Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Die Hard 3 je najbolji Die Hard, zato sto u njemu glumi Jeremy Irons i Samuel Jackson. Ima najbolje fore, i film te drzi svo vreme. Die Hard 4 je sranje zivo. Godfather 3 je isto odlichan film, i Back to Future su prva dva filma za 10 od 10 osim treceg koji je odlichan ali ipak malo lack down.

 

Inache LOL @ ljude koji hvale Scream.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star Wars su mi svi podjednaki, kao i Indiana Jones.

Matrix sranje sva tri.

Jurassic Park mi je drugi najslabiji, prvi i treci su odlicni.

X-Men sam gledao samo prvi (dobro me ovo podsetilo da ispravim gresku).

Spiderman sam gledao ne znam koji od 3 dela i smor je.

LOTR podjednako odlicna sva tri.

Back To The Future prva dva odlicna, treci samo dobar.

Die Hard obrnutim redosledom, 3-2-1.

Terminator 2 je najbolji, pa prvi, a treci sam gledao ali nista se ne secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horor filmovi u kojima je ubica čovek jednostavno nisu strašni. Da je to neko čudovište, lutka, demon dete, ružna baba sa super moćima, vanzemaljac, džinovska ajkula ili hobotnica pa da pričamo...

 

Ti ocigledno nijesi gledao The Shining.

 

Ili se zajebavas?

 

Meter failuje jer:

 

Die Hard 3 > Die Hard 2

 

 

 

Die Hard 3 je najbolji Die Hard, zato sto u njemu glumi Jeremy Irons i Samuel Jackson. Ima najbolje fore, i film te drzi svo vreme.

 

Ovo. I ne samo zbog izbora glumaca,vec je jednostavno najbolji. 

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao i čitao :da:

 

Ali opet su tu u pitanju natprirodna dešavanja...nije isto. Vrisak mi je uvek bio smeće kad se izuzmu delovi gde neko izleti u napetom momentu pa te ispreseca...

 

Pa da,u Vrisku su jeftine fore. Klasicni americki film koji nema jezivu atmosferu,vec ide na jeftine trikove stravljivanja publike na prepad. I to opet ne bi bilo lose,da je napravljeno kao u Ring-u. Ona scena kad se pojavljuje prvi les izdeformisanog lica mi je noge preśekla. 

Sad me podsjeti ova prica na mog starog druga koji je izjavio da je "Vrisak najjaci film,ma kolika puta ga gledao,nikad ne zna ko je ubica". On je inace najveci prirodni pogub. :haha:

 

Stvar je u tome sto ne dozivljavamo svi horore na isti nacin. Meni je mnogo bitnije da je atmosfera spooky,nego da me odjednom prekine neka scena.

 

Ako je neko zainteresovan za tako nesto,onda mu preporucujem

 

http://www.imdb.com/title/tt0058430/

 

onibaba_poster_j.jpg

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Die Hard 3 je najbolji Die Hard, zato sto u njemu glumi Jeremy Irons i Samuel Jackson. Ima najbolje fore, i film te drzi svo vreme. Die Hard 4 je sranje zivo. Godfather 3 je isto odlichan film, i Back to Future su prva dva filma za 10 od 10 osim treceg koji je odlichan ali ipak malo lack down.

 

Slazem se za Die Hard, kec mi je mozda i jaci, al' jedan Jeremy je dovoljan da trojka prevagne. GF3 mi je ultimate fail za triologiju.

 

 

Poslednje sto ja gledah jako:

 

MV5BMTUyMzg2MTQ2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTQxODEzMQ@@._V1._SX284_SY400_.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0041546/

 

Apsolutno sjajna britanska komedija iz '49e sa svim onim gentleman tripovima(npr. "Will you marry me?" nakon 3 druzenja u basti i sl xD), fantasticnom pricom i Alec Guinnessom koji je dobar kao i spomenuto pivo. Dakle prva klasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...