Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

To "METAL" su izvalili laici koji blage veze nemaju sa muzikom,zna se shta je Pantera,kao i za sve drugo i za njihovu muziku se zna shta je.Za to vreme Moderni(veshtachki)thrash sa kreni stani rifovima,ima i koketiranja sa HC-om,vokali,bubanj,gitare sve u u tom groove fazonu....Za to vreme je to bilo ultra moderno,thrash metal je doziveo krah a ta ekstremnija scena je ostala na bendovima kao shto je Pantera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...Pantera :muzicar:

Jebeno najbolji bend 90ih godina!!!

E sad,interesantno za ovaj forum je to sto kad neko napise nesto u ovom fazonu,kao sto sam upravo ja,mora da naznaci da je to njegovo misljenje da ga ne bi popljuvali neistomisljenici...E pa pljujete kolko ocete!!!!Najbolji su :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o tome,normalno da je to tvoje mishljenje jbt,i logichno je da pishesh svoje mishljenje,ali me nervira to dizanje Pantere u nebesa i to na Thrash podforumu.Ako ste toliko zapeli da je Pantera jednostavno METAL onda trazite da vam otvore podforum METAL i nek tu stoji samo Pantera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu bitni pravci i pod pravci, to su rasprave za klince i gubljenje vremena...bitna je muzika...da li je nesto dobro ili nije dobro...

 

A na koncertu su bili toliko mocni...neopisivo...steta sto ih vise nikada necemo gledati...

Kad se samo setim kako sam Madjarima u Pesti pokazao brutalnu sutku na srpski nacin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o tome,normalno da je to tvoje mishljenje jbt,i logichno je da pishesh svoje mishljenje,ali me nervira to dizanje Pantere u nebesa i to na Thrash podforumu.Ako ste toliko zapeli da je Pantera jednostavno METAL onda trazite da vam otvore podforum METAL i nek tu stoji samo Pantera...

 

Pazi....Ovdje ima milion bendova koji se nalaze na podforumima dje im nije mjesto..Npr.kad sam tek dosao na forum zapalo mi je za oci da se Orphaned Land nalazi u Gothic/Doom podforumu...skrenuo sam paznju i moderator ga je prebacio na Progressive.Skoro je bila slicna prepirka na Opeth temi..U principu,slazem se da nijesu klasicni thrash,ali dje ces ih drugo stavit?Jer jesu posebni bili tad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu da prodju oni na ovom podforumu ali me nervira kad mi kazu oni su jednostavno metal.Ako su jednostavno metal onda nek se posebno za njih napravi podforum.

Nisam rekao da je Pantera losh bend,jeste Pantera dobar bend i jeste prepoznatljiv bend ali bilo je josh bendova koji su svirali prilichno slichnu muziku.Metal je mnogo shirok pojam moze da znachi bilo shta,a opet nije Pantera toliko svestrana,ona se kretala u okviru jednog ili dva zanra....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам да јесте. Својој бившој девојци сам је био пустио да погоди који је бенд. Није могла да верује кад сам јој рекао.

Јој, бре, никако да набавим ту плочу, аааааааааааааааааааааа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,to je cinjenica.U ovo vreme,totalno atipicna Pantera stvar.Refren pogotovo.Ali odlicna pesma,kakav samo solo ima...fenomenalan!

 

Iako,vec se tu moglo i osetiti kojim ce otprilike putem nastaviti Pantera...Over And Out,Death Trap i Down Below su smernice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се, вреома се осећа. Али, није само ту. Кад мало боље преслушаш и "I Am The Night" тачно се види Дарелов изграђен стил. Само је мало променио штим и унео модерне цаке, али то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А сад ти мени реци да није било глупо што су се одрекли оваквих генијалности. ОК, нови почетак и све то, нису морлаи те песме да свирају, али потпуно да их се одрекну... тотална глупост!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno...ajde prva tri albuma,jos i da donekle razume covek,ali "Power Metal"...'em je album fantastican u kompletu,'em ima bas dosta dodirnih tacaka sa novijim opusom.Glupost odreci se toga.

Meni licno je "Power Metal",uz "Cowboys","Vulgar" i "Reinventing The Steel" najbolji Pantera album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...