Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Al si pametan umesto da nabrajas argumente koji brane Kai-a, ti spominjes nesto skroz drugo, stvarno si jadan...no.gif

 

Cekaj intelektualcu...to da li neko ume ili ne ume da peva kao prvo ti ne mozes da odredis z

icon_surprised.gif Opet on o Dani-ju, nit sam nekad reko da obozavam Danijev glas ili nesto sl., a ti stalno potenciras kako je Kai najbolji, kako je originalan, bla bla...Prosto odbijas da cujes neke druge bendove. I bend je dobar ako je u njemu ucestvovao Kai, stvarno ograniceno razmisljanje...

 

Pa da Kai-ev glas je u stvari dobar zato sto se Vanishu i Vuletu svidja...da da to je pravi odgovor, kako se samo toga nisam setio.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto ovamo ne postoji neki smiley koji oznacava smorenost...

 

Poenta price je da se meni vokal mnogih ne svidja pa ne idem po forumu i serem...(sem naravno Ville Vallou)

Sto se tice benda u kome je ucestvovao Kai...jesam li ja kriv sto su Angra, Iron Savior, Stormwarrior i jos gomila njih dobri...ja sam samo o njima saznao putem toga...nista vise...e sad su za ispitivanje tvoje predrasude kako nijedan bend u kome je Kai ucestvovao ne valja...iako si cuo samo par sekundi kod mene na kompu od svake grupe...

Sto se tice odbijanja za druge bendove...ja sam ih cuo...ajde sad lincuj me sto mi se ne svidja neki tvoje voljeni band...sto da ga slusam ako mi se ne svidja...svaka cast ljudima, muzicarima, ali meni se to ne svidja i ja nemam razloga da ga slusam...

I sto puta sam ti naglasio da kad kazem da je Kai najbolji mislim da je najbolji meni...i sto puta si mi odgovorio da to ne mislim...znam ja da postoje cak i bolji gitaristi ali meni se Kaijev stil svidja i gotovo...

Pa da Kai-ev glas je u stvari dobar zato sto se Vanishu i Vuletu svidja...da da to je pravi odgovor, kako se samo toga nisam setio.![/qoute]

Racunam da bi ovo kao trebalo da bude spust...ajde ovo cu da precutim da bi se osecao pobednicki ne bi li ti ugrozio Ego...ali ti sam znas da sam ja GR slusao mnogo pre nego sto sam i saznao ko su Vule i Vanish...i pre nego sto je iko u smrdljivom Pirotu slusao aktivno Gamma Ray...tako da mi niko iz Pirota nije rekao kako je Kai dobar...tako da ode tvoja teorija kako mi je neko rekao da je dobar i da ga zato slusam...

Auf...dobicu bolove u prstima zbog tebe...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehno i Turbo Folk...da znam...ne brini ja sam to otvoreno rekao na topicu"Pre Metala" i za razliku od nekih(nisi ti nemoj odma da mi se vredjas) ja ne poricem nijedan deo svoje proslosti....ali niko od njih mi nije rekao da treba da slusam...niko mi direktno nije dao i rekao da treba da slusam...sam sam narucio od Solicitora nakon sto sam odgledao spot za GR...i ti to dobro znas...ali se pravis lud...

Poenta je da sam ja fanatik i tebi to smeta pa pokusavas da mi ga "spustis" koristeci neke argumente koji su i meni poznati...cisto da bi ubacio "rec" na forumu kako si ti tr00 GR hater...ok...

Ok zakljucak je da si ti uvek upravu..

U cemu bre?Ja samo opovrgavam teze koje ti spam...ovaj kazujes...ako zelis da dokazes da Kai ne ume da peva izvoli :

 

 

Umesto toga ti skreces temu na to sta ja kazem...

 

...Nemoj da se povlacis taman mi je postalo zabavno pivopije.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama kakvo nevinasce...ja nikada nisam osporavao sta slusam i sta sam slusao...jednostavno hocu da znas da oni koji idu u "Pre metala" topic znaju sta sam slusao...tako da se slobodno pozivaj na to ako mislis da ce to pomoci da dokazes kako Kai ne ume da peva...kako god da planiras to da uradis icon_confused.gif

E da...dodji nekad kod mene da ti pustim "A While in Dreamland"...pesmu sa singla...pa ako ni posle toga ne promenis misljenje onda neko nije ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama kakvo nevinasce...ja nikada nisam osporavao sta slusam i sta sam slusao...jednostavno hocu da znas da oni koji idu u "Pre metala" topic znaju sta sam slusao...tako da se slobodno pozivaj na to ako mislis da ce to pomoci da dokazes kako Kai ne ume da peva...kako god da planiras to da uradis icon_confused.gif

E da...dodji nekad kod mene da ti pustim "A While in Dreamland"...pesmu sa singla...pa ako ni posle toga ne promenis misljenje onda neko nije ok...

Ma samo sam hteo da kazem da stalno nabijas na nos kako je nesto najbolje, a nesto nije, a posle izigtavas nevinase, i vredjas se kad ti neko kaze svoje misljenje. Budi spreman da prihvatis tudje misljenje, i pritom nemoj da vredjas i omalovazavas...i tako dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada...moje misljenje je jedino tacno...Stena's my Guide

Ironican sam

Ali ti nisi rekao zasto Kai ne ume da peva...samo si dao taj komentar...ajde argumentuj...ti svoje misljenje nisi rekao...vec 5 posta se samo raspravljas o tome kako ja mnogo volim gamma ray a ne slusam nista drugo...cak i da jeste tako, to nema trenutno veze s vezom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada...moje misljenje je jedino tacno...Stena's my Guide

Ironican sam

Ali ti nisi rekao zasto Kai ne ume da peva...samo si dao taj komentar...ajde argumentuj...ti svoje misljenje nisi rekao...vec 5 posta se samo raspravljas o tome kako ja mnogo volim gamma ray a ne slusam nista drugo...cak i da jeste tako, to nema trenutno veze s vezom...

Ok mislim da je vreme da predjemo na Gamma Ray temu,aa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E...taman to tebi htedoh da kazem...malo da nabuvamo stranice na neposecenom GR topicu a i da rasteretimo ovaj...ionako Kai trenutno nema mnogo veze sa Helloweenom...a ionako niko nikada ne cita GR tako da mozemo da pricamo sta hocemo...

...nego ajd da se vratimo na helloween : Omiljeni album iz Andi Deris perioda :

Meni licno je to Master of the Rings...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif...album je najblizi nekom popularnom Power metalu...s obzirom da su ostali sa velikim primesama Melodic Heavy-a...nisu po meni neki cist power...ali su tako i bolji...

...Sve u svemu DR ima super atmosferu...odlicne Rifove i Solaze...a i Deris ima dobar glas...pogotovo u Immortalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...