punishment i Silence...Ista stvar je sa pesmama Battlefield, i Curse Of Feanor sa Nightfall-a, to nikad nisu svirali...

 

Što se set-liste za jul mesec naredne godine tiče...Očekujte samo Barbaru Ann na kraju svirke...''Upamtite ovaj tekst'', i umesto Another Stranger Me biće This Will Never End i Carry The Blessed Home...Welcome to dying su u Beogradu izostavili zbog And The Story Ends...ali, uglavnom tu stvar sviraju na koncertima.

 

Sve u svemu, biće ekstra videti ih ponovo!!!! :pivopije:

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blood on my hands, ili wicked witch sa novog...

naravno da se to nikad nece desiti.

kao sto nikad nece svirati when sorrow sang

 

Ispravka, When Sorrow Sang je svirana jedanput uživo, i to u Hanoveru, ako ćete i tačan datum, bilo je to 15.maja 1998.

no kako pesma nije naišla na dobar odziv publike, a kako nije ni zvučala žestoko kao u studijskoj verziji, bend je više nije ni izvodio.

 

I pozdrav Dragon Heart-u od čoveka sa najdužim recenzijama u predstojećem broju Metal-Sound-a :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi koji smo za open-minded forum zahtevamo:

 

• Uvodjenje politickog podforuma.

• Skidanje banova nepravedno banovanim clanovima.

• Skidanje sa mesta moderatora konzervativnih/zadrtih osoba.

• Javno izvinjenje Guardian Of The Blinda clanovima koji su banovani i prema kojima se nepravedno poneo.

• Slobodu govora/razgovora.

• Ukidanje teme o narodnjacima.

 

Ovo je pocetak velike akcije, stoga je avet svim otvorenim umovima da saradjuju da bismo izborili pravo na slobodan govor.

 

politika ne zasluzuje mesto na ovom forumu jednako kao i narodnjaci :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi koji smo za open-minded forum zahtevamo:

 

• Uvodjenje politickog podforuma.

• Skidanje banova nepravedno banovanim clanovima.

• Skidanje sa mesta moderatora konzervativnih/zadrtih osoba.

• Javno izvinjenje Guardian Of The Blinda clanovima koji su banovani i prema kojima se nepravedno poneo.

• Slobodu govora/razgovora.

• Ukidanje teme o narodnjacima.

 

Ovo je pocetak velike akcije, stoga je avet svim otvorenim umovima da saradjuju da bismo izborili pravo na slobodan govor.

 

 

Ako hoćete sve to, dodjite na moj forum, najveći forum u Srbiji, sa gomilom najrazličitijih tema, na:

 

ON forum

 

Doduše, Guardian Of the Blind vam neće moći da se izvini...ali...bože moj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravka, When Sorrow Sang je svirana jedanput uživo, i to u Hanoveru, ako ćete i tačan datum, bilo je to 15.maja 1998.

no kako pesma nije naišla na dobar odziv publike, a kako nije ni zvučala žestoko kao u studijskoj verziji, bend je više nije ni izvodio.

 

I pozdrav Dragon Heart-u od čoveka sa najdužim recenzijama u predstojećem broju Metal-Sound-a :mrgreen:

 

Kakvi enciklopedijski podaci :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Age of False Innocence neće svirati, i nikad je nisu ni svirali uživo. Sa Opera albuma, danas izvode samo Punishment i Silence...Ista stvar je sa pesmama Battlefield, i Curse Of Feanor sa Nightfall-a, to nikad nisu svirali...

 

Što se set-liste za jul mesec naredne godine tiče...Očekujte samo Barbaru Ann na kraju svirke...''Upamtite ovaj tekst'', i umesto Another Stranger Me biće This Will Never End i Carry The Blessed Home...Welcome to dying su u Beogradu izostavili zbog And The Story Ends...ali, uglavnom tu stvar sviraju na koncertima.

 

Sve u svemu, biće ekstra videti ih ponovo!!!! :pivopije:

brate, izvini, ali nema jebene sanse da ti mozes znati sta ce, a sta nece svirati u beogradu (znam da neke pjesme, kao npr. battlefield nikad ne sviraju, ali nema teorije da ti mozes znati da nece svirati another stranger.... nego this will never end).

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...