Jump to content

Krieg


Grobodan

Recommended Posts

Izgleda da je Franja u ovom ciscenju foruma izbrisao i temu o Krieg,pa da je ponovo otvorimo,rec je o dobrom bendu.Ja imam samo album Black House,koji je odlican,a kako cujem i njihov najbolji.

 

Inace,evo zanimljivog odlomka iz intervjua Lord Imperiala:

 

L.E.:The best places I have experienced a black metal ritual in Europe would be:

 

Serbia: most intense congregation of starved black metal fanatics in the world-truly violent and insane. icon_rockdevil.gif

 

Link za interview:

http://www.live4metal.com/krieg.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam obrisao temu, jer je i ona nazalost bila jedna od osakacenih u onom prebacivanju foruma.

 

Od Krieg imam The Church, The Black House i split sa Judas Iscariot, od cega sam odslusao samo The Church album. Sta reci o njemu, veoma agresivan i besan album, VEOMA lose produkcije, ali dobar je, svidja mi se, mada nije za svakodnevno slusanje. Zao mi je sto ovaj bend nisam gledao uzivo u KSTu, ali bice valjda prilike da i to ispravim.

 

Inace Destruction Ritual sa The Church albuma, jebote, bolju pesmu nisam cuo vec dugo vremena. Jedno vreme sam je vrteo bukvalno 20 puta dnevno.

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Da, ja sam obrisao temu, jer je i ona nazalost bila jedna od osakacenih u onom prebacivanju foruma.

 

Od Krieg imam The Church, The Black House i split sa Judas Iscariot, od cega sam odslusao samo The Church album. Sta reci o njemu, veoma agresivan i besan album, VEOMA lose produkcije, ali dobar je, svidja mi se, mada nije za svakodnevno slusanje. Zao mi je sto ovaj bend nisam gledao uzivo u KSTu, ali bice valjda prilike da i to ispravim.

 

Inace Destruction Ritual sa The Church albuma, jebote, bolju pesmu nisam cuo vec dugo vremena. Jedno vreme sam je vrteo bukvalno 20 puta dnevno.

nije svirka bila u KSTu, nego u Domu Omladine

kada bi dosli ponovo...

 

inace od Kriega imam:

 

sva 3 oficijalna albuma:

-Rise Of Imperial Hordes

-Destruction Ritual

-The Black House

 

Rise je fin, TBH, je veoma dobar, ali Destruction Ritual je neprevazidjen, krljacina cista... to imam i original icon_wink.gif

 

onda imam The Church, Patrick Bateman (Ovo je veoma dobro i istripovano izdanje)

 

imam i jos 4-5 splitova, neznam napamet

i jos neke demo snimke Songs For Resistence isl. to sam skorije nabavio

 

i imam ono izdanje koje je kompilacija svih starih demo snimaka

 

Inace taj intervju je nikad jaci, svaka im cast za to sto su rekli za Srbiju

i jebiga, ako se raspadnu, bas bedak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

ma Destruction Ritual!!!

a tek kada naidje onaj spori deo kod istoimene pesme i kada se Imperial prodere onim glasom - Come on fuckers!!!

jebe keve kako je dobro

 

Inace slusao sam jednu pesmu sa 4 albuma koji tek treba da izadje, zboravio sam mu ime i dosta lici n The Black House, sa mozda malo vise tharsh deonica...

 

jebiga, raspadaju se posle svirke u Nemackoj na Under The Black Sun festivalu, zao mi je sto nemogu da idem da ih vidim jos jednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

nabavio sam i Sono Lo Sherno, valjda se tako zove...

 

to su neki stari snimci koji nisu bili objavljeni, tacnije jedan deo pesama sa tog albuma je vec bio objavljen na splitu za Kult Ov Azazel-om

 

nije lose, mada nije ni nesto ekstra

 

DESTRUCTION RITUAL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Nesto se slabo prica o Blue Miasmi tj uopste se i ne prica icon_smile.gif Da predjem na stvar - po meni je album odlican!Procitah u nekim recenzijama da je album malo melodicniji...Jeste,ali ne plasite se,te melodije su tako jebeno bolesne,album nastavlja da istrazuje bolesnu i klaustrofobicnu atmosferu sa Black House,ovaj put sa vise sporijih i stvarno morbidnih delova,ali naravno ima i dobre old school krljacine.Znaci,Imperial odlazi u stilu,a ovo je album koji vam vas omiljeni poster grave od srca preporucuje ako imalo volite Black Metal stare skole.

 

Ajde sad vi...Jel sluso jos ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, prije 2 sata sam posla odgovoriti na temu, da je 'vratim' iz mrtvih, ali izbrisah zapoceti post.

 

Elem, mene jesu malo oni melodicniji dijelovi u pocetku odbijali, jer nisam sasvim navikla na taj zvuk od njih.

Ipak, ljudi koji su radili na '..Misasma.i' su veoma dobri muzicari, a neki i dolaze iz bnedova boljih od samog Kriega/SW, Nacht, Repent(ok, oni su za nijansu slabiji od K.)..

Atmosfera svojstvena Kriegu s prizvukom Finaca i vec spomenutog Nacht.a.

Nije ni potrebno ponovno spominjati da mi spomenuti ulaze u grupu 'jako dobrih Amera'. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Lets rejoice in happiness,Krieg nastavlja rad,ali pod imenom NIL

 

American band NIL are hammering out the deal with us for the bands debut album on BKR. NIL is the direct continuation of KRIEG, run by none other than Lord Imperial. The full length album has been recorded and is completely devastating. Slow, primitive and full of hate and anguish. NIL will take you back to the earlier days of Krieg with a slightly more controlled and drone-driven approach. One of Imperial's finest vocal performaces as well might we add. News on this coming soon, expect a release by late '06 / January '07.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...