Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

....a prvo mi reci da li ti lepse zvuci da ti milos marty to isto kaze umesto mene zato shto ste blizi, il' ipak ja treba da objasnjavam? icon_biggrin.gif

Covece,ne komplikuj.Zaboravio sam i sta sam te trazio da objasnis.Reci zasto je tebi kreten ili sta si vec rekao,kakve veze ima Marty sa time.Mozda se slaze sa tobom,ali to je druga stvar.Tako da,reci ti zaboga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,ne komplikuj.Zaboravio sam i sta sam te trazio da objasnis.Reci zasto je tebi kreten ili sta si vec rekao,kakve veze ima Marty sa time.Mozda se slaze sa tobom,ali to je druga stvar.Tako da,reci ti zaboga!

ok....

- jadno je biti bednik koji se drogira, a u isto vreme i valja to djubre....

- jadno je na opisani nacin i uz sve opisane radnje u konkretnoj situaciji, dobijati ploce, nije deco automatski cool chim se spomene jebanje, to mozda tebi icon_smile.gif ....

- jadno je shto nije mogao da se pomiri da je metallica bolja, iako je kirk retard na stoti stepen, mada tu i imA nekog racionalnog objasnjenja....

- jadno je shto neki ljudi mozda i nisu morali da lete iz benda tako kako su leteli, no stavimo tu obaveznu zadrsku jerbo nismo svedoci dogadjaja....

- nije jadno shto bend ima zaista efektne tekstove sa jasno definisanim stavom, retkost u rock muzici....

happy Now....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok....

- jadno je biti bednik koji se drogira, a u isto vreme i valja to djubre....

- jadno je na opisani nacin i uz sve opisane radnje u konkretnoj situaciji, dobijati ploce, nije deco automatski cool chim se spomene jebanje, to mozda tebi icon_smile.gif ....

- jadno je shto nije mogao da se pomiri da je metallica bolja, iako je kirk retard na stoti stepen, mada tu i imA nekog racionalnog objasnjenja....

- jadno je shto neki ljudi mozda i nisu morali da lete iz benda tako kako su leteli, no stavimo tu obaveznu zadrsku jerbo nismo svedoci dogadjaja....

- nije jadno shto bend ima zaista efektne tekstove sa jasno definisanim stavom, retkost u rock muzici....

happy Now....

samo ovo...

 

1000 Times Goodbye:"You know what? You suck!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

But, he's got a point there Jiggy icon_da.gif ...ipak setimo se jedne Nemanjine provale...mislim da je pod rednim brojem 24..."Dave Mustaine je moj idol, nekako je bas car, ma bog je! " icon_smile.gif

Napisao sam poveci post u pocetku ali me je izdala zelja za svadjanjem.da,u pravu je,ali samo sto se tiche dve stvari.a nemanja je...bog,sta drugo retji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

But, he's got a point there Jiggy icon_da.gif ...ipak setimo se jedne Nemanjine provale...mislim da je pod rednim brojem 24..."Dave Mustaine je moj idol, nekako je bas car, ma bog je! "  icon_smile.gif

btw. noU ofens dzigi al' nadimak ti je malo jadan.... icon_smile.gif (bash popularan termin u poseldnje vreme)....

chmarty, zasto bregovic, 'a i ti me iznevjeri'.... icon_smile.gif

zaboravih - mislim da odavno nije fora prozivanje nemanje, nevezano za to koliko je opravdano il' nije, izlizalo se, a i da se ne pretera....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam poveci post u pocetku ali me je izdala zelja za svadjanjem.da,u pravu je,ali samo sto se tiche dve stvari.a nemanja je...bog,sta drugo retji.

ti bi da se jebes, a da ti ne udje, shto si i saM mogao da se uveris u praksi da je nemoguce - toliko si insistirao za objasnjenjem, da bi onda povukao bulju i odusato od rasprave, anyway, it's fine with me, tvoj chojs....

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw. noU ofens dzigi al' nadimak ti je malo jadan.... icon_smile.gif (bash popularan termin u poseldnje vreme)....

chmarty, zasto bregovic, 'a i ti me iznevjeri'.... icon_smile.gif

zaboravih - mislim da odavno nije fora prozivanje nemanje, nevezano za to koliko je opravdano il' nije, izlizalo se, a i da se ne pretera....

Nadimak nisam sam sebi dao tako da evotigana.gif .Briga me bash kako me zovete.Zaboravio sam da ti se zahvalim za objasnjenje.Hvala.Nisam trazio da mi objasnis a bih se svadjao.Interesovalo me je sta ti mislis.A odustao sam od rasprave jer nemam nameru da se raspravljam sa tobom,naporan si previse.Ako krenem sada da se svadjam,necu zavrsiti za narednih 10 godina.Uostalom,ne volim da se svadjam,pogotovo ne sa kreaturama kao sto si ti.Zato:"Kako god ti kazes".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...