Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobronameran savet: pripazite malo sa tim koliko ljudi zelite da povedete jer ce biti bas dosta bendova iz bgd-a, tako da ce biti extremna guzva u autobusu, a ja ne zelim da mi se ponovi novi sad, kada sam sedeo na stepenicama, zato sto su mi neke mlade goticarke zauzele mesto! icon_wink.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobronameran savet: pripazite malo sa tim koliko ljudi zelite da povedete jer ce biti bas dosta bendova iz bgd-a, tako da ce biti extremna guzva u autobusu, a ja ne zelim da mi se ponovi novi sad, kada sam sedeo na stepenicama, zato sto su mi neke mlade goticarke zauzele mesto! icon_wink.gificon_smile.gifpivopije.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif komercijala na stepenice icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Sharkey-U subotu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih pošao sa vama ni da mi kupite novu gitaru. icon_smile.gificon_smile.gif A ti šabane bi mogao stvarno da pozoveš nekad, nisam ti na kraj sveta koj kurac. Zvao si me jedino kad ste me smarali za bubnjara. icon_smile.gificon_smile.gif

Ma on ti je sirovina prava,zove samo kad mu nesto treba icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad su me zvali sa 202-jke i rekli mi da ne smemo nikoga da vodimo......trazhili su nam tachna imena i prezimena i brojeve lichnih karti.....ovo je veoma chudno jer nikada pre to nisu trazhili.....jbg,ne mozhe onda ni Bojan da ide......

 

btw,molio bih Nikolaja da mi nabavi brojeve lichnih karti svih chlanova i shibne na pp.....

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slušam vas preko 202ke, nije loše. icon_biggrin.gif

Snimak je dobar u odnosu na ono sto smo ocekivali...a i samo sviranje.

 

Mislio sam da smo se raspali...ali ispalo je totalno ok.

 

Ekipa bendova je bila super,kao i svirka ali domaca publika je

 

bila dosta mrtva...

 

Korisno iskustvo za bend u svakom slucaju. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...