Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

vaistinu icon_biggrin.gif

 

elem posto kolega vam muzicar bojan j. ima snimak neke vase probe,ja sam u fazonu da to konfiskujem u smislu poboljsanja moje opste radosti i srece i istovremenog zajebavanja presjajnog basadzije ovog perspektivnog benda...

 

 

icon_biggrin.gif

Uh, ta proba je kvlt! laugh.gif

 

Poslusaj, ali ne pesme, vec delove izmedju pesama! To je koma! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vaistinu icon_biggrin.gif

 

elem posto kolega vam muzicar bojan j. ima snimak neke vase probe,ja sam u fazonu da to konfiskujem u smislu poboljsanja moje opste radosti i srece i istovremenog zajebavanja presjajnog basadzije ovog perspektivnog benda...

 

 

icon_biggrin.gif

ej!!!!

ja nisam vido te slike!!video sam samo onu govnarsku!!! mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"mladog i izuzetno talentovanog klavijaturistu Matiju Andjelkovića "

 

icon_cool.gif

 

posle one probe....ne znam bas!!!vreme je da se vratim u moju skromnu fazu!!!malo sam se zatrcao i ljosno pravo na nos!!!moram ja jos puuuno puuuuno da vjezbam da bih barem malo prismrdeo gore pomenutom opisu!!!

sve jedno hvala

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece Nikola, cuti i vezbaj icon_wink.gificon_smile.gif

Salim se, pa jesi talentovan, al ima jos puno pre nego sto ces moci da izadjes na okrasaj 1 na 1 sa Warmanom biggrin.gificon_smile.gif

 

E da, molgi ste veceras i da svirate u NSu, ionako je bilo krsh ozvucenje, nije bilo prenosa na radiu, raspad prostor, niko ne bi ni provalio da nesto lose zvuci, a ribe bi ionako gledale u Maxa, nista ne bi ni cule... biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, molgi ste veceras i da svirate u NSu, ionako je bilo krsh ozvucenje, nije bilo prenosa na radiu, raspad prostor, niko ne bi ni provalio da nesto lose zvuci, a ribe bi ionako gledale u Maxa, nista ne bi ni cule... biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Telkontare nisu valjda toliko losi icon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice uskoro engleska verzija sajta!

 

I, nadam se da ce mi clanovi benda doneti na sledecu probu po 200 dinara (slovima: dvestotinedinara) da uplatimo hosting i da sklonimo vise one glupe reklame koje bleje iznad teksta!

 

Mislim, stvarno nema smisla!

 

Pare za probu + 200 kinti za sajt! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...