Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali sada lepo izgleda i ne drogira se. Sto se fanova tice bio je mnogo bolji dok se drogirao. Zato je i poceo da se drogira i to je na Megadeth sastanku dogovoreno pre nego sto su poceli da se drogiraju. Ima sve u Behind The Music.

 

 

Pogrešno si skapirao tu priču oko drogiranja. Dave je, kako je izjavio, tada bio u fazonu da ako hoćeš da budeš najbolji (čitaj, bolji og Jamesa i Kirka) moraš da počneš da koristiš heroin. Na tom, kako kažeš "Megadeth sastanku" su se dogovorili da će onaj koji se bude drogirao momentalno biti izbačen iz benda, zato je Dave (kao) izbacio Menzu. Obnovi gradivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Pogrešno si skapirao tu priču oko drogiranja. Dave je, kako je izjavio, tada bio u fazonu da ako hoćeš da budeš najbolji (čitaj, bolji og Jamesa i Kirka) moraš da počneš da koristiš heroin. Na tom, kako kažeš "Megadeth sastanku" su se dogovorili da će onaj koji se bude drogirao momentalno biti izbačen iz benda, zato je Dave (kao) izbacio Menzu. Obnovi gradivo

 

 

Ja svoje gradivo znam. Ti si izgleda pobrkao loncice. Ovo je bilo dok jos Menza nije bio u bendu tj. bili su tu Gar i Poland. Oni su se vec uktali yako da im nije tesko palo. Na sastanku su se dogovorili da ako hoce da budu veliki moraju da rade hors jer je to neko nepisano pravilo. Tako su onda Dave i David poceli da se drogiraju. Kasnije kada su dosli Menza i Friedman bilo je isto samo sto se Menza drogirao, a Marty kao totalni strejter to nije ni pomisljao da radi ali su mu zbog vrhunskih svirackih sposobnosti progledali kroz prste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejv se otkidao od gudre jos pre Metlica,a i dilovanje mu je bilo jedno od izvora prihoda,a cepao je sve zivo sto postoji u udzbeniku o narkoticima(iz tog vremena) i psihoaktivnim supstancama,cak je i "koktele" radio,al je bio kulturiska,dok su Poland i Gar bili oni teski narkosi,pa su mu cak i krali instrumente i opremu pa zalagali u pawn shopovima.Izlazi sledece godine njegova avtobiJografija,pa ce verovatno dva poglavlja da potrosi na nabrajanje svega cime se radio,4 do 6 poglavlja na prozivanja svih sa kojima je bio u ratu,3 poglavlja na to kako mu je tesko palo sto je sutnut iz mjetalke,a u drugom tomu ce malo o albumima,rehabilitacijama,anegdotama sa turneja i religiji koju je pronasao. :) :) Na Mencu je sumnjao da se radi u vreme kad je vec bio cist.A zamenjen je Degrasom,kad mu je otkriven tumor na kolenu,i dok se oporavio od operacije i rehabilitacije ovaj se vec navikao na Degrasa.

 

Mozda i jeste bio bolji dok se drogirao(sto se tice nekih pesama,ako je bas sve radio uradjen ko majka),al da je nastavio jutanazija bi najverovatnije bila poslednji album,i kur moj bi ga uzivo gledao u onom prcvarniku od baste skc-a(a mozda jos koji put,ako ga neko opet dovuce 'vamo). :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasni svoj nebulozni post.

 

Objašnjenje je krajnje jednostavno:

 

Pričaš totalne gluposti, a i da ne pričaš to nikog ne zanima osim možda ovog lika (ali je on bar u pravu):

 

Pogrešno si skapirao tu priču oko drogiranja. Dave je, kako je izjavio, tada bio u fazonu da ako hoćeš da budeš najbolji (čitaj, bolji og Jamesa i Kirka) moraš da počneš da koristiš heroin. Na tom, kako kažeš "Megadeth sastanku" su se dogovorili da će onaj koji se bude drogirao momentalno biti izbačen iz benda, zato je Dave (kao) izbacio Menzu. Obnovi gradivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je omot ali je ipak Heathen postavio standard, barem za ovu godinu :bigblue:

 

Megadeth je jedini bend koji je kompleks svog frontmena uspeo preneti i na fanove.

 

 

 

Nemoj sad da se vredjamo :bigblue: . Tebi je DM legao, meni (očigledno ni njemu) se ne dopada. Ipak stoji da je i više nego debilno uporedjivati jednu pesmu (i to onakvu) sa celim albumom, kakav god on bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Objašnjenje je krajnje jednostavno:

 

Pričaš totalne gluposti, a i da ne pričaš to nikog ne zanima osim možda ovog lika (ali je on bar u pravu):

To sto ti ne znas nista kao june, a i ono sto znas kao da si cuo u igri gluvih telefona mogu da shvatim, ali da se hvalis svojim neznanjem i jos drugog prozivas to je van pameti. Ljudska glupost ne poznaje granice. Slusam Megadeth jos od kad si ti bio u pelenama i znam vise o toj grupi nego sto ces ti ikad znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je omot ali je ipak Heathen postavio standard, barem za ovu godinu :bigblue:

 

istina. mada se meni i artillery jako svidja.

 

Nemoj sad da se vredjamo :bigblue: . Tebi je DM legao, meni (očigledno ni njemu) se ne dopada. Ipak stoji da je i više nego debilno uporedjivati jednu pesmu (i to onakvu) sa celim albumom, kakav god on bio

 

ovo ce se na kraju, kada izadje endgame, 100% zavrshiti kao rasprava death magnetic vs endgame.

btw, meni je dm vrh album. nisam to ochekivao, ali me je vrlo prijatno iznenadio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени се чини да ако се и деси да Мегадет и Слејер издају лоше албуме (а како је кренуло, тешко да ће то да се деси :rockdevil:) ниједан не може да буде лошији од Егзодуса. Егзодусу је време прошло, и то је свима јасно. једино није Холту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...