Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

hvala za trecu i cetvrtu!!! laugh.gifmusik19.giflaugh.gif

 

 

 

 

 

 

 

nego nesho, kolko zauzimaju sve te slike??? mislio sam da mi givnesh disk pa ti ja vratim posle ili tako neshto... ili ako mozda imash negde sve slike zakachene na net???

 

 

 

 

 

pivopije.gif

nemam ih na netu sve...zato sto ih imam malo vise od 200,a ko ce to da kaci...sa cd-ovima sam prazan totalno,givni ti meni jedan,pa ces dobiti i slike sa megadethai slike sa dugmeta ako zelis icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji sam ja kreten.. nisam ni znala da sve ovo mogu da skinem.. ako kome trebaju ovi snimci nek me kontaktira na pp.. posto valjda ovo mogu samo clanovi kluba da `skinu`.

 

 

AUF WIEDERSEHEN LIVE! [ 8/8/2005 ]

Megadeth play Cheap Trick's classic Auf Wiedersehen live in Tokyo, Japan on Nov 23 1998!

 

 

IN MY DARKEST HOUR - LONDON 1992 [ 7/4/2005 ]

Recorded live at the Hammersmith Odeon in London, England on Sept 30, 1992!

 

 

 

LUCRETIA - UNPLUGGED - BACKSTAGE - VIDEO [ 5/30/2005 ]

Exclusive to Fan Club Members! Dave, Marty, David, and Nick play Lucretia unplugged backstage in 1990! Download the video!

 

 

 

502 LIVE!!!! [ 4/14/2005 ]

They said it was never played live!

Here's another exclusive MP3 coming at ya...

 

 

Exclusive video of the band performing [ 3/22/2005 ]

First it was an exclusive MP3, now we are giving you an exclusive video!

 

skinula sam pola.. vrhunski kvalitet biggrin.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa, ljudi - morate pogledati ove snimke!!

 

 

na mary jane snimku od prije 20 godina neka riba zaskace davea, a on drogiran jedva na nogama stoji..

 

odlican unpluged u backstageu.. nick udara palicom od palicu, marty se onio kao da ga stadion slusa.. icon_smile.gif

 

 

i odlicni 502.. sa solo bubnjevima!

 

 

 

super super super.. rijetki i kvalitetni snimci icon_da.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bre NE mozes?? (srpski=negacija odvojeno icon_wink.gif )

 

Ja skidam Lucretiu....ce vam javim kad bidne icon_smile.gif !

e zajebi me gramatike...

 

 

 

a ovo nece da se pusti pa nece... konkretno za lukretiu pishe:

 

Windows Media Player cannot play the file. The Player might not support the file type or might not support the codec that was used to compress the file.

 

 

 

za aufidrzen:

 

 

Windows Media Player cannot play the file. One or more codecs required to play the file could not be found.

 

 

jel zna neko shta bi to moglo da bude??? nedostatak kodekova? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

paaaaaaa...'pretpostavljam' da su kodeci...

a zasto uopste pustas in media playera?? ako ti ne bude radilo ni iz drugih program, skini s neta programcic GSpot (nije ono sto mislis icon_wink.gif ) - on ti za svaki fajl kaze koji kodek ti treba da bi radio kako treba, pa onda skini i njih.

u svakom slucaju probaj iz mv2playera da pustis posto on koristi i neke svoje kodeke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam juce gledao sve njihove home videe...Secas se kako Marty izgleda na Rusted Pieces....E TO JE ZBUN!!!! A Nick izgleda kao sa drveta da je sishao...cccc

Bas me je uhvatila nostalgija za tom starom postavom...jos kad sam gledao Evolver...tuzno sto Junior, Marty i Nick nisu vise tu sad.gif

 

Sto se nicka tice...imam jedan video gde jos gore izgleda...sviraju TOC sa onim uvodnim Juniorovim solazama...i tada kad Nick krene deluje kao da ce da padne sa bubnjeva...

 

Jesi li primetila kako je Dave nadrkan na Lucretii?? Obrati paznju kad nesto prokomentarise Juniorovu majicu kako se ovaj samo na tren nasmeje i odmah napravi neku skenj-facu. I pred sam kraj kad im kazu jos pet minuta kako Nick gleda Dejva...kao dete kad nesto zabrlja pa ne sme da pogleda roditelje! Super je...hvala ti jos jednom Tanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajl ti je MPEG. Znas sta moze biti: ako si skidao nekim skrnavim programom za download, nekad se desi da napravi gresku prilikom nastavljanja i onda skines sjeban fajl. To mi se kod Opere desi nekad, ali Download Accelerator ne pravi problema. Znaci, moze biti da si lose skinuo fajl.

Meni radi iz bilo kog plejera da pustim...probaj jos jednom da ga skines pa mi javi da li radi.

 

 

Inace, skinuo sam i Mary Jane...smesno! Imam jos i snimak Rattleheada sa tog koncerta. Dejv strasno mumla, obezbedjenje ne moze da kontrolise masu, opsti haos...Bas me zanima da li je posle pesme rekao nesto onoj devojci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...