Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nisu nikad punili stadione na svojim turnejama niti će ikad, jedino su kao predgrupa nekome mogli vidjeti kako izgleda pun stadion publike   :mhihi:  i stvarno ne znam šta je to posebno u "onoj" postavi bilo, ali realno, bolji su instrumentalisti ovi danas, megadeth su bili bolji prvih 5 albuma zato što je mustejn bio na drogama i alkoholu i bio je mlađi i imao više inspiracije i bjesa, jedini razlog, nikakve to veze sa postavom nema, megadeth=mustejn, uvjek bilo i biće. 

 

:rockdevil:

 

 

Da,da,bas sam cuo da su na onom That one night u stvari bili predgrupa Chico Science & Nação Zumbi...NOT!Aj' ne lupetaj 'leba ti.

Nije bitno koji je bolji instrumentalista nego hemija medju njima.A ako ne osecas nista posebno u Dejv-Marti-Nik-Dejvid postavi,onda il' si pglu il' si skoro poceo da slusas djedove il' ih uopste i ne slusas nego si 'teo bar nesto da nakucas. :rockdevil:

 

e dugo nisam slusao(PS-to je "ona" postava u kojoj nema nista posebno :mhihi: )

 

http://www.youtube.com/watch?v=_BH3BHY-IyA&feature=related

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako ne osecas nista posebno u Dejv-Marti-Nik-Dejvid postavi,onda il' si pglu il' si skoro poceo da slusas djedove il' ih uopste i ne slusas nego si 'teo bar nesto da nakucas. :rockdevil:

 

Ja ne osećam ništa posebno u toj postavi, a slušam Megadeth već pet godina, i omiljeni mi je bend svih vremena.

 

Dve postave s prva tri albuma su meni najdraže.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne osećam ništa posebno u toj postavi, a slušam Megadeth već pet godina, i omiljeni mi je bend svih vremena.

 

Dve postave s prva tri albuma su meni najdraže.

 

potpuno se slažem, stvarno ne vidim ništa posebno u postavi '90-'98

 

 

 

@sale 83   to sa that one night je jednom u životu i to samo u buenos airesu jer su tamo nenormalno popularni, aj' mi navedi još jedan primjer da su napunili stadion negdje na svom solo 'certu pa čak iz perioda te "super postave"

 

 

 

@drogarito dotad je i valjala muzika, dok se drogirao i dok ga je bolio kurac za sve, a ne sada kad se kao moli bogu za sve i svašta (moli se da iznervira što manje ljudi kao što sam pročitao negdje), mislim jbt kao kakva babetina na badnje veče

 

 

 

 

edit: pa na šta liči sad fredman, šta je on to uradio pošto ga je dejv otjerao, nema ga ni na mapi, blamira se po japanu, ja ne bih volio da se on vrati

 

p.s. meni je lično najbolja postava sa pis sels

 

 

 

 

 

Edited by kilobajt_i_po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu nikad bili bas stadionski bend (stadionske turneje), ali to ne znaci da su bili slabiji od nekih koji to jesu. Dvorane su punili bez problema.

Sto se tice cuvene postave, ta postava se daleko najduze zadrzala, ta postava je napravila najveci uspeh, ta postava je izbacila par legendarnih albuma, ta postava je imala najjaci live nastup...sa tom postavom sam odrastao i to vreme ne moze da se meri sa ovom novom koja je mozda tehnicki i bolja od one.

@Tower

Slusam Megadeth od 1989, osecam nesto vise prema toj postavi, mada su clanovi i ranijih bile isto toliko legendarne i harizmaticne.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno da ti kazem odrastao sam u familji sa bracom starim hevijanerima i treserima pa sam imao od malih nogu torturu i usmeravanje ka "pravim vrednostima" :lol:

Ne bi sad da pametujem jer znam da ovde postoje ljudi (pisu na ovoj temi) koji slusaju mnogo duze od mene tako da mislim da bi njih trebalo itekako saslusati sta imaju da kazu vezano za prvi period grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne smaraj, 'leba ti

 

 

Kucaj na youtube-u megadeth live, sumljam da će ti izbciti svirku u nekoj kafani pred 15 polupijanih gostiju

 

 

nisam rekao da sviraju u kafani, ali isto tako kad kucaš na jutjubu megadet lajv ne vjerujem da će ti izbaciti ijedan snimak sa punim stadionima hahaha

 

 

 

 

pa koliko je bilo ljudi u bg kad su svirali, ne vjerujem da bi napunili stadion "JNA" (za razliku od metalke), i to u ovoj zemlji gdje nema baš puno koncerata takve vrste, i gdje takve "veličine" dolaze jednom ili nijednom, a kamoli negdje drugo gdje dolaze svake godine

 

 

 

 

volim megadet ali pričam realno  :rockdevil:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by kilobajt_i_po
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam rekao da sviraju u kafani, ali isto tako kad kucaš na jutjubu megadet lajv ne vjerujem da će ti izbaciti ijedan snimak sa punim stadionima hahaha

 

 

 

 

pa koliko je bilo ljudi u bg kad su svirali, ne vjerujem da bi napunili stadion "JNA" (za razliku od metalke), i to u ovoj zemlji gdje nema baš puno koncerata takve vrste, i gdje takve "veličine" dolaze jednom ili nijednom, a kamoli negdje drugo gdje dolaze svake godine

 

 

 

 

volim megadet ali pričam realno  :rockdevil:

 

Pogledaš fino prvo ovaj klip:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DKClwftyJLk

 

Pa onda pogledaš VH1 Behind the Music Megadeth, tu ćeš sve naučiti, da ti ne objašnjavam pojedinačno.

 

I da, Metallica nije napunila stadion 2004. Pušteno je bilo 40 000 ulaznica u prodaju a prodato je oko 20 000.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj klip je sa ekspožur of a džrim ako se ne varam, ovo nema šanse da je stadion barem fudbalski ili bejzbol ili sl. ovo je neka ljetna pozornica, kino ili sl. i to se dobro vidi na tom video izdanju, pogledaj to izdanje pozorno ako već nisi pa ćeš vidjeti o čemu je riječ, usput pjesma je smeće,  i to pazi ovo je kad su bili na vrhuncu karijere, nikad nisu niti će u životu biti stadionski bend, što ne znači da su loš bend, na bihajnd d mjusik nema ništa o tim njihovim "stadionskim turnejama" 

 

metalika je uspjela prodati samo 20 000 ulaznica u bg, megadeth 1500, što govori na kakvim prostorima živimo 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a što da vidim na bihajnd d mjusik kako su se drogirali i da je bio klinički mrtav i da mu džejms i lars nisu pružili drugu šansu?

 

ja sam iznjeo svoje mišljenje (mislim da je i svrha ovakvih foruma da svako tko ima svoje mišljenje o nekoj temi iznese ga slobodno, bez obzira da li se to nekom sviđa ili ne) povodom megadeta i "ponovnog" punjenja stadiona, da tog punjenja nije niti bilo niti će biti i to je realnost bez obzira da li se to sviđa okorjelim megadet fanovima. 

 

bez ljutnje! Toliko

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tower

Slusam Megadeth od 1989, osecam nesto vise prema toj postavi, mada su clanovi i ranijih bile isto toliko legendarne i harizmaticne.

 

A, pa, kapiram te onda, naravno, ali takođe ti jezivo zavidim, ja se tada nisam ni rodio. :lol:

 

Jebiga, ja sam Megadeth (kao i svaki drugi bend) uzeo da slušam od prvog albuma, kupio ga, i nisam ga skidao godinu dana, isto i drugi... Treći nisam mogao nigde da nađem da kupim, pa sam odmah prešao na Rust in Peace, i promena je ogromna, i nešto mi nije baš odgovarala, to nije bio taj Megadeth na koji navikoh, jebiga. Tek sam pre godinu i nešto dana nabavio treći album da poslušam i oduševio se. A, čuo sam neke pesme 90s Megadetha, i bio sam u fazonu: "Šta, koji kurac?" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam iznjeo svoje mišljenje (mislim da je i svrha ovakvih foruma da svako tko ima svoje mišljenje o nekoj temi iznese ga slobodno, bez obzira da li se to nekom sviđa ili ne) povodom megadeta i "ponovnog" punjenja stadiona, da tog punjenja nije niti bilo niti će biti i to je realnost bez obzira da li se to sviđa okorjelim megadet fanovima. 

 

Slazem se sa tobom u potpunosti,ali moras shvatiti da se sa okorelim Megadeth fanovima ne moze uci u normalnu diskusiju.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

i MegadetH-a     :D

 

 ma ja obožavam megadet ali malo prepiranja nije na odmet, malo se tema uspavala zadnjih dana, haha nema rasprava odavno    :pivopije:      

 

 

 

 

p.s. ovo je za mene najbolja postava  i ova kategorizacija im savršeno pristaje

flat0066meg.jpg

 

   

Edited by kilobajt_i_po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...