Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

pa vuce zar moze mod toliko spama da napravi na jednoj temi.. ja probah da kazem nesto u vezi s temom ovdje 10 strana minimum sranje.. zar nema pp za to sto pricas s helanoranotos?

 

ajde malo.. pa i malo vise.. ali jebi ga sad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da si slala sliku neke druge gitare... icon_mrgreen.gif

E jel ova,jer tu sam posavila na jednu od tema! icon_da.gif

http://i7.photobucket.com/albums/y282/Hell...a/YU/gitara.jpg

Bratova inace,al' koliko je ''pretijerano-koristi'' izgleda

da ce mene da dopane na kraju! icon_rockdevil.gif

 

Ma koji spam,samo vrsimo razgovor,ljudi smo! icon_smile.gif

A ti blondice,ne bavis se muzikom ha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vuce zar moze mod toliko spama da napravi na jednoj temi.. ja probah da kazem nesto u vezi s temom ovdje 10 strana minimum sranje.. zar nema pp za to sto pricas s helanoranotos?

 

ajde malo.. pa i malo vise.. ali jebi ga sad..

Diamonde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije blondie losa samo je debela i poseduje nekonstruktivno upotrebljen visak masnih naslaga u predelu grudi.... icon_smile.gif

Jer moras bas na svaku moju saljivu opasku da se nadovezes sa nekom uvredom no.gif ...pocece i mene ljudi da mrze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helanoranotos

A ti blondice,ne bavis se muzikom ha!

 

ne sviram instrument nikakav ako na to mislis. ali slusam muziku. ti vidim sviras (podrzavam) ali ne vidim da imas neko vece znanje od mene.. ili te jednostavno mrzi da pises nesto makar malo inteligentnije na forumu od `maideni rulaju!`, od 8000 postova za manje od godinu dana, ne procitah tri ciste mudrolije. ne pisem ih ni ja, ali ne ocekujem od tebe takvu kritiku. pozdrav.

 

Marty F

Diamonde?

 

znala sam da ce neko nesto tako napisati.. znas i sam koliko ja mogu da spamujem, ali ova je eli zajebala i mene i michelle i dodjavola i tebe i sunraya i ostale bivse najvece spamere po yumetalu. ne volim ni ja diamondovo smaranje, ali u posljednje vrijeme se smorih od djubreta na temama na kojima NE treba da ga bude. poz i tebi.

 

Sunray:

nije blondie losa samo je debela i poseduje nekonstruktivno upotrebljen visak masnih naslaga u predelu grudi....

 

zasto pricas o mom izgledu kad me nikad vidio nisi? ne ljutim se na bilo koga ko mi kaze da sam debela, jer me tako interno zovu bas bliski ljudi, a ti to nisi. nisam nikad imala komplekse debljine (u Americi se osjecam kao super-mrsavica), ali vidim da ti imas strasno velike komplekse po pitanju svoje inteligencije, rjecitosti i izgleda. pa zasto te komplekse ne treses u nekoj teretani, ili u nekoj suTci? sto covjece gnjavis stalno ljude po yumetalu vrijedjanjima bez razloga? ne sjecam se da sam te ikada uvrijedila - uvijek sam probala fino da ti kazem sta je i kako je, pa i preko pp-a.. stvarno ne znam koji je tvoj problem. (i da me kritikuje Brad Pitt, pa ajde.. ali ti...... icon_smile.gif )

 

 

NecistaKrv

a ko je blondie, ne vidje ja tu djevojku

 

Tanja Krstic, od oca Save i majke Borke, rodjena 20.11. 1980. godine u Sarajevu, opstina Centar. Zavrsila OS u Hadzicima, Srednju u Ljuboviji, pretutnjala 3,5 godine rata, hodala po sahranama pola zivota, dva puta bila izbjeglica i jednom raseljeno lice. radila kao kondukter, spremacica, peracica podova, beracica malina, prodavala 064 kartice, radila za Buku, REX, MEX, Student, Politikolog, Explosiv, studirala novinarstvo, otvorila 2 foto radnje, rasprodala nakon 2 godine obje, dosla u Ameriku, spavala po aerodromimima, parkovima, sa sve koferom u ruci prosla vise od pola Zapadne obale, skrasila se u Sacramentu i sad objasnjavam tebi ko sam i sta sam. znam da si nova na forumu, ali probaj da naucis da koristis pp. poz.

 

michelle

Blek sanrej jos 9 dana bez postovanja

 

ispala si Prva Metla yumetala (nista uvredljivo), ali te podrzavam. icon_da.gif ja bih to i ostrije.

 

 

 

P.S. Vuce, ja znam da su ti Agro-metal i Seljacka Buna prioriteti, ali ako neces da radis svoj posao daj ga nekome ko oce. poz!

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jel ova,jer tu sam posavila na jednu od tema! icon_da.gif

http://i7.photobucket.com/albums/y282/Hell...a/YU/gitara.jpg

Bratova inace,al' koliko je ''pretijerano-koristi'' izgleda

da ce mene da dopane na kraju! icon_rockdevil.gif

Ovo izgleda isto kao moj stari Chester... nisu lose te Aria gitare.... imao sam prilike da probam pokoju

Share this post


Link to post
Share on other sites

auh' stephanuse ova te vrijedja...da si zensko... icon_smile.gifno.gif gledaj ga...kako je dobarrrr... icon_redface.gif (ubiche me elly sad) icon_uhoh.gif

eto ih u potpisu mi to je cila grupa nechiste krvi... wub.gif malo ih reklamiram...

samo sam ja posljednji dronjak... neche me prime u band barem da lupam kutlachom od lonac... icon_sad.gif

 

gledala sam neku ribu na tv sinoch kako li ga mlati gitarom u nekom brutal bandu... icon_rockdevil.gif dobro je kad vidish zensko nashta je sve sposobno...treba i za onakvo neshto imat guts...

 

obojanioooooooooo icon_wink.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo izgleda isto kao moj stari Chester... nisu lose te Aria gitare.... imao sam prilike da probam pokoju

Naravno da nisu lose,svidja mi se dizajn,mnogo!

A brate nit su skupe,mogu se naci i za 400$!

mada akustics su opet jeftinije u pola cijene! icon_da.gif

 

offtopic.gif`maideni rulaju!`, od 8000 postova za manje od godinu dana,

 

I to je smatram sve sto zas da mi ukazete,de za ime svega

ne zelim da se svadjam,al'nervira me to vase non-stopno ponavljanje

uvezi IM+mojih postova! wallbash.gif dokle vise....

 

Imam znanja,umijeca (ako treba uvijericu te-samo pitaj)

i mogla bi sad da ti raspletem pricu o mojoj muzickoj sklonosti/karijeri

od A do Znj,al' nije vise ni poenta,jer koliko vidim

ovdije ispadam jedino JA najveci problem!

 

ADIO! Iskreno se nadam za one koji me MRZE da bez mene

i mojih postova cete moci lakse da disete i spavate nocu!

 

*Twigg hvala za free reklamu naseg benda! Vataj pivopije.gif vidimo se u studiju veceras! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema na chemu...glavno da ja imam prvi autogramiran cd... wub.gificon_wink.gif

 

i ne daj se neurozirat lipa moja... no.gif ti si talentovana gitaristkinja...kad se neka javi da mlati u bandu kao ti...onda chemo da prichamo...pusti alapache duga jezika a kratkog uma... mrred.gif

 

jupi onda donosim lonac da lupam... icon_smile.gif kad ne umijem da sviram gitaru... icon_sad.gif ma volim ja klavir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

.onda chemo da prichamo...pusti alapache duga jezika a kratkog uma... mrred.gif

 

j

dovoljno mi je `dug` um da skapiram da se ovo na mene odnosi draga.

 

 

 

hellanoranotos - prva si me povukla za jezik, a nikad se niko ne vuce za jezik ako znas da nisi u pravu. fino sam napisala odgovor o tome `kako se ja ne bavim muzikom` - pa eto sam ti rekla, cisto da znas - ne znam cemu vrijedjanje. bitno - blondie se nikad ne vuce za jezik ako nemas jebeno dobar argument za to. poz i tebi.

 

@heavy jerk: mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mozes i ovde u Padinjaku u mardelju da sviras...

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pivopije.gif

ne bavim se ja muzikom sreco...samo sam navela da volim klavir...ne sviram ja nishta... icon_sad.gificon_cry.gif ja sam dugonoga po modnoj pisti...talenat mi nije u prstima nazalost.... icon_sad.gifno.gif volim nekad da se opushtam uz klasiku...kad mi ponekad puca glava od prejakog brutalca... icon_da.gificon_wink.gif

 

gledaj shta je zensko i gitara... mrred.gif

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bavim se ja muzikom sreco...samo sam navela da volim klavir...ne sviram ja nishta... icon_sad.gificon_cry.gif ja sam dugonoga po modnoj pisti...talenat mi nije u prstima nazalost.... icon_sad.gifno.gif volim nekad da se opushtam uz klasiku...kad mi ponekad puca glava od prejakog brutalca... icon_da.gificon_wink.gif

 

gledaj shta je zensko i gitara... mrred.gif

user posted image

Ova izgleda ocajno

Share this post


Link to post
Share on other sites

je li to matorka iz girlschool?

icon_smile.giflaugh.gif nemam pojma tko je...samo sam je vidila... mrred.gif

al' zato patricia morrison je pljunuta elly...samo shto ne svira i ona bass...

 

user posted imageuser posted image

 

i ne gledaju se gitaristkinje po izgledu no po umijechu... icon_razz.gif

Edited by Twiggy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...