Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e ljudi.. nadjoh na winmixu - go go power rangers biggrin.gif - pise Megadeth kao izvodjac.. ko zna da nisu oni radili muziku, a?

 

i kakva je ovo verzija moto psycho koja se zavrsava nekim akusticnim proseravanjem??? nista mi se to ne svidja!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Mocne rendzere ti JA garantujem da Megadeth nemaju nikakve veze sa tim (sem sto se Dejv u jednoj epizodi pojavljuje kao crni rendzer)...Sto se onog Moto-a tice - jedna verzija albuma (verovatno za japance) sadrzi prelazak moto u pesmu Coming Home, pa se onda opet vraca u Moto ako se ne varam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. salio sam se za crnog rendzera icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Mocne rendzere ti JA garantujem da Megadeth nemaju nikakve veze sa tim (sem sto se Dejv u jednoj epizodi pojavljuje kao crni rendzer)...Sto se onog Moto-a tice - jedna verzija albuma (verovatno za japance) sadrzi prelazak moto u pesmu Coming Home, pa se onda opet vraca u Moto ako se ne varam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s. salio sam se za crnog rendzera icon_uhoh.gif

neko mi je rekao da je za rendzere muziku pisao Steve Vai... ali ne znam da li je to istina... u svakom slucaju Risk je do jaja album samo sto stvarno nije megadeth... pa na onoj kao klasifikaciji albuma par strana unazad, mislim da sam ga stavio na cetvrto mesto ili peto... ali sve je to relativno, svi albumi su po necemu dobri... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi,ovo je poslao onaj MegadethFanatic83,al' su ga banovali (pa ne moze da postuje),pa evo samo da prenesem sta je rekao:

brate,

mene su sjebali, pa sad nemogu nista na yumetal da pisem.

molim te ubaci onaj tekst dole (tour report) (jer sigurno nisu svi videli) i napisi slobodno da je to  "MegadethFanatic" tebi dao.

da znaju ove picke da me jos ima! ohmy.gif) hvala unapred

 

 

TOUR REPORT

BELGRADE/SERBIA, SKCS (From Megadeth online Journal)

 

All night we crawled through the mountains on roads so bad they would cripple a donkey. Because we were headed so far east on this leg of the tour the only bus company that was willing to take us there gave us the most battered pieces of crap I've been on. The air conditioning doesn't work at all in the band bus, the windows are sealed so there is no air flow, and the toilet reeks so bad that our eyes feel like they've been maced.

 

Also the farther east we go the worse the roads get and the harder it is to follow or depend on the road signs - as a result the drivers keep getting lost and all estimates on travel times a pathetically far off. So we spent all night reeking and rolling through treacherous mountain roads into Croatia, then north through the de-militarized zone and on up into Serbia.

 

It turned out to be the most restful part of the trip so far.

 

It seems that Serbia is on the verge of breaking away from its troubled past. There were still some signs of recent conflict, buildings that were still caved in from missiles or mortar shells. But there is also a sense of a society on the upswing.

 

One thing is for sure - they were happy to have us there and did everything they could to take care of us. The fans were amazing. The venue was packed wall to wall and there were at least as many kids outside hanging around to listen as there were inside watching. Also there were fans on nearby rooftops. Fans precariously balanced on stone walls peeking over the edge of the venue. Fans in trees grinning through the leaves and banging their heads on the branches.

 

Sorry Finland, Serbia actually managed to beat you out in the manic enthusiasm department. But before we pass out any trophies, I'm waiting to see what South America has in store for us.

Eto ljudi cisto da znate...pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MajstorZika

hvala mu biggrin.gif

 

 

nek posalje to u mailu organizatoru. o toj djeci sto su visila po drvecu icon_smile.gif i o toj sali `wall to wall`

laugh.gif

hvala blondi

a ti wizard tebi nesto smeta ,ha?

 

Organizator se zove zlatko...

Znam treba da budemo srecni da su Megadeth uopste dosli...ali jebiga kad vec takav bend dolazi treba da bude i neka organizacija a ne ta cobanija sto je bila... ja mislim van BG niko nije znao da Megadeth dolaze...al dobro sad budala ostaje budala.

Ja sam bio na koncert, i slikao + snimao sam. nazalost nisam "holy wars" al neke druge stvari...kvalitet nije kao na DVD naravno, al moze da se gleda!

nego kao sto znate uvek me banuju moje "kolege i koleginice" (nabijem ih..)

i zato ne mogu da stavim ovde za upload. jedva sam i ovo uspeo

pivopije.gif Pozdrav Tebi Laza i sharkey (si ziv bre?) i tebi blondi..

a hocu da iskoristim sansu da sve oteram u picku materinu koj me banuju (michelle?Dodjavola?...) znate ko ste. aha- vidimo se 95% u Avgust...Jelena je vec dole kod tetke..ja jos radim...

 

 

Srbija bre najbolji smo Srbija.gif (i ako se uvek neke stoke&krave nadju)

 

Pozdrav,

vas MAJSTOR ZIKA (MegadethFanatic) violent.gif

Edited by MajstorZika

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji ti je kurac? ja sam samo reko da je sve to vec bilo na nekoj prethodnoj strani...

 

neznam dal si se ti mozda nadao da cesh da nam otvorish oci i pokazesh neshto kao vau super ali jebesh ga.... nisi jedini koji posecuje megadethov sajt...

 

 

no hard feelings!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a hocu da iskoristim sansu da sve oteram u picku materinu koj me banuju (michelle?Dodjavola?...) znate ko ste. aha- vidimo se 95% u Avgust...Jelena je vec dole kod tetke..ja jos radim...

slatko me nasmejes svaki put..ajde dodji bre vise..da se vozimo u Audiju icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MajstorZika

slatko me nasmejes svaki put..ajde  dodji bre vise..da se vozimo u Audiju  icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif

jao bre koliko puta sam te lepo pitao za adresu, al nikad nisi odgovorila (ili nisam mogo ja da udjem jer ste mene i nju banovali i bez razloga)

WIZARD izvini nisam citao predhodne strane, hteo sam prvo da probam jer mogu opet da postam...ima mozda neke ljude koj jos nisu videli pa zato sam stavio, a ne da bi se pravio "vidi samo ja imam i niko drugi"

 

kako bre neki ljudi odmah ljubomorni na svaki kur+c ili im nesto smeta.

ali ajde...jos da kazem da mi Dave signirao Tshirt posle koncerta,ha! naravno i sliku imam..(to je za one koj ocekuju da se pravim vazan) hteo sam da je stavim ovde nego NEMOGU nikako da ubacim sliku.STO MI TO NE DOZVOLITE?

hteo sam i snimke da stavim od koncerta da bi mogo svako da gleda al i to mi ne daju.

Jebiga....

vidis blondi nisam ja tako los pitaj tu neke ljude pivopije.gif a kako se osoba prema meni ponasa tako ja prema njoj....

laku noc svima icon_spava.gif

 

Ej dodjavola - jebeno je malo sa crnim audijem u BG.Verovatno cu Autobusom ili uzmem od strica "nissan" biggrin.gif ali nema frke, 95% ce da se vidimo i upoznamo.

Edited by MajstorZika

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIZARD izvini nisam citao predhodne strane, hteo sam prvo da probam jer mogu opet da postam...ima mozda neke ljude koj jos nisu videli pa zato sam stavio, a ne da bi se pravio "vidi samo ja imam i niko drugi"

 

ma opushteno... pivopije.gif

 

 

 

ali ajde...jos da kazem da mi Dave signirao Tshirt posle koncerta,ha! naravno i sliku imam..(to je za one koj ocekuju da se pravim vazan) hteo sam da je stavim ovde nego NEMOGU nikako da ubacim sliku.STO MI TO NE DOZVOLITE?

hteo sam i snimke da stavim od koncerta da bi mogo svako da gleda al i to mi ne daju.

Jebiga....

 

mhihi.gif brate nebi reko da ti nedaju nego da morash da uploudujesh slike negde na web pa da onda ovde turnesh link ka toj tvojoj slici.... icon_da.gif

 

 

 

a mozda i greshim... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam imao svoju prvu svirku pred 800(800 ljudi zamislite) uh i prezivio sam.popio sam dva piva pre svirku da se malo opustim!

svirali smo prvo duke nuken

totnado of souls(brze od orginala9

evil eye,black star

i the trooper joj jeste bilo mocnó mada ipak me je trema bila uhvatila.

posle tornado of souls sam ja onda sam svirao oko 10-15 minuta neka sola itd i neka sranja izvodio

svirao sam vivaldi trubute naopacke!yeah

prvi nastup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...