Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ako vam trebaju pare idite u grad Blueberry...tu negde blizu kupite kucu za saveovanje..u Blueberryju imate da se kladite na konjske trke(zgrada sa nacrtanim crvenim konjem)...znachi lepo kupite kucu lupite jedan save odete do kladionoce i ulozhite sve pare na favorita  icon_mrgreen.gif ako izgubite(shto je vrlo moguce) uchitate pa ponovo

Pre neki dan sam provalio da te kladionice imate u svakom gradu sem las venturasu. Secam se da je u Los Santosu negde u onom kraju gde je vila od onog repera, kladionica je ispod auto-puta

Eh da... prvo sam imao oko 150 000$, i sve sam ulozio na kladjenje i zaradio sam 1 600 000$ Zatim sam otisao u kladionicu ponovo i ulozio 1 000 000$ posle te trke zaradio sam 12 000 000$ tako da sad radim sta mi se hoce. Mali savet: kad se kladite uvek stavljajte pare na konja koji ima najvecu kvotu, znaci najgore sanse da pobedi, obicno je ta kvota 1/11 ili 1/12

Edited by demarko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam provalio da te kladionice imate u svakom gradu sem las venturasu. Secam se da je u Los Santosu negde u onom kraju gde je vila od onog repera, kladionica je ispod auto-puta

Eh da... prvo sam imao oko 150 000$, i sve sam ulozio na kladjenje i zaradio sam 1 600 000$ Zatim sam otisao u kladionicu ponovo i ulozio 1 000 000$ posle te trke zaradio sam 12 000 000$ tako da sad radim sta mi se hoce. Mali savet: kad se kladite uvek stavljajte pare na konja koji ima najvecu kvotu, znaci najgore sanse da pobedi, obicno je ta kvota 1/11 ili 1/12

Meni stoji na oko 45 miliona $ icon_mrgreen.gif to sam sve zaradio na kladjenju icon_mrgreen.gif ali jednostavno nemam zhelju da zavrshim jebenu igru jer me je toliko smorila da je to strashno icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni stoji na oko 45 miliona $ icon_mrgreen.gif to sam sve zaradio na kladjenju icon_mrgreen.gif ali jednostavno nemam zhelju da zavrshim jebenu igru jer me je toliko smorila da je to strashno icon_mad.gif

I mene... stigao sam do predzadnje misije, pokusam da je predjem, ubiju me smorim se i pustim koncert dream theater-a... I tako vec 2 nedelje icon_smile.gificon_smile.gificon_cool.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ukucaj sifru i predji

Nikad ne igram sa siframa, hvala lepo. Presao sam i Liberty i Vice city bez ijedne sifrre i ovo cu. Mislim koja je poenta igrati sa siframa? Smisao igre po meni i jeste da se mucis dok nesto ne predjes, a ne da ukucavas sifre cim se negde 'zaglavis'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasisti icon_smile.gifno.gif

 

Najbolji GTA, hands down icon_da.gif

 

Mogu da se kladim da je vecina vas odustala od igranja jer niste uspeli da naucite da letite icon_smile.gif ...samo zato sto ste bili lenji da se malo potrudite...

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasisti icon_smile.gifno.gif

 

Najbolji GTA, hands down icon_da.gif

 

Mogu da se kladim da je vecina vas odustala od igranja jer niste uspeli da naucite da letite icon_smile.gif ...samo zato sto ste bili lenji da se malo potrudite...

Ja sam nauchio bez problema da letim evotigana.gif ono dragoceno iskustvo sa F16 je sada doshlo do izrazhja...poslednje shto sam preshao je ona misija kada sam povratio kucu Mad Doga i otada vishe nema zhelju da igram no.gifno.gif

 

Najbolji GTA, hands down icon_da.gif

 

pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifno.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam se samo tu zaglavio svojevremeno...pazi ovako...

 

Prvo ukljucis CAPS LOCK da bi aktivirao amortizere, tj. podigao auto e onda pritiskas strelice da bi skakao...samo moras da pritiskas one strenice sa brojevima na tastaturi...nadam se da sam dobro objasnio icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...