Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Brate imam osećaj da ti ovde najviše gledaš filmove i opet ne možeš da stigneš sve da pogledaš? O.o

Šta da ti kažem, previše gledaš glupe tinejdžerske komedije :P

Nah. Pogledam film dnevno - ako stignem, zbog disaster rasporeda na faksu. Vikendom pogledam 2-4, kako kad - zavisi kad se probudim.

(Bolje to nego da sedim na 'ladnome betonu :P)

Jesam slab na teenage glupave komedije, priznajem, ne napadajte me. :)

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledaj WALL·E, konacno! Ma nema sanse bre Pixar da omane pa to ti je :] 'Ajde sto ne moze da omane, nego mi je ovo vec na prvo gledanj uslo u top10 najboljih crtaca ever. Make it 5! Mislim...da gledam samo listu Pixarovih crtaca, ovo se bije za prvo mesto sa childhood favoritom "Toy Story". Tako je mocan crtac da ne znam ni kako da krenem da ga opisujem... Pre svega, genijalna prica! Nije postojao jedan aspekt ovoga koji mi se ucinion unreal, iako je film 800 godina od danasnjeg vremena. We are doomed :) Chak i scena kada WALL·E "izgubi" pamcenje i zaboravi EVE, iako malo tesko objasnjiva kako je uspeo da je se "seti", me je dotakla, i u tom trenutku sam k'o staramajka koja gleda Esmeraldu navijao za happy end :) :) Ima dosta paralela sa Kjubrikovom Odisejom, prva ocigledna je Oto, a i posle kad krene "Also Sprach Zarathustra" kada Kapetan ustaje na dve noge (genijalna scena :) ), a i manjak dijaloga u prvih 40tak minuta oba rada je takodje primetan.Sve u svemu, pre svega cute crtac, to crtaci i treba da budu, a ovo je verovatno the cuttest (dugometrazni) crtac koji gledah, puno scena za smejanje, puno scena da vas zadive animacijom, i podosta scena koje ce vas naterati da se zamislite.

A must-see.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punisher War Zone (2008)

 

Najbolja adaptacija do sada, likovi su većinom pozamljeni iz Ennis-ovog MAX serijala o Punisher-u, malo su prerađeni ali to nekvari atmosferu.

 

Priča je solidno urađena, jeste da je već viđeno ali u trenutnom izboru akcija u poslednjih nekoliko godina ovo je bogom poslat dar.

 

Nasilja ima na pretek, dijalog je možda malo ravan, ali pobogu ovo je akcioni film kome ne trebaju Šekspirovi citati!

 

Zlikovci su posebna priča malo su iskarikirani, pa i film ima dobru crtu crne komedije.

 

Izdvojio bih zvuk oružja, svako oružje ima specifičan zvuk koji proizvodi u stvarnosti, a ne kao u mnogim filmovima ove vrste da koriste samo nekolicinu odavno nasnimljenih zvukova pucanja...

Edited by Patent_pending

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punisher War Zone (2008)

 

Najbolja adaptacija do sada, likovi su većinom pozamljeni iz Ennis-ovog MAX serijala o Punisher-u, malo su prerađeni ali to nekvari atmosferu.

 

Priča je solidno urađena, jeste da je već viđeno ali u trenutnom izboru akcija u poslednjih nekoliko godina ovo je bogom poslat dar.

 

Nasilja ima na pretek, dijalog je možda malo ravan, ali pobogu ovo je akcioni film kome ne trebaju Šekspirovi citati!

 

Zlikovci su posebna priča malo su iskarikirani, pa i film ima dobru crtu crne komedije.

 

Izdvojio bih zvuk oružja, svako oružje ima specifičan zvuk koji proizvodi u stvarnosti, a ne kao u mnogim filmovima ove vrste da koriste samo nekolicinu odavno nasnimljenih zvukova pucanja...

Skiduo sam, danas cu ga overiti. Moram! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...