Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

All in all, I think that we have approximately 40 songs we can do on this next month's tour.

...

We will return to the Endgame Tour after that, and may play any of the RIP tracks over the coming years. We already play several songs off of RIP; Holy Wars, Take No Prisoners, Tornado Of Souls, and Hangar 18. It will be fun to have some new gems added to our set list, and also the possibility of us revisiting songs that I mentioned were added to our playlist for potential songs to perform from KIMB or PSBWB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi se ne dopada ideja da se gužvam u Areni sa 20 hiljada ljudi koji su došli samo zbog GnR i koji će jedva čekati da Megadeth završi nastup. Ipak je inostranstvo bolja opcija, samo još da se vidi koje inostranstvo. Za sada je Budimpešta najverovatniji izbor.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja ne sporim uticaj ostalih ljudi.Imali su uticaj,ostavili neki svoj pecat u vremenu,i to je to.Ali covek ovog benda je Musavac,apsolutna alfa i omega.Realno,Fridmen je za njega suvi kurac.Mozda je Fridmen tehnicki bolji gitarista,ali je po pitanju kreativnosti,vizije i liderstva cist kurton za Musavog.A to je neuporedivo bitnije od tehnikalija i sibanja solaza.I zbog toga je povratak i Elefsona u principu potpuno nebitan sa te neke kreativne strane.Sa marketinske je pun pogodak,ali to je vec neka druga prica.

 

Kuku lele Lemi pa ti skroz pošandrcao!!! Marty je jedan od najkreativnijih gitarista na svetu i jedan od tehnicki najpotkovanijih. Necu da pricam o njegovom udelu u gitarskim deonicama Megadeth-a nego na primer kada poslusas njegove solo albume(sem zadnjeg) ostajes bez teksta. Najjaci instrumental albumi svih vremena. Jebeno neporedivi sa bilo kojim drugim albumima u galaksiji. Kreativnost prsti ko meteorska kisa.

 

 

Kukuuuuuuuu!!!!! Joooooojjjj!!!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako procitas jos jednom,videces da sam napisao da je Fridmen po tom pitanju kurac na biciklu u odnosu na Musavog.I to je cinjenica.On jeste kurton u poredjenju sa Musavim.Bez diskusije.Svaka cast za instrumentale,kurac/palac...ali mi ovde pricamo o pesmama,a ne instrumentalima.Neuporedivo je teze druze napisati pesmu koja ima formu,tekst,refren,pocetak,sredinu i kraj,nego sibati solaze.To je prava umetnost.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni Musavom nesto i ne ide bas posebno u pravljenju pesama od kada mu tu nije helpi hend Martija i od kada je bend izgubio kicmu ili ti Menzu. Dobri su oni i sada i ja ih slusam, ali dok Menza ne uradi tupa, tupa tu Megadeta nema ni do podne. Marti udari svoje orijentom inspirisane solaze i to je Megadet, a ne neki bezzivotni sreding Broderika ili sta ti ja znam koga.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako procitas jos jednom,videces da sam napisao da je Fridmen po tom pitanju kurac na biciklu u odnosu na Musavog.I to je cinjenica.On jeste kurton u poredjenju sa Musavim.Bez diskusije.Svaka cast za instrumentale,kurac/palac...ali mi ovde pricamo o pesmama,a ne instrumentalima.Neuporedivo je teze druze napisati pesmu koja ima formu,tekst,refren,pocetak,sredinu i kraj,nego sibati solaze.To je prava umetnost.

+

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LLLLeeellleeeee, sta je ovo ljudi? Odem na put 10 dana i vidi, junior se vratio, lemi otkida na megadeth, svi provalili da je drover ipak za neki drugi bend, koncerti, turneje svuda oko srbije, hefest vise nije banovan... Samo mi nije jasno sto ne gotivite broderika, moze iz njega dosta toga da se izvuce talentovan je ( mada stvarno malo sirov). A da, i standardna prica kako je musavi ispao licimur i seljacina, ali na to smo i navikli

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću jedini da se izdvojim i kažem da ne bih terao Broderika, veoma nadaren momak, mada mu zameram što ponekad solira van tonaliteta, ali jebiga, niko nije savršen kao Marty. Keep on rockin', Chris! :muzicar:

 

gde si to cuo da ispada iz tonaliteta???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...