Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

icon_razz.gificon_redface.gif

In the nightside of Eden? Jedna od boljih (koliko god da je to moguce) sa novog albuma. Sta je zbrkano? icon_confused.gif

hmmm .. pa..malo mi je nekako ne-celovita.. kao da je previshe (iako dobrih) ideja na jednom mestu .. ...preslushacu je ponovo icon_wink.gif

a shto se tiche ostalih pesama - shto ih vishe slusham, vishe mi se svidjaju wub.gifmusik20.gif

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

produkcijski najbolji HIM-ov album ikada. uostalom sve sto potpise tim palmer, u bilo kojoj varijanti muzike, mora da valja. konacno snimljeno kako treba, bez ijedne jedine greske. koncept albuma, kao i propratni materijal, takodje bolji nego ikad. booklet da se useres. koncept sinematicne muzike se konacno ostvario, ovaj album predstavlja ono sto je deep shadows trebalo da bude kada je stvaran. ima dobru dozu pop linije, dozu modernog rocka, alternative sa pocetka 90-ih, ali i osnovnih metalskih korena. instrumentalno dobar taman koliko treba. u svakom slucaju, ovaj album je jedan od retkih uspelih pokusaja da bude totalno SVE, i pop, i rock, i gothic i metal, a opet da bude dobar album. favoriti ce mi se iskristalisati kasnije, ali za sada su face of god, vampire heart, under the rose, play dead i naravno mega catchy rip out the wings of a butterfly.

 

ne bih ovaj album nikako poredio sa sentenced, jer je koncept potpuno drugaciji, do mere da je nemoguce bilo kakvo poredjenje, ali su oba albuma izuzetna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

produkcijski najbolji HIM-ov album ikada. uostalom sve sto potpise tim palmer, u bilo kojoj varijanti muzike, mora da valja. konacno snimljeno kako treba, bez ijedne jedine greske.

 

Ovo priznajem! laugh.gif

 

a opet da bude dobar album.

 

I ovo... dobar da ali odlican nikad!

 

Vampire Heart mi je najlosija pesma... pukeface.gificon_mrgreen.gif

 

ne bih ovaj album nikako poredio sa sentenced, jer je koncept potpuno drugaciji, do mere da je nemoguce bilo kakvo poredjenje, ali su oba albuma izuzetna.

 

Slazem se. Sramot je sto poredim Sentenced sa HIMetom. icon_smile.gif

F U N E R A L A L B U M ! ! ! icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_mrgreen.gif

 

 

edit:

znam ko su DM! icon_redface.gifwallbash.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

On kada je video ko mu je na listi... poludIo je cho'ek!!! Nego, pitanje je sad, sto nije zavrsio pismo sa "See you soon, my lovely charmed one (ili tvoje tajno ime).."?

 

Izgleda da je zaboravio sa kim ima posla!!!

 

Pa dobro, i da jeste tako napisao, sta menja stvari? Poludeo- u pozitivnom ili negativnom smislu?

Ja zaista volim HIM, ali ne zato sto mi se svidja Vile, vec zbog celokupnog stvaralastva ove grupe. Zelim sto pre da ih vidim uzivo, nadam se da ce svratiti na leto kod nas ili u neku susednu zemlju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

funeral je sirov, iskren i prejak album. dark light je sa druge strane smisljen i osmisljen, konceptualan i upeglan album. ovaj ce bolje proci, to je definitivno, jer gadja i pogadja jako siroku publiku... sto je na neki nacin revolucionarno. hit kakav je trebao svetu od 2000. i razorblade romance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razorblade romance sucks! ima Him i boljih albuma....

bre, oni kroz godine stvarno postaju ozbiljniji...mislim na muziku...samo se nadam da nece da zastrane u komercijalu, javlja se mnogo bendova koji idu njihovim stopama i postepeno se kvari utisak koji je him stvorio...

bar meni...glupi klinci violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot ima zanimljive efekte i to je odprilike sve vredno spominjanja, bar shto se mog misljenja tiche. Jebeshga, i David Bowie je bio pederast ali ne na ovu bljutavu foru koju zaista ne kontam. Kontam devojke koje ovo slushaju (i gledaju) ali tipove....no,dobro...svakom svoj otrov. Not my cup of tea darling.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...