Jump to content

Riverside


Out Of Time

Recommended Posts

Ima par momenata, ali je bas mellow, previse za moj ukus ... Prethodni je bio bolji, sada su otisli u totalnu krajnost, ovo ce se vise svideti ljudima koji vole takav prog rock, bez da znaju ko su Riverside i sta su svirali ranije. No dobro, ljudi sviraju ono sto vole, i ne razmisljaju o nekim komercijalnim uspesima ocigledno. Na pola albuma sam hteo da ugasim iskreno, smorio sam se, ali ajd' izdrzao do kraja.

 

I onda pustis Out Of Myself, Second Life Syndrome ili Rapid Eye Movement, i raspizdis se :D

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Album je ok-ish, nista senzacionalno, ali jednostavan i lep album tipican prog rock poljske scene, podsetio me na poslednji Believe album koji sam btw dosta slusala.

 

Nema rokanja, nije zahtevno u nekom sirem pogledu, vec samo da se opustis i da slusas mjuzu umesto radio stanice npr. Reci, barem ono sto sam pohvatala nisu lose, i pokusavam da prihvatim cinjenicu da ce ovaj bend postati jos jedan bend u nizu koji ce izbacivati iste albume, koji su de facto lepi, ali koji te ne izazivaju da se malo vise udubis, da ga tako srocim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nema vajde.. poslednji bend koji zapravo izdaje DRUGACIJE albume svaki put je Mastodon, a i oni su po meni opako omasili sa ovim poslednjim pop-prog sranjcem. Smesno koliko se masa nalozila na par promena kod novog Amorphisa i opet jovo-nanovo. Dok god metalska publika ne pocne da bojkotuje bendove koje ne mrzi da izbacuju albume u fazonu Koje Discipline Kicme (tj. jedan fazon rifa na 5 albuma za redom, sa varijacijama) i dalje cemo imati ovu situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma svaka muzika nadje svoje slusaoce ;)

 

Poljski prog rock koji je bio vodeci, sada preuzima norveska prog rock scena, sa bendovima kao sto su Airbag, Seven Impale itd to polarizuje publiku i predstavlja izazov sam po sebi, tako da se ja ne brinem za materijal sta cu slusati ali Riverside je od sada bend od koga nemam vise ocekivanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

In our deepest pain and disbelief we would like to inform you that our dearest friend and brother Piotr Grudzinski has passed away this morning. We kindly ask you to respect the privacy of his family and friends.

 

u jebote

umro gitarista

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...