Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

uzeli su novog clana jer im treba za album. meni je licno rekao da ce biti novi album uskoro, a nadam se da to nije zato sto sam mu namigivala icon_smile.gif (uhvatila me promaja noc prije na lijevo oko)

 

 

 

ocekuje se jos jedan gigantour s gansima ovaj put.

st anger je govno na kvadrat, dave pravi muziku.

 

rad odobren, vic, bachi ga ovdje slobodno biggrin.gif

ne znam ni ja engleski savrseno pa me ne interesuju mnogo sitnije gramaticke greske, jer nije u pitanju poezija nego ko zna koliko kucanih strana. svidjaju mi se podnaslovi. ako si i krao - dobro si ukrao pivopije.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi kitu, neinspirisanije komponovanje od poslednjeg albuma ne postoji, a da je bolje od angera najmanji je problem....

 

da li bi dala dejvu?

Pa ne znam sta ochekujes od coveka koji se skinuo sa heroina itd.

Dobro je i da je ovako pocheo pa cemo videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ces... PA GRESI COVEK BRE!!! icon_da.gif

 

Pa i ja kazem, dobro je da je TEK poceo, mislim pocetak je to, bolje ista nego nista...

 

Eh, osecam se kao da je juce bio izlazak Killing Je Moj Posao i posao je Good... icon_da.gif i era heroina...

 

A sad malo lose i neukusne sale - ja sam se prIJe petnaeS godina skinuo sa cvaraka i kavurme... mhihi.gificon_da.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi kitu, neinspirisanije komponovanje od poslednjeg albuma ne postoji, a da je bolje od angera najmanji je problem....

 

da li bi dala dejvu?

Postajes neukusan, ko i sta bi na ovo imao da kaze... no.gif

 

Sto se tice albuma, to je vec prezvakano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravi kitu, neinspirisanije komponovanje od poslednjeg albuma ne postoji, a da je bolje od angera najmanji je problem....

 

da li bi dala dejvu?

1. covjekovo stvaralastvo ne moze biti na vrhuncu 20 godina za redom. postoji samo jedan put do vrha i stara slava se tesko ponavlja.. kad bolje razmislim, trenutno ne mogu da se sjetim benda/muzicara/umjetnika koji je to postigao. dave ima kreativni pad, koji je opravdan zivotom, godinama, samim vremenom, obzirom da sam stvara i da nema pomoc martyija recimo.. i to nije samo slucaj kod ovog benda i ovog covjeka, tako da to ne mogu smatrati negativnim. nekad se nesto dobro napravi, nekad lose, bitno da se radi i stvara. covjek ne voli da sjedi, ima porodicu, od njegove muzike hljeb jede ko zna koliko stotina ljudi koji rade oko mustainea.. bitno da je ostao dosljedan sebi, onome sto voli i stvara i sto nije pristao na kompromise. njegovo `tezgarenje` meni je praznik za usi, a tvoje proseravanje mi se na glavu popelo, jer ne umanjuje uspjeh ovog benda niti govori ista o njemu, osim sto samo zauzimas megabajte glupim postovima na ovoj temi.

 

 

2. daveu bih dala iskljucivo tvoju guzicu. da te uposli da mu cuvas djecu, cistis kucu, i sredjujes bastu... cisto da vidis sta znaci stvarati, a sta znaci srati. toliko.

 

 

ajd sad ti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisao sam na Engeskom user posted image

Evo za vas koje je mrzelo da se iscimate i pogledate...novi Basista voljenog nam Banda izgleda ovako :

user posted image

Rodjen je Januara 13, 1959...Svirao do sada u bandovima : BLS,Ozzy Osbourne,David Lee Roth,...

Inace imao je mnogo kul bradu ali je obrijao...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego bre ljudi jel moguce da niko nema snimak koncerta u Beogradu...ima najmanje 200 od metallice a nijedan od mega...user posted image

znam lika koji ima 3 pesme i intervju ,video snimak ali to prodaje za 500 din .

a ja sam nabavio koncert Megadeth - Jones Beach, Wantagh, NY 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

e sta je zakk ucinio od covjeka icon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

 

jedva cekam da vidim dasu uzivo.. nadam se da je visok, mrzi me da se zaskakujem da vidim sta se desava po bini laugh.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. covjekovo stvaralastvo ne moze biti na vrhuncu 20 godina za redom. postoji samo jedan put do vrha i stara slava se tesko ponavlja.. kad bolje razmislim, trenutno ne mogu da se sjetim benda/muzicara/umjetnika koji je to postigao. dave ima kreativni pad, koji je opravdan zivotom, godinama, samim vremenom, obzirom da sam stvara i da nema pomoc martyija recimo.. i to nije samo slucaj kod ovog benda i ovog covjeka, tako da to ne mogu smatrati negativnim. nekad se nesto dobro napravi, nekad lose, bitno da se radi i stvara. covjek ne voli da sjedi, ima porodicu, od njegove muzike hljeb jede ko zna koliko stotina ljudi koji rade oko mustainea.. bitno da je ostao dosljedan sebi, onome sto voli i stvara i sto nije pristao na kompromise. njegovo `tezgarenje` meni je praznik za usi, a tvoje proseravanje mi se na glavu popelo, jer ne umanjuje uspjeh ovog benda niti govori ista o njemu, osim sto samo zauzimas megabajte glupim postovima na ovoj temi.

 

 

2. daveu bih dala iskljucivo tvoju guzicu. da te uposli da mu cuvas djecu, cistis kucu, i sredjujes bastu... cisto da vidis sta znaci stvarati, a sta znaci srati. toliko.

 

 

ajd sad ti.

ma odgovorih ti zasto je tezgarenje....

 

i ponovicu najkrace, bend vise nema shta da ponudi, martijeva pomoc nije bila sustinska u bendu s obzirom da je on uglavnom samo sola potpisivao, kakve ce pesme biti nije zavisilo od njega sustinski....

ukratko - kada se dozivi kreativni Pad i suoci sa time da nema vise ideja, onda se treba dostojanstveno povuci, a ne tezgariti, pa objavljivati sumnjive price o sjebanoj ruci, pa se vracatI, pa onda opet kenjati kako je poslednja turneja, pa nekako opet nije i tako dalje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ponovicu najkrace, bend vise nema shta da ponudi, martijeva pomoc nije bila sustinska u bendu s obzirom da je on uglavnom samo sola potpisivao, kakve ce pesme biti nije zavisilo od njega sustinski....

ukratko - kada se dozivi kreativni Pad i suoci sa time da nema vise ideja, onda se treba dostojanstveno povuci, a ne tezgariti, pa objavljivati sumnjive price o sjebanoj ruci, pa se vracatI, pa onda opet kenjati kako je poslednja turneja, pa nekako opet nije i tako dalje.....

1. bend ocigledno ima sta da ponudi, dok je gigantour bio rasprodat unaprijed. nema TEBI licno, ali za tebe i ne sviraju.

 

2. martijeva pomoc nije bila sustina, SAMO je solo potpisivao - SOLO, moze pjesma i bez njega, moze i harmonika da se ubaci icon_smile.gif poenta je: bend vise ne zvuci isto. hvala.

 

 

3. kad se dozivi kreativni pad, onda treba zatvoriti kompaniju, otpustiti stotine radnika, i povuci se u svoju sobu cekajuci da ti zena donese hljeb u kucu. treba napustiti posao koji se radi 20 godina, zato sto tamo neki lijevi kriticar smatra da je bend dozivio kreativni pad. ocigledno da jeste kad se uporedi era iz Rust in Peace, ali i nije kad se uporedi danasnja situacija, kad mnogi bendovi i dalje nisu ni prismrditi megadethu po kvalitetu. Dave ima INSTITUCIJU koju sigurno nece zatvoriti sve dok iole moze da radi, RAD JE NESTO STO JE STVORILO NJEGA, ALI TI TO NE MOZES DA SHVATIS ZATO STO NISTA NE RADIS OSIM STO SERES.

 

4. takodje, ako ces o dostojanstvu, on ga ima vise nego 90% ljudi na muzickoj sceni. covjeku koji je preguglao toliko mnogo, SULUDO je pricati o dostojanstvu zato sto on ne pravi kompromise u rangu Metallice i posljednjeg albuma, nego nastavlja da stvara metal, onakav kakav mu trenutno `lezi` i ide na ruku, iako prodaje 15 puta manje od pomenutog benda. zaboli njega za to.

 

 

5. price o ruci svakako stoje, naravno - pretpostavljam da je tebi licno trebao da donese doktorov izvjestaj o tome. takodje, vjerujem duboko da je povez nosao godinu dana sto u javnosti sto u kuci, cisto da bi ga ljudi sazaljevali, posto jadnicko nista nije uspio u zivotu.

 

 

6. kao sto rekoh, posljednja turneja - niko ne moze sigurno znati nista pa ni oni. zavisi od finansija, raspolozenja, tehnickih stvari. tako stonesi pricaju unazad 20 god da im je posljednja pa nije itd.. ja nisam procitala nigdje da je to dave izjavio.

 

 

 

 

 

Nije tacno da je nekreativan...to je samo stil MEGADETHA na koji smo navikli,ne moze svaki album daima HANGAR 18 , TRAIN OF CONSENQUENCES itd..

 

 

nemoj tako........ treba dostojanstveno da se povuce posto vise ne moze da pravi Hangar sa svojih 40 i kusur godina kao sto ga je pravio s 20 i kusur. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тања, а што ниси причала са Дејвом, оно кад сте се сликали, да им будеш званични гласноговорник? Мислим да то нико не би радио боље од тебе, али најозбиљније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da ti znas sta smo mi radili prilikom slikanja.. bolje od posla glasnogovornika biggrin.gifbiggrin.giflaugh.gif

 

 

zezam se naravno.. ne znam tacno sta mislis. koju vrstu posla i sl kad tamo ima bar 20 njih direktno zaduzenih za veze, medije, turneju i sl... oko nas je bilo 10-ak hard-core fanova, jako malo vremena, menadzerija cijela, predstavnici za stampu, a licno sam razgovarala s ribom koja je njihov predstavnik za medije: konkretno ona je veza sa medijima kad treba da se emituje neki dokumentarac, spot, emisija, shou.. objasnjavala mi je malo kako to funkcionise, kako prosledjuju materijal za emitovanje i odlucuju sta moze a sta ne, sta je zanimljivo a sta ne..

a fora, ona mi je sama prisla, posto sam joj se ucinila poznatom - a u stvari me prepoznala sa koncerta u vegasu.. ko bi rekao u onoj cijeloj rulji laugh.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...