Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma kao sto rekoh najbolji njihov album je KIMB i tu nema rasprave.........sve pesme razbijaju (sve ih drzim u fonu)

i ostali su im dobri..........ali ovaj razbija........

znam da se vecina nece sloziti ali sta je, tu je..........

 

 

 

... sto kazu nasi fudbaleri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIMB je najobicnije raspadnuto govno od albuma.

 

Veoma, veoma je loša produkcija na tom albumu - a Mastejn ga je otpevao u fazonu ''baš me briga''.

 

 

Meni je so far so good so what najbolji mada nisam neki fan megadetha... Volim jos 10-15 pesama sa ostalih albuma i to je to.

 

Pa dobro, to je sasvim dovoljno da poštuješ i ipak

povremeno odslušaš tih 10-15 pesama...a vremenom ti se možda dopadnu još toliko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

recicu samo the mechanix

Mislim da nisi rekao dovoljno. Naslovna numera je takođe skroz OK, ali ostatak je skoro ispod proseka. Po meni vrlo detinjast album, još uvek daleko od Peace sells, koji je stvarno imao šta da kaže. Interesantno je koliko su sazreli u roku od par godina... Metallica takođe, Ride the lightning je ogroman napredak posle Kill 'em all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi rekao dovoljno. Naslovna numera je takođe skroz OK, ali ostatak je skoro ispod proseka.

Slažem se da je daleko od "Peace Sells", ali se ne slažem da je ispod prosek. Ima na tom albumu još itekako dobrih stvari, recimo "Skull Beneath The Skin", "Rattlehead", "Looking Down The Cross"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kao sto rekoh najbolji njihov album je KIMB i tu nema rasprave.........sve pesme razbijaju (sve ih drzim u fonu)

i ostali su im dobri..........ali ovaj razbija........

znam da se vecina nece sloziti ali sta je, tu je..........

 

Kako mi je drago što postoje ovakvi ljudi...

 

KIMB je najobicnije raspadnuto govno od albuma.

 

Hajde ćuti i slušaj Slayer.

 

Veoma, veoma je loša produkcija na tom albumu - a Mastejn ga je otpevao u fazonu ''baš me briga''.

 

Jaooo... -.-

 

Mislim da nisi rekao dovoljno. Naslovna numera je takođe skroz OK, ali ostatak je skoro ispod proseka. Po meni vrlo detinjast album, još uvek daleko od Peace sells, koji je stvarno imao šta da kaže. Interesantno je koliko su sazreli u roku od par godina... Metallica takođe, Ride the lightning je ogroman napredak posle Kill 'em all.

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! KIMB detinjast? Nije ti to Kill 'em All, care. Aranžmani, riffovi, pevanja, konstrukcija pesama, mnogo su napredniji nego na Peace Sellsu, koji je meni jedno hladno sranje bez ikakvih emocija.

 

Pogledajte vi samo te pesme:

 

Loved to Deth ~ MAMA. Uvodni riff neprejebiv, ritam na strofi neprejebiv, drugi deo pesme neprejebiv.

Killing is my Business ~ MAMA. Koji blues od pesme.

Skull Beneath the Skin ~ MAMA. Ovo je jedino što je na ovom albumu THRASH, actually...

Ono sranje od Sinatre smara.

Rattlehead ~ MAMA. Powerica šatro... lol

Chosen Ones ~ MAMA SVIH MAMA. Ovo je hard rock kakvim ga ja volim.

Looking Down the Cross ~ TATA SVIH TATA. Ovo je heavy metal kakvim ga ja volim

Mechanix ~ MAMA. Mnogo bolja pesma nego The Four Horsemen, nema one buđave delove koji se totalno ne uklapaju u pesmu, bolje je odsvirana i brža. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je drago što postoje ovakvi ljudi...

 

 

Loved to Deth ~ MAMA. Uvodni riff neprejebiv, ritam na strofi neprejebiv, drugi deo pesme neprejebiv.

Killing is my Business ~ MAMA. Koji blues od pesme.

Skull Beneath the Skin ~ MAMA. Ovo je jedino što je na ovom albumu THRASH, actually...

Ono sranje od Sinatre smara.

Rattlehead ~ MAMA. Powerica šatro... lol

Chosen Ones ~ MAMA SVIH MAMA. Ovo je hard rock kakvim ga ja volim.

Looking Down the Cross ~ TATA SVIH TATA. Ovo je heavy metal kakvim ga ja volim

Mechanix ~ MAMA. Mnogo bolja pesma nego The Four Horsemen, nema one buđave delove koji se totalno ne uklapaju u pesmu, bolje je odsvirana i brža. :da:

 

 

jaooooooooooooooooo zar je moguce da se neko slaze sa mnom u KIMB..........

pa ZIVEO TOWER bre.............. :pivopije:

 

e ovo sto si rekao totalno podrzavam...............TO VOLIM DA CUJEM...........

 

i meni je drago da ovakvi ljude postoje.........

:pijepivo: CARE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loved to Deth ~ MAMA. Uvodni riff neprejebiv, ritam na strofi neprejebiv, drugi deo pesme neprejebiv.

Killing is my Business ~ MAMA. Koji blues od pesme.

Skull Beneath the Skin ~ MAMA. Ovo je jedino što je na ovom albumu THRASH, actually...

Ono sranje od Sinatre smara.

Rattlehead ~ MAMA. Powerica šatro...

Chosen Ones ~ MAMA SVIH MAMA. Ovo je hard rock kakvim ga ja volim.

Looking Down the Cross ~ TATA SVIH TATA. Ovo je heavy metal kakvim ga ja volim

Mechanix ~ MAMA. Mnogo bolja pesma nego The Four Horsemen, nema one buđave delove koji se totalno ne uklapaju u pesmu, bolje je odsvirana i brža.

Slažem se za sve, jedino ću te ispraviti u jednom. "These Boots Are Made For Walkin'" u originalu peva Nensi Sinatra.

 

Inače, i meni je jako drago što "Mechanix" nema one Lynyrd Skynyrd delove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...