Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Sve u svemu, mislim da bi mogli da iskoristimo priliku i dodatno izreklamiramo bend, i to ne samo ovaj, vec i mnogo druge, mislim da je to najveci problem kod nas, sto ljudi naviknu da slusaju par bendova, i tesko prihvataju nove stvari, a ovo je dobar nacin da im se predstavi nesto novo.

Tako da, podrzimo akciju 22og:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja da vam odmah otvoreno kazem, sto se underground proga i powera tice, neka budemo samo na pribliznoj nuli, odradicemo svaki koncert. Ali, tu nema reklame, nego ove, od usta do usta, forumi, piraterija. Nista tu bilbordi i plakati ne pomazu, ko zna, zna. Jebi ga, sirite snimke, pricu, pa ce biti Thresholda i kod nas. Samo nula, nije ova muzika za zaradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA zato i kazem, da smaramo na 202ci da pustaju malo vise toga, ja ionako svima zivima preporucujem neke bendove (fala bogu recimo vec sam nasao par zrtava kojima se svideo Evergrey a nisu bili na koncertu jel nisu znali sta je.. ) slicno i za 7Days i jos neke bendove...

 

Videcemo, ali eto sto vise ljudi cuje, to bolje, nekome ce se dopasti sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjecam se kako su mi se neki smijali kako idem 2005.god. u Budimpestu "tamo nekom" Evergrey-u na koncert, a isti ti su dosli na koncert u Beograd. Neznaveni ljudi i prije svega lijeni da nesto nabave, da prihvate nesto novo, da istrazuju...

 

Ja se nisam smejao,samo bio extremno ljubomoran na tebe i Kristinu shto se bili tamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh! Ovakva je stvar: do Orodea-e ima okruglo 350 km i to se vozi uglavnom van autoputeva ... znači smor.

 

Smor je to što se plaća jebena viza za JEBENU Rumuniju .. čoveče da ne poveruješ da Rumunima trebamo da damo za vizu ... stvarno smo najgori! Viza je 35e! Premnogo!

 

Ostaje da se proveri da li ima neki voz do tamo ... meni se ide

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh! Ovakva je stvar: do Orodea-e ima okruglo 350 km i to se vozi uglavnom van autoputeva ... znači smor.

 

Smor je to što se plaća jebena viza za JEBENU Rumuniju .. čoveče da ne poveruješ da Rumunima trebamo da damo za vizu ... stvarno smo najgori! Viza je 35e! Premnogo!

 

Ostaje da se proveri da li ima neki voz do tamo ... meni se ide

 

Brate...nama treba viza za Antartik...mislim...shta recji? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da vec jesu...

Ocesh spisak zemalja za koje nam NE treba viza.. krajnje je zanimljiv.

 

Spisak ukljucuje zemlje kao sto su: Belorusija, Kuba, Dominka (ili dominkanska republika), Iran ili Irak ne secam se sta od ta dva...

 

http://www.mfa.gov.yu/Srpski/Vize/yu_without_visa.htm

 

Da nije tuzno bilo bi smeshno...

 

Ja sam odustao, jbg 35erua je mnogo, pa makar bili i u EU, suvise smo mi jadni... u prevodu, nemam toliko kesha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...